Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC tali 2009??
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 15, 2009 6:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na akkor 7-9 egy szavazat Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 15, 2009 7:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rockyval már értekeztünk tegnap egy két há sör mellett Very Happy
Amúgy ha kés?bb lenne egy héttel, szal 15-16ai hétvége lenne az nekem jobb lenne, de ha egyel kés?bb az is jó!
Én odateszem az X-em
kunyi: nem tó, hanem folyó, méghozzá elég nagy Smile (amugy nemkell engedély pecázáshoz?)
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 15, 2009 7:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de kell, de senki se mnézi szal np, ha jön vki akkor az vagy taccs részeg avgy futunk
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 15, 2009 7:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baszod akkor ninsc tó?Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 15, 2009 9:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lui, sokmindenhez kéne engedély, amihez nincsen az embereknek Razz

Amúgy ha a gépemet összeszedik augusztusra, akkor én megint le tudom vinni. De persze csak akkor van értelme, ha mondjuk nem én leszek az egyetlen Very Happy Mert úgy aztán izgalmas lesz AOC-zni... Razz Max rezne miatt van értelme.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 15, 2009 11:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_kunyi írta:
baszod akkor ninsc tó?Sad


az nincs Very Happy flyó van Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Linda_M



Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 21:07
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Pest & Siófok

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 10:40 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én egyik barátom horgászni vittmár, és mondta hogy ha nincs engedély akár 30 ezer ft.. persze mi horgásztóba votlunk ahová jegy elég volt..
amúgymeg nemtudom hogygondoltátok a futást.. egy pecabottal meg vödörrel meg cuccokal még egy rokantkocsis elöl se futsz el..

Very Happy nekem a 16-15 is jó meg a másik is igazából szinte minden nap ithon vagyok mostanába...

ki fog f?zni?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Linda_M



Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 21:07
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Pest & Siófok

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 10:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaah, amúgy én biztos nemfogok semijentóba vagy folyóba fürdeni:D még úsznise tudok nemhiányszik hgoy belefuladjak
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 12:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Linda_M írta:
nemhiányszik hgoy belefuladjak


na nekem se, mire kipecáznánk téged.... mondjuk az nagy fogás lenne Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 2:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazából csak akkor van gáz ha rend?rök ellen?riznek, mer ott vagyunk parton 6-8 a 40-50éves hal?r mit tud csinálni? Ha csak nem valami külön egyesület kezeli a vizet én tudok venni napijegyet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 4:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_GamesJr írta:

Amúgy ha a gépemet összeszedik augusztusra, akkor én megint le tudom vinni. De persze csak akkor van értelme, ha mondjuk nem én leszek az egyetlen Very Happy Mert úgy aztán izgalmas lesz AOC-zni... Razz Max rezne miatt van értelme.

Mi is viszünk Beszosszal, eddig úgy van. S?t sztem Apahunék is hozzák, mint tavaly.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Linda_M



Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 21:07
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Pest & Siófok

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 4:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

minden horgász üzletben lehet venni horgász jegyet sok tóra.. ami szerintem napi 3-4 ezer max szerintem az nemsok.. bár ha telepített horgásztóra mennénk ott legalább 1500 ért tuti fognánk..Very Happy egy nagy tóba kisebb az esélyed..

Ultra : Very Happy hát nemszívesen kapnék be egy horgot se:D még belegondolni is rosz brrrr..
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 4:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

copfos hogy t?lem nem veszik el a botot az tuti:D meg a tóba se tudnak bedobni az is tuti, amugy ha nem vagy bunkó és abba hagyod a horgászást nem nagyon basznak meg. nekem van állami engedélyem az is jo pont, ja meg én pergetek az meg annyi h vannak a mücsalik azt jovan nincs cucc szoval lehet futni is:DD
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 5:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

f?zést válallom csak segitesetek elökésziteni!futni minek max mi basszuk belea tóba ha kötekszik:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 6:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_Techno írta:
copfos hogy t?lem nem veszik el a botot az tuti:D meg a tóba se tudnak bedobni az is tuti,


na látod ez 100%... mivel nincs semmilyen tó!!!!!!!!!! folyó emberek, folyó Very Happy
amugy meg a hal?r távoli rokon... meg azt se tudom mióta pecázok itt, sose vlt engedélyem, ezenkívül a hal?r, aki csak 1-1 fröccsre tér be minden nyaralóba vmi távoli rokonunk
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 6:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom a peca általános témává vált Smile
Ha ultrát még sose ellen?rizték, akkor nem hiszem, hogy azon a szép nyári napon jönne a hal?r, ha megjön, akkor már kidolgoztatok itt egykét tervet Smile
Amúgy meg elnéztem naptárat és nekem is jó egy héttel el?bb 8.án vagy mikor..
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 7:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Linda_M írta:


ki fog f?zni?



én meg a kunyi!!
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 7:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ultram lehet ragadozo halazni? mekkora folyo?
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 8:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez egy a magas tátrából lefolyó egyik kis patakocska, ha terpeszben állsz akkor átéred a 2 partot... csak pisztráng van Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rocky



Csatlakozott: 2008.07.13. Vasárnap 11:49
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 16, 2009 10:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az zsír már régóta akarok horgászni egy ilyen kis patakba.Lassan horgásztúra lesz ebb?lVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Következő
6 / 12 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség