Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

R3 [xSeCh]Ultram vs [IamstaR]onyX

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Vigaszág Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 9:48 pm    Hozzászólás témája: R3 [xSeCh]Ultram vs [IamstaR]onyX Hozzászólás az előzmény idézésével

na most nemtom h mi van, Pribi mondta h dobjam fel a receket, eddig 2:2, ha Coolt akarja lenyomhatjuk fel?lem az uccsót, igy szar nyerni, most az igazán izgalmas!
gg Smile

map 1: Ara - lose
map 2: Nomad - lose
map 3: Migration - win
map 4: Ara - win
map 5: my hm....
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 10:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz a receket:D Meglessük ?ket mit alkottatok! Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 10:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó hát els? kett? az nekem keserves... elsö 2 és 2. 2 között 1 hét van.... addig nyomtam párat igzn, hogy visszajöjjön vmi a régi skillemb?l1111, ennyire futotta, glhf
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 10:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

beszéltem másodszor is CoolT-val és mostis amellett volt, hogy odaadja az AW-t Ultrának, szóval kialakult a vigaszág nyertese Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 11:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

yuppí ví áre csempí?nsz máj friend Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 11:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de méris adja oda? akkor én meg odaadom latkonak, meg bonenak, ugyse van rételeme ezeknek, ez tulso k1v1 nekem meg nem fekszik Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 1:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

máj 17 írta:

(12:54) Tamás d-.-b /// : nemlesz netem holnaptól msot emg dolgom van
(12:54) Tamás d-.-b /// : nemtudom lejátszani uccsó gamet
(12:54) Tamás d-.-b /// : aw neki
(12:54) Priby: Sad
(12:54) Priby: amugy ráértek


Idézet:

(21:0Cool Priby: de mér nem akarod letolni
(21:0Cool Priby: ?
(21:0Cool Tamás d-.-b /// : nincs kedvem
(21:0Cool Priby: :\
(21:0Cool Tamás d-.-b /// : felhúztam magam rajta
(21:0Cool Priby: hát jo


röviden

de kunyi benned azért bízunk... Smile
nehogy már feladd! jáccasz és kész Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 4:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kin húzta fel magát coolT?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 8:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

családi problémák
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 9:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TiL_Lui_ írta:
Kin húzta fel magát coolT?


v rajtam vagy a gammán Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 10:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jovan
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 20, 2009 4:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rajtad miért húzta volna fel magát?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 20, 2009 7:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mert 7végén szétszedett mint blöki a lábtörl?t, utána minden nap kérdezte h nem játszuk e le, merthogy neki már csak 1 win kell, azt hétvégén 2x megvertem. erre tippelnék, kb ugyanigy vltam az els? 2 game után^^...de majd ö elmondja ha erre téved és van kedve hozzá
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 20, 2009 9:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CoolT kunyi2 lesz, kikötötték a netjét, és csak AI-k ellen nyomja, majd fél év múlva visszatérve megver mindenkit Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 21, 2009 9:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CoolT:

Itt a véleményem annak akit érdekel. A huncup nem érdekel, mert elértem benne amit akartam, most annyira mind1 nekem hogy a hungarista lesz a nagy vígaszági bajnok ha már úgyis folyamatosan egózott a gamek el?tt és után akkor verje rá erre hogy 9.
Amúgy jó ez a fórum csak sok a seggnyaló köcsög, szal én nem nézem többet mert csak felhúzom magam. Na nem valószín? hogy itt láttok többet SZOSZTÁR. (Tudom hogy mindenki szeret)
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 21, 2009 11:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem lesz kunyi2 Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 22, 2009 8:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gab_ írta:
CoolT:

Itt a véleményem annak akit érdekel. A huncup nem érdekel, mert elértem benne amit akartam, most annyira mind1 nekem hogy a hungarista lesz a nagy vígaszági bajnok ha már úgyis folyamatosan egózott a gamek el?tt és után akkor verje rá erre hogy 9.
Amúgy jó ez a fórum csak sok a seggnyaló köcsög, szal én nem nézem többet mert csak felhúzom magam. Na nem valószín? hogy itt láttok többet SZOSZTÁR. (Tudom hogy mindenki szeret)


Na ez a nagybet?s NC! Jó hogy le nem nácizol már. Távol áll t?lem a hungarizmus, de most hagyj ne bocsátkozzak bele egy ideológiai vitába, másnapos vagyok még ahhoz. De mégis, mi alapján ítélsz el/meg Te engem? Egóztam? pfff, besért?dtél, hogy mondtam, hogy nincs coop, vagy mi? "egózott" lol, ne bassz már fel, hát Latkora is ráírok ha fent látom, hogy megtanítsam e játszani vagy mi lesz rolf - meg azért 0-2-r?l "fordítani"... nem vagyok török válogatott, de azért összejött nekem is... Látom, hogy ez túl nagy lelki traumát okozott neked....És igen is ráverem, de tudod mit, ha 10. lennék akkor is ráverném, mert kibaszottul mindegy hogy nyer e az ember vagy sem, mert ez csak jááááááátttttttééééééééééékkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!! és sokkalta nagyobb élmények is vannak a kis életemben - és teszem hozzá, remélem máséban is -, mint az, hogy 9. vagy 10. lettem... De ha már vették a fáradozást, Pribi, Guti és nem tudom, hogy még ki, akkor igen is megtisztelem ?ket azzal, hogy érdekel ez az egész oly szinten, amennyit megérdemel... Eddig se s?r?n láttalak, se beszéltünk, nem fogsz nekem hiányozni, byebye
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 22, 2009 9:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11 jo, pont!.Ultra te télleg 1728 as vagy ? vagy csak néha odado smurfolni a nicked?:--)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 22, 2009 1:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az micsi akk Smile és cska scenben használom ha -1650-s gameba kaaork menni^^ és nem adok senkinek semilyen accot se smurfolni Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 22, 2009 6:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"de most hagyj ne bocsátkozzak"
hagyunk:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Vigaszág Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség