Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

xSeCh recruiting?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> xSeCh klán
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 17, 2009 7:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

priby soha nem voltam TLW remélem !!!11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 17, 2009 9:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://s11.directupload.net/images/090507/67dqlcdq.gif
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 17, 2009 10:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_kunyi írta:
priby soha nem voltam TLW remélem !!!11


kunyi majd küldök egy recet Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 12:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cs?, hallom volt egy kis probléma az igz-vel, akkor most leszögezem, hogy az én kódomat lehetetlen feltörni, nem ismeri senki...mivel annó még én is foglalkoztam ilyenekkel, tudom h mennek az ilyenek, szóval én nem követek el ilyen baklövést, h feltörhet? legyen a jelszóm. A másik meg, hogy Priby elég sért? h úgy gondolod, hogy miután megalakítottuk újra a klánt ilyenekkel szórakozzak. Ha lene id?m foglalkozni most az ageoffal egyáltalán, akkor is nkább játszanék, nem pedig 5 évest játszanék. De eddig is voltak és lesznek ilyen nyomorékok, akik ezen élik ki azon hajlamaikat h nem áll fel a farkuk vagy annyira tirpákok h félnek a n?kt?k, egyáltalában az emberekt?l.
Hi
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 6:39 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolo, az utolsó mondatnak ki az értelme? v h jön ide? v csak reggel van még? Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 10:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen! Sztem annyira leterhelte az agyát az els? 4 sor megfogalmazása,hogy a végére már nem ment a koncentrációVery Happy!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 10:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

" De eddig is voltak és lesznek ilyen nyomorékok, akik ezen élik ki azon hajlamaikat h nem áll fel a farkuk vagy annyira tirpákok h félnek a n?kt?k, egyáltalában az emberekt?l" -> abszolut egyett értek!!!!! azért TLW-re átirni télleg kiccccsit duuuuuuuuuurva 111
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 10:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"hogy az én kódomat lehetetlen feltörni, nem ismeri senki... - ezt ugye a buzi internetes világba nem gondoltad komolyan ?11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 11:02 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

olyat lehet csak, hogy "elvileg" lehetetlen és azt is akkor, ha jó sok karaktert használsz vegyes kis és nagy bet? számokkal kevereve és legalább 10-12 karakter, na úgy már kb évekig tartana feltörni, szóval úgy "lehetetlen" Very Happy de így is csak idéz?jelbe Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 2:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lol pribi ne bassz fel, adok ha kell adok progit bazz, éjjel benyomod reggelre kidobja a kódot:)
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 4:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azért írtam azt mert régen én is foglalkoztam ilyennel... egy kód feltörése egyáltalán nem olyan egyszer? mint ahogy ultra gondolod. A legtöbb ember olyan kódot használ, amit kb. a mai processzorok átlagos teljesítményével 1 óra alatt feltörhet?ek. Közvéleménykutatás szerint a legtöbb ember a jelszavuknak a "password"-öt adják meg Very Happy. Emellett még nagyon jelent?s a születési dátum, vagy az olyan közhasználatban lev? szavak, mint pl. az alma vagy az asztal. Egy nagybet? megváltoztatásával már nagyban megnezehedik a kódfeltör? dolga, ugyanis a legtöbb feltör? program úgy m?ködik, hogy lefuttatja azokat a lehet?ségeket, amik a leginkább használatosak, majd ezeknek kombinációit. Innent?l kezdve látható, hogy a legjobb kód az, amiben kis és nagybet? ill. számok kombinációi szerepelnek, méghozzá értelmetlenül. Ezek azok a jelszavak, ha kell? hosszúságban állítjuk el? ?ket, ahogy Priby mondta... feltörésük szinte lehetetlenné válik. Természetesen léteznek más backdoor-ok is, amelyekkel anélkül juthatunk be rendszerekbe, hogy jelszavat törnénk. De ez már más tészta.
Ja és a másik, ha az én nickemet törte volna fel valami olyan haverom, aki képes is lenne rá, mert mondjuk ismer... akkor hidd el, nem az lett volna a klán neve h HUN meg TLW, hanem az hogy a kurva anyátok! Very Happy
Na üdv!
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 5:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 8:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolo köménygyerök, megmondta a valót!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 18, 2009 8:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 19, 2009 10:55 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ott a pont Very Happy
akkor viszont priby accját törték fel...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> xSeCh klán Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség