Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Interjú [MeM] CaveMaN-nal

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 07, 2009 6:15 pm    Hozzászólás témája: Interjú [MeM] CaveMaN-nal Hozzászólás az előzmény idézésével

1. Bemutatkoznál röviden? (neved, korod, foglalkozásod, hobbijaid)

Z. Péter vagyok, 34 leszek idén, informatikus mérnök a foglalkozásom, sok hobbim van - kevés id?vel.

2. Mikor és hogyan kezdtél el játszani a játékkal?

1999, a királyi postán dolgoztam, ott mutatta meg egy kollégám

3. Mely klánokban vettél részt és mik voltak a nickjeid? Melyik klán volt a kedvenced?

AS, MeM (ezt ZuMee-vel alapítottuk), illetve nemzetközi porondon Mystic, majd xSeCh (ezt meg tewe-vel találtuk ki). Nem tudok kedvencet választani, mindegyiket szerettem Smile Nyilván a saját alapítású közelebb áll az ember szívéhez, de AS-ben, Mystic-ben is nagyon jó volt játszani.
CaveMaN volt itthon mindig, Mystic_IceAge, Mystic_Frank, Mystic_Gaffer, xSeCh CaveMaN, xSeCh Autoteambalance. Klán nélküli nickek: Süsü a páfrány, Autoteambalance. Többre sajnos nem emlékszem Razz

4. Melyik a kedvenc magyar és nemzetközi játékosod?

Saját magam Smile Elismerem a jó játékosokat, de rajongási szintem alulról közelíti a nullát Razz

5. Melyik volt a legemlékezetesebb játékod? Kik voltak benn és mit?l vált emlékezetessé?

Ez övön aluli így majd 7 év távlatából. Smile
No, aszongya, régen volt az Mportal, még az eredeti. Épp én voltam az aktuális bajnok, meg ezen felül voltam álnickkel is regisztrálva (Fistandantilus Razz), mikor jött Banyesz. Úgyhogy miel?tt kihívhatott volna, még összekerült a másodmagammal. Smile 2-1-re elkalapált pike+skirmi kombóval. Akkor még csak a lovasságot, meg az íjászokat tartottuk hasznos egységnek. Smile
Mystic-ben hugi + zsebivel valami nagyobb klánt vertünk islands-on 3v3-ban. Mind 1900+, meg 2000+-ok voltak, azt vert helyzetb?l fordítottuk meg. Volt még 1-2 ilyen de azokra nem emlékszem.
Ezen kívül, ami még megmaradt, az a Mystic-be való felvételhez játszott meccs, az akkori legjobbjuk ellen (Japanese_OBE), 1-2 lett a vége, de nagyon megszenvedett velem a srác.
Nagyjából ennyi Smile

6. Melyik volt az a legemlékezetesebb játék, amit csak recr?l láttál?

nincs

7. Milyen bajnokságokban szerepeltél? (csapat és egyéni)

Egyéni: Mportal Smile Csapat: volt ilyen is, de a nevére már nem emlékszem (ja Mportal liga is volt Very Happy)

8. Melyik a kedvenc civilizációd? Miért?


Kínai, mert táááááááááááááááááááááááááááááááááááp Smile

9. Melyik a kedvenc mapod? Miért?

Blind Random Smile Kell részletezni? Smile

10. Mennyi volt a valaha elért legmagasabb rated és mikor volt?

1784. 2001-ben. Melléduma: soha nem voltam egy nagy rate-vadász Razz

11. Kit?l tanultál a legtöbbet, avagy kinek köszönhetsz a legtöbbet?

Édesanyámnak és édesapámnak. Smile
Praktikusan magamnak nyilván Smile hiszen én tanultam a dolgokat, hogy épp kit?l az folyamatosan változott. Az elején hugitól, Prytól lestem el egy csomó dolgot, kés?bb meg még egy csomó mindenkit?l, akiket nem tudnék felsorolni.

12. Ha már nem játszol az AoC-cal, játszasz valami mással?

végzetúr, IRL: épít?kocka, társasjáték Smile

13. Mi a véleményed az aoe2.hu-ról? Mit szeretnél üzenni a fórumozóknak?

Tetszik. Jó játékot mindenkinek Wink

Akkor ennyi lett volna. Köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésekre!

Nincsmit!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség