Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

IGZones
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 05, 2009 9:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meg van pusztulva donate more
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_ReTeK_



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 14:00
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 3:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ! én még itt új vagyok , és szeretnék online játszani , mert a gép ellen egy id? után nagyon unalmam :S , letöltöttem az IGZ , telepetitem , be is jön a felület , ki is tudom választani a módot, de amikor mondjuk egy 6 f?s mapon meglesz a 6 ember ,és egyértelm?en indulna a játék , akkor a többiek kezdik , nekem meg kiírja hogy : Your game executable is unsupported please visit our support page on this topic for more information. CRC32: File Not Found Help: http://www.igzones.com/unsupported-exe-error


letöltöttem ,és semmi Sad
lehet hogy az a gáz hogy feka játékom van ?

el?re is kösz _ReTeK_
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 4:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

irok pm retek
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_ReTeK_



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 14:00
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 4:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincsen új privát üzeneted Very Happy

öÖö de ahogy beleolvasgattam a fórumba , azt olvastam , hogy az is lehet a hiba hogy , nem telepít?s a game , mert én is kicsomagoltam ,és már rögtön futott a játék , és nem kelet telepítenem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 4:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

_ReTeK_ írta:
lehet hogy az a gáz hogy feka játékom van ?

az biztos, hogy gáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_ReTeK_



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 14:00
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 4:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha amit xSeCh_Ultram küldött az se lesz jó , akkor be megyek az 576-ba ,és megveszem a gy?jt?i csomagot 3ezerért (nevetséges ez az ár ezért a játékért)

Az exlusive kiadásban,benne van :
Age of Empires

Age of Empires: The Rise of Rome kiegészít?

Age of Empires II: The Age of Kings

Age of Empires II: The Conquerors kiegészít?

Audio válogatás a játékok zenéjéb?l
SmileVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_ReTeK_



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 14:00
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 4:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most nézem , hogy a Gold Edition 600 forinttal olcsóbb , és szebb a borítója Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 5:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lol Smile
amugy müködni fog, énis azt hazsnálom és ztem sokan másik is....
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_ReTeK_



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 14:00
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 6:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

remélem , mert most nem akarod azért kidobni 3ezret (kell másra is ) Smile

majd este leszedem , mert most megy a torrent 1000rel Very Happy ,és a fórumozáson kívül nagyon sok dolgot nem tok csinálni , mondjuk a Warcraft III is feketén volt meg ,és mégis nyomtunk onlineba Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_ReTeK_



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 14:00
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 6:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudom , hogy ez nem ide tartozik , de hány hozzászólás kell , hogy long swordman legyek ? Very Happy nem tudna vki egy táblázat féleséget belinkelni , hogy mien rangok vannak ,és hány hozzászólás kell hogy elérjem öket ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 6:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



Így néznek ki a rangok.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_ReTeK_



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 14:00
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 7:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kösz Very Happy akkor nemsoká Militia leszek Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 7:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dedurva
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 7:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amúgy új designt kapott az igz Smile
nem lett rossz, bár jobb lenne ha inkább azzal foglalkoznának, hogy rendesen müködjön Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 8:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hol van a ratting hisztori? nem találom a saját accomon lol
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_ReTeK_



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 14:00
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 9:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram : na elkezdem letölteni amit küldtél Smile

Priby : szerintem lehetne olyan is hogy 5ezer HSZ ,és akkor King lennél Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 10:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

_ReTeK_ írta:

Priby : szerintem lehetne olyan is hogy 5ezer HSZ ,és akkor King lennél Very Happy

azért ott még nem tartunk Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_ReTeK_



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 14:00
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 25, 2009 10:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hehe, most nézem hogy neked is "csak" 1538-van , nemsoká megel?zlek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 26, 2009 7:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hajrá Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Yguri



Csatlakozott: 2009.05.31. Vasárnap 21:58
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 31, 2009 10:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok kedves játékosok.Én most regiztem az oldalatokra nagyon jo. Segitséget szeretnék kérni.A haverokkal nyomtok az Age off Empirest de most ki akarom probálni neten is.Regiztem a IGzones re de nem megyen a dolog.Ha csatlakozni akarok akkor mindig hibát ir ki.Letöltöttem a patchokat és akkor se megy.Megértésteket elöre is köszonom.


email cimem gyuri2006@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
7 / 9 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség