Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Interjú [xSeCh]Techno-val
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 08, 2009 3:39 pm    Hozzászólás témája: Interjú [xSeCh]Techno-val Hozzászólás az előzmény idézésével

1. Bemutatkoznál röviden? (neved, korod, foglalkozásod, hobbijaid)

Arany János Attilának hívnak Wink 23 éves vagyok. Foglalkozásomat tekintve testépit?+edz? vagyok, illetve telefonokat javítok (egy ratyi gyárban). Van egy irodatechnika cégem, bizniszelek meg ilyenek. Sok hobbim van, most pl. sakkozunk orrba-szájba, de szeretek pingpongozni ,csocsozni, pókerezni, ja igen meg úgy 6-8 évig aocoztam:D.

2. Mikor és hogyan kezdtél el játszani a játékkal?

Haverokkal szoktunk lanozni és kipróbáltuk ezt is aztán úgy megtetszett h folyamatosan gy?rtük neten ip-vel , jó öreg modemmel. Mindig BF-eztünk és az volt a men? hogy ki tud gyorsabban elit elefántokkal támadni és szétbombázni mindenkit Very Happy . Aztán egyszer feljutott valaki közülünk az #aoe.hu-ra és játszott ott egyet és hatalmas titkot hozott el egy rec képében, mégpedig azt, hogy vadászni kell Very Happy , ellestük ezt a durva technikát és utána már csak az volt a feladat h meg kellett vernünk egy ilyen netes csapatot. El is jött az id? nagy büszkén kiáltunk egy 4v4re, hogy majd jól bealázzuk ?ket. Nemtom már kik jácottak ellenünk csak 2 névre emlékszem: Hugi és North szóval jól szarrá vertek minket. Többieknek elment a kedve a velük való játéktól nekem meg még jobban megjött szóval én tologattam tovább ott. Aztán egyik haverommal felléptünk a Zone-ra és az lett az új otthonom és picit ráfüggtem a játékra aztán a többi az már jött magától...

3. Mely klánokban vettél részt és mik voltak a nickjeid? Melyik klán volt a kedvenced?

Volt pár nickem és ha ases nickeket leszámítjuk akkor talán nem is volt sok talán még eszembe is jutnak... Klánjaim meg kb így voltak: Zoo klán, amit pár spannal csináltunk és [ZOO]YellowBear volt a nevem Very Happy , ez még nagyon kezd? koromba volt. Utána jött az MK a meggy klán (egy mindenkiért mindenki Meggyért jelmondattal 11) itt MK|VaSi vagy _MK_Lucifer voltam. Ez után léptem be a Leto-ba, ahol kb. 1 év alatt leader lettem és neki álltam toborozni a magyar gamereket és szerintem egy nagyon fasza klánt hoztunk össze. Nagyon sok jó arcot ismertem meg így. Csak hogy párat említsek: kunyi, latko, kody, rolo, rage és még sokan mások. Miután a Leto véget ért átmentünk a Snow-ba, hát err?l a klánról is azt tudom elmondani, hogy nagyon jó klán volt s?t a legjobb nagyon jó arcokkal és nagyon jó playerekkel itt ismerkedtem meg mondhatom hogy velük játszottam a legjobb játékaimat. Majdnem megnyertük WCL-t is, szép befejezés lett volna... De hát sajnos a zone-al együtt a snow is meghalt utána meg nem is tudom, hogy volt, ha jól emlékszem átmentünk TWP-be lehet, hogy a RoR-ba is voltam egy picit aztán volt a Real meg még volt valami de arra nem emlékszem aztán VNJ !! Very Happy ehhez nem is f?zök semmit Very Happy .
Kedvenc klán: leto+snow minde2 nagyon rox volt!!
Nickek: Leto_Techno, Leto_SZaRDaRaB, _gw3n_st3fani_, Snow_Techno meg sok más Techno Very Happy aztán nem is tudom szerintem semmi más érdemleges meg sok-sok smurf de engem mindenki Techno néven ismer.

4. Melyik a kedvenc magyar és nemzetközi játékosod?

Kedvenc játékosom maxtro kedves aranyos és egyedi stílusa van Very Happy Very Happy na jó csak vicceltem…
Kedvenc magyar playerem: hát el?ször is Andrew-t tisztelem, azért mert nemzetközi szinten sokat elért már és bizonyított, de ? biztos nem a kedvenc playerem Smile . Ott van latko akinek a stílusa nagyon bejön és nagyon jól játszik az utóbbi id?ben és régen is rengeteget toltam vele szóval, lehetne ? is, deeee itt van KUNYI, aki egy igazi balfasz de mindenkit bever és szarból is tud várat építeni. Mindig is megtiszteltetés volt az életem áldozni amíg szanaszét boomolja magát Very Happy kunyi te vagy az isten 11.

5. Melyik volt a legemlékezetesebb játékod? Kik voltak benn és mit?l vált emlékezetessé?

Eszembe jutott egy game: amiben én+latko+kunyi játszottunk primi+zuppi+még1 köcsög játszott már nem emlékszem melyikük…
A lényeg, hogy mi kajak rustyk voltunk pár honapja nem játszott egyikünk se ?k meg kajak formában volt és jöttek arcoskodni, hogy szanaszét vernek minket. Engem nagyon durván berusholtak szélen voltam és kts rusht kaptam meg a mellettem lev? támadott folyamatosan meg talán a 3. is jött valamivel. Latko valamit pöszmötölt, fent a másik szélen kunyi meg ugye középen boomolt , spanyollal várazott szóval szabad kezet kaptak h engem szétverjenek Very Happy . A lényeg h össze vissza falaztam magam tc-ket dobáltam jobbra-balra csak védekezni bírtam aztán kunyi amikor már impelt elkezdett slingelni, akkor már semmim nem volt csak tck-b?l fostam a parikat meg kaptam a cuccot meg menekültem és végül is a szépen átfordítottuk a játékot és jól kivisítottuk ?ket, hogy még így se tudtak megverni Very Happy . Minden esetre durva harc volt igazi presztízs mérk?zés volt és beszopták Very Happy . Égett is a pofájuk Smile

6. Milyen bajnokságokban szerepeltél? (csapat és egyéni)

Passz nem jegyeztem ?ket RTS, WCL, Civcup, Braincup (kösz kunyi Very Happy)

7. Melyik a kedvenc civilizációd? Miért?

Általában a random a kedvencem Very Happy de ha választani kell akkor a vika az roxxxxxxxx minden pályán megállja a helyét (majdnem mindenen Very Happy )

8. Melyik a kedvenc mapod? Miért?

Általában az FR, BR, UR én mindenben a randomot szeretem az a fun, de hogy konkrétan melyik a kedvencem azt nem tudom megmondani.

9. Mennyi volt a valaha elért legmagasabb rated és mikor volt?

1850-1900 között kb., de én sose szerettem 1v1ezni Very Happy

10. Kit?l tanultál a legtöbbet, avagy kinek köszönhetsz a legtöbbet?

Nem igazán tanultam senkit?l inkább a saját játékaimból meg sok recb?l…

11. Ha már nem játszol az AoC-cal, játszasz valami mással?

Igazából nem, gyúrás van meg meló, ja meg sakk Very Happy

12. Mi a véleményed az aoe2.hu-ról? Mit szeretnél üzenni a fórumozóknak?

Fogós kérdés, az igazság, az hogy a site nélkül nem lenne már magyar aoc. Szóval nagy rox thx Priby. igazából nemtok mást mondani…
Ha kiegészít? történeteket akartok hallani az élet különböz? területér?l, akkor nyugodtan forduljatok hozzám, nyitok egy rovatot Very Happy
Köszi az interjút!

Én is köszönöm, Techno bácsit hallhattuk Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 08, 2009 9:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baze én snow t elis elejtettet, avval énis telejsen egyetértek Very Happy!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 08, 2009 9:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szép szép, könyeket csaltál a szemembe:-) :$
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 09, 2009 2:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 09, 2009 9:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hallod! Még sose olvastam el ekkora hozzászólást...megérte! Teco rox!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 09, 2009 9:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor itt az ideje Andrewét olvasnod Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 09, 2009 9:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elöször ezen akartam bemelegíteni:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 10, 2009 9:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tehát jó riportot csináltam!! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Linda_M



Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 21:07
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Pest & Siófok

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 06, 2009 12:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jólett
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 1:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja de azért az msn cimem ott van Wink
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Linda_M



Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 21:07
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Pest & Siófok

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 1:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hol? nálam ugyan nincs
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Linda_M



Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 21:07
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Pest & Siófok

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 1:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Techno ha akarod csinálhatok neked ojan izmokat mint a képeden van Very Happy
csak egy fotó kel hozzá Very Happy ..
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 1:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing

Tech nek alapból nagyobb van mint a képen annak a kis nyominak! Very Happy Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 5:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah az eg csicska techno lenyomja félkézzel akár hivhatja szuperment és betment is a csicska kommadndosok ellen Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 6:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akár Chuck Norist is Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 10:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
jah az eg csicska techno lenyomja félkézzel akár hivhatja szuperment és betment is a csicska kommadndosok ellen Very Happy




1111 az durva szitu volt:D kicsit idegbeteg volt az öreg
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 08, 2009 12:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy
np, u win Razz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 08, 2009 12:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amugy én ezt csak hallottam, hiszen akkor már nem voltunk ott, asszem rocky mesélte, hát most is ledölök a székröl, enm hogy akkor, ahogy ott elképzelek azzal a csikcsa örrteggel veszekedni, dekk a csöves még parádézott a +2 fö miatt pff, még szivta a fogát, hát tudod mit szivjon lol
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 08, 2009 1:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igaz! Kurvára szívta a fogát... kellett a köcsögnek a péz... Lui te emg vigyázz mert elvisznek a kommandósok! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 08, 2009 6:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elviszi majd egy szivroham a nagy idegeskedésbe Smile
nemhiszem hogy oda csak egy olyan csoport megy mint mi Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség