Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

snatch vs kokesz

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> D csoport Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 04, 2009 10:31 pm    Hozzászólás témája: snatch vs kokesz Hozzászólás az előzmény idézésével

3:0 nekem, de a harmadik recet nem találom...Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 05, 2009 10:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rec game manager? Smile
Max elkérjük Kokeszt?l. Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 06, 2009 7:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby írta:
rec game manager? Smile
az meg wtf? Smile

Priby írta:
Max elkérjük Kokeszt?l. Razz
szerintem neki sem lesz meg, mivel ő volt a host, simán elképzelem, hogy az utolsó gamánál már elfelejtette bekapcsolni a record game-et. Én meg már nem is figyeltem, csak hogy a map és a civ jó legyen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 06, 2009 9:39 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem gond akkor is max 2-1 neked szóval nem befolyásol semmit a lényeg hogy te jutottál tovább Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 06, 2009 10:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

engem zavar, mert végre nyertem egy arenát, ahol sose tudtam (igaz máshol sem) normálisan játszani és megint nagy mákom volt Very Happy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> D csoport Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség