Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Interjú [TWP]Latkoval

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 10, 2009 8:32 pm    Hozzászólás témája: Interjú [TWP]Latkoval Hozzászólás az előzmény idézésével

1. Bemutatkoznál röviden? (neved, korod, foglalkozásod, hobbijaid)

Lengyel Józsefnek hívnak,23 éves leszek idén, ha megérem Very Happy .Jelenleg a Samsung televízió gyárnál dolgozom a technológián, mint csoportvezet? .Aok-on kívül többféle bajnokságban/csapatban focizok, ezeket ?zöm komolyabban, de szeretem az összes sportot.

2. Mikor, hogyan és miért kezdtél el játszani a játékkal?

Ez már nagyon rég volt, kb. 10-11 éves lehettem. De minden úgy indult, hogy unokatesomék ( aka Gala_LK, és HupS_OS), mivel id?sebbek nálam ezért nekik el?bb volt gépük és mindig jártam át hozzájuk játszani, itt ismerkedtem meg ezzel a játékkal. Meg ?k voltak az én mestereim. Pár évre rá kaptam én is, és amikor id?nk engedte, nyomtuk LAN-ba, meg olyan is volt, hogy nyaranta a hatvani Széchenyi Iskolába szerveztek lanpartit, itt találkoztam els?nek Andrew, Mulder, Mt-vel.
Végülis mikor els?nek megláttam a játékot egyb?l, beleszerettem
Elég kés?n lett netem, addig mindig gép ellen harcoltam,(de közben gala-nál néha-néha nyomtam neten is) meg gala küldött minden héten sok-sok recet és azt elemeztem. Majd mikor a 7 Hardest random civ/mapon is kevés lett, be kellett köttetnem a netet.
Mikor megláttam els?nek az AOK-ot, majd kis játék után tudomást szereztem arról, hogy indul bel?le 1v1 magyar selejtez?, amir?l kijutást szerveznek a világbajnokságra, akkor azt határoztam el, h én leszek a legjobb magyar, majd kijutok külföldre, és tiszteletemet teszem. Ez volt az álmom.....Csak mire eljutottam arra a szintre h én lehetnék a legjobb magyar, nem indította Microsoft több VB-t az AOK-ból.

3. Mely klánokban vettél részt és mik voltak a nickjeid? Melyik klán volt a kedvenced?

Kezdetek kezdetén a Leto volt els? klánom, amiben nagyon jól éreztem magam, itt Leto_mao néven futottam. Mikor megsz?nt, a srácokkal (tech2, kunyi) átmentünk a snow-ba, itt használtam a Latko-t. A snow-ba nem volt jó, szerintem voltak, akik kiközösítettek, mert nem voltam aktív Forumon, hát lol. Majd a TWP-s clubtagságom elkezdtem, kb. a mai napig, ugyanis felbomlott. De itt volt a legjobb, rengeteg bajnokság, amikben szinte mindig a top 3-ban voltunk. A társak is jók voltak, akárki felvette a ritmust, és a twp-vel toltam legjobb TG-ket.

4. Melyik a kedvenc magyar és nemzetközi játékosod?

Magyarok közül Andrew, akit nagyon kreatív játékosnak tartok, jó az észjárása stb. Bár szerintem túlságosan belemerül a részletekbe néha. Sok jó magyar playert ismertem de mindig is Andrew-et favorizáltam. Nemzetközi??? Ilyen sokáig nem volt, nem foglalkoztam a külföldiekkel (a fociban sincs/volt kedvencem). Bár egy id?szakban nagyon bejött Dreams stílusa, majd a Bcc2 után DauT-ot favorizálom és ? a legjobb!

5. Melyik volt a legemlékezetesebb játékod? Kik voltak benn és mit?l vált emlékezetessé?

Hát, igazán rengeteg ilyen játékom volt. A TWP-vel zajlott mind és valamilyen bajnokságban, és nagyon sok volt. Párat említek a PoZ B/C-t vertük akik egyénileg sokkal jobb playerek voltak mint mi, de 4:3-ra nyertünk, vagy mikor L_clan_Chris csapatát bevertük arabon ( chris, bvirus, meg mittomén) az kemény volt, az ? átlag ratingjük több, mint +150 volt. Szóval sok jó gamet toltam, sok jó player ellen.

6. Milyen bajnokságokban szerepeltél? (csapat és egyéni)

Na ez jó kérdés. HunCup, BCC 2, CivCup, Michi 1v1, michi clan, ArabiaCup, WCL, RTS, Liga Amistad, AOC Liga,... biztosan van még pár, de nem emlékszem mindre, nem nagyon volt olyan amit kihagytam volna.

7. Melyik a kedvenc civilizációd? Miért?

Hát az összes civet szeretem, mindnek megvan a maga "varázsa". Inkább a map-hoz választottam civet. A leger?sebb civ-nek a Szaracént tartom bár ott drága az egység. De nem tok mondani kedvencet, minden néppel adott civ ellen más és más volt a taktika és inkább azok a taktikák a kedvenceim.

8. Melyik a kedvenc mapod? Miért?

Egyértelm?en arabia, gyors, nyílt, aki itt tud harcolni az a többi mapon is csak jó lehet. Na meg erre jöttek a legtöbben játszani és nem kellett gamera várni annyit Very Happy . De most az Oasis-t kedvelem ara-n kívül, ami zárt map. De összegezve szívesen játszok összes mapon csak RM legyen.

9. Mennyi volt a valaha elért legmagasabb rated és mikor volt?

2129 volt, ha jól emlékszem 2008 vége körül (pontosan mikor részt vettem a BCC 2-n)

10. Kit?l tanultál a legtöbbet, avagy kinek köszönhetsz a legtöbbet?

MR. Gala_LK adta meg a kezdést, de többnyire magamtól és a sok rec-b?l.

11. Ha már nem játszol az AoC-cal, játszol valami mással?

Nem hiszem h lesz olyan, hogy ne nyomjak kis AoC, de a Starcraft/Red Alert összes része.

12. Mi a véleményed az aoe2.hu-ról? Mit szeretnél üzenni a fórumozóknak?

Nekem tetszik, hogy van egy oldal, ami összefogja a magyar AoC-os társaságot.


GL&HF Mindenkinek!!

Köszönjük az interjút! Latkót hallhattátok.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 11, 2009 12:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rox rox

amugy jah snow-val kapcsolatban tényleg gáz volt latkonak mert nekik kurva fontos volt h forumon aktiv legyen az ember. a snow elég családias klán volt szoval ott a lényeg az volt h emberként is ismerd a másikat. latkonak twp volt a legjobb választása. mi is beléptünk de nekem meg pont az nem teccet h azt se tudtam kivel jáccok csak twps volt azt jovan:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 11, 2009 11:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lui,ami a vegen irtam h csapd hozza az lemaradt...Sad
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 9:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A második kérdés végére gondolsz nem? Szerintem én beleírtam, de ha mégse akkor, írj rám vagy Pribyre, Ulrtrára, hogy szerkesszék bele.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 7:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja,mar megtalaltam benne,thx
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség