Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC tali 2009??
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 8:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na akkor elmondom hogy én mit tudok ajánlani, most h latko nem tudott alkotni, meg pribi nyüst?l - jogosan Very Happy

A helyszín Bölcske, linkre katt. Namost ide napi 1x jár a vonat, az is hajnalok hajnalán, szal volánozni kell, az viszont dunafölvárrol simán elérhet?, kb óránként jön-megy busz.
A ház a falutól kb 1 km-re van, 15-20 perces séta az els? bolt... (és lehet kapni kb mindent... ugye Rolo? Very Happy )
A ház:
http://kepfeltoltes.hu/090712/Untitled25_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090712/Untitled17_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Leszögezném, ez egy kamu hétvégi ház, hf szinten van. Szal a ház úgy néz ki, hogy alul van a szokásos, konyha, nagyobb ebédl?/nappali szer?ség, fürd?szoba, a fenti tér egyben van, összesen 7 ágy van. A szállást meg a tisztálkodást meg kell oldani, els? ugye a 7 ágy probléma, a második hogy egy 80 lityós bojler van. Namost az utobbit azt csak be kell osztani, az el?bbit meg mittomén, sátorral vagy nemtom. Bebaszásra amúgy alkalmas, ki lehet ülni, lehet sütögetni, pecázni, sörözni, zöldelni, kékelni, stb, minden megoldható. Hétvégén van discoszerüség, nagy el?nye, hogy 500 huf egy koktél Very Happy Közelben van /7km kb/ DUNA(NEM_BALATON_HANEM_DUNA!)földvár, kb egy 20k-s város, sztem lehet ott is találni vmit.
Id?pont mindenképpen augusztusban egy hétvége, 2-3 nap simán, kb mint múltkor.

na vélemények?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 8:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ultra a hely fasza, olyan mint te faszfej Very Happy

menjünk egy hétre... mit szarakodjunk XD
aug. els? hetében nekem fasza meg az összes hétvége kb.
kihagyhatatlan /am. meg gecire jól fut a szekér haver/
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 9:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó lesz ez én el?re látom... mostmár csak id?pont kell, meg hogy ,kijön azt csá csumi Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 9:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát figy, mi haverokkal szoktunk lejárni, délel?tt alvás, délutén peca, etsem eg be szotunk menni a cityben... szal el lehet lenni Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 1:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem egyel?re ami nem jó id?pont Aug01-06ig
eddig így néz ki ha más id?pontban lesz akkor megyek Smile
ha van még más id?pont ami nem jó írom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 5:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szimpi kis házikó! Very Happy Nagyon közel van ide! Lehet nem is busszal megyek hanem leevezek! Amúgy földváron nemsokminden van! :S
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 6:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aug középs? hétvégéire szavaznékSmile!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 7:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom kodyhoz, Aug. eleje nem okés nekem sem sajna.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 7:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hol lehet pecázni?

amugy fasza ház simán alkalmas a célra s?t alkalmasabb mint az el?z?. kell csinálni fasza bogrács kaját meg grill azt csokolom. amugy én valszeg felnézek ha hétvégén lesz de nálam kitudja én is szerintem azon a héten fogom megtudni h megyek vagy nem amikor lesz. de ha megyek akkor megyek pecázni is
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 7:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet ott Very Happy
am, találjátok ki h mikor lenne jo nektek, én aug 7-8-9 vagy 14-15-16-ot adnám
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Linda_M



Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 21:07
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Pest & Siófok

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 7:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah ha egy barátom eltud vinni jövök énis.. Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 9:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na akkor most az írjon MINDENKÉPP, akinek a fent említett aug 7-9 vagy a 14-16 NEM jó. Persze, aki tudja. Jó lenne, ha tudnátok Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Linda_M



Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 21:07
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Pest & Siófok

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 11:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy ketó harom, tudd!!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 14, 2009 12:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudom, most akkor nekem pont nem kéne írnom, de azért már ide is írok, hisz oly rég jártam erre Smile

nekem kb minden id?pont jó, csak minnél hamarabb tudom annál jobb, mert akkor tudok tervezni.
meg asszony sem panaszkodik, ha nem 2 nappal el?tte szólok, hogy lelépek Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 14, 2009 12:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem Subi, Richard, meg Tino... Ránk akár mikor számíthattok... Még akkor is ha nem jó az id?pont mert akár pár órára is le tudunk ruccani! Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 14, 2009 2:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha csak egy napra, de énis mindenképp lenézek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 14, 2009 7:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nagyon csábitó eza peca aztán fözöcske zöldeléskékülés sörözgetés eszegetés csipekedés, csak nehogy sokan unják h nem lehet gépezni:D vagy megint hoztok gépet?Very Happy techno ha ugyvan akkor ugyis egyut gurulunk ?! amugy tökéletesss, mosakodni lehet a tóba is részegelk elfexenek kinta füvbe 8 ágy meg elég lesz böven:DSmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 14, 2009 8:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megfogjuk a vacsoráravlótVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 15, 2009 11:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tóba! Laughing

11
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 15, 2009 6:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát 7-9 az jo mert délelöttös vagyok de 14-16kor meg éjszakás ami azt jelenti h 15. reggel 6kor érek haza szal elég felejt?s az a hétvége
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Következő
5 / 12 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség