Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nacions cup 2009
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 19, 2009 7:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenképpen olyan csapat legyen aki nem púpnak a hátán tekinti ezt a bajnokságot, mert hát mégiscsak Világbajnokság Smile
És ha kikapunk legalább elindultunk, nem úgy mint más nemzetek....akik még egy GG-t se tesznek hozzá, ennyi Razz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 19, 2009 7:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, élvezni kell a dolgot. Ha valaki inkább nem is menne, meg unja az egészet akkor nem is érdemes szerintem beszálnia. Az a f? hogy ott leszünk nem úgy mint Grúzia. (Bocsi minden grúziaitol ha indulnak). Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 19, 2009 7:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gruzia lol, ne baszs már fel, 3. világ, örülnek ha van mit enni vagy ha nem csapodik egy rpg a házukba....
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 19, 2009 8:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile ja ennek ellenére csak van ott is net és csak van ott is az országban legalább 8 age of empires cd.... bár nem vennék rá mérget Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 3:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jo hát 5 millió emberb?l csak van 8nak...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 7:16 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

andrew tud rola es mondta ha ideje engedi akkor jon,szal no para.meg lehet h luffis is jon,beszeltem vele vasarnap,meg gondolkozik.szal no para
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 11:16 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

luffis nem jön, mert már megvan a svéd csapat, de ott van még kunyi vagy bone ?k is jok Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 11:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én nem játszom, mert csak leégetném az országot
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 2:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ha te ezt mondod, akkor ennyi er?vel kár volt indulni, mert andrew kunyi latkon kivül senkinek sem lenne érdemes játszania... ?k meg nem lehetnek mindig mind3-man ott
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 4:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

andrewval már énis régota komunikálok de mikor nekem jo neki nemjo mikor nekijo nekem nem latkoval szintén ezvan nembirunk gyakorolni... szal sztem 3an külön gyaksza azt ha ugyvan majd taktika megbeszéslés és pontos követés jobat nemtok,vagy télleg nem veszuk komolyan és funolgatunk...Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 6:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy itt ki a f? szervez?,vagy kupaktanács van? Csak szerintem valakinek ezt össze kéne hangolnia mert így elég bajos lesz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 6:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha funolás van rám számíthattok Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 7:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile amúgy a "Magyar élmez?nnyel" hol lehet játszani? Régebben sokat toltam és szerteném magam újrra kipróbálni csak új a gépem és nem indul IGZ.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 7:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én vagyok a magyar csapat operátora ha erre gondolsz Nord Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 7:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aha, akkor jól gondoltam:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 7:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pontosan mikor kezd?dik a VB? Augusztus...?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 8:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

majd kiirják...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 9:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég sokan inditanak B csapatot... elgondolkoztató lenne ha tudnánk biztosra, hogy a jobbik csapatra mindig lenne ember Surprised
andrew kunyi latko kody bone guti de hát kitudja Very Happy
habár tudja fene, lehet h nem érdemes Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 10:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem kell ettol beszarni sracok,ha nem tudunk gyaksizni az sem gaz,semmikeppen nem egetjuk az orszagot csak abban az esetben ha nem lesz meg a 3 fo a meccs idopontjaban.hisz celunk nem a vb megnyerese csak reszvetele es minnel jobb helyen zarni.hisz mar senki nem uzi olyan komolyan mint regen ,h heti kb 50 game.szal ne makarom meg1szer olvasni h "egetjuk magunkat" cimu fejezetet.meg sztem B" csapat felesleges,mert sztem 3-4 fo lesz mindig aki tud eppen jatszani...
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 3:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stop cry
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség