Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC tali 2009??
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 13, 2009 11:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

te én ezhen a képen nemlátom a folyot
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 13, 2009 12:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ott a Duna nem messze Very Happy
Ja amúgy meg wifi-s routere sincs senkinek aki el tudná hozni, mi?:\
pár gépnek egyszer?bb lenne a kábelezés miatt. Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 13, 2009 1:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát baze, 6 gépnek asztal... végülis van, de akkor kajolni nem tudunk hol Very HappyVery HappyVery Happy de majd megoldjuk okosan Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 13, 2009 8:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

omg, ennyigépet nee:D
4 elég sztem, de ha hoztok, hát hozzatok Smile egyiken zenének kell menni Very Happy
izé sátrat én se tudok vinni sajna, de akkor pokrocot dobok be, kocsiba lehet aludni, nem?
piát azt ja kéne venni, 2-3 tálca sör gondolom kéne. valami röviddel koccintani Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 14, 2009 11:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

persze egyet értek, ha meg lesz 6 gép fun lenne 3v3ak miatt:) de ugyis peca sütögetsé bográcsozás részegedés pokerezés beszélgetés faszalesz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 14, 2009 7:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igy van
holnap akkor megyünk, bár ezt márcsak magamnak irom, mert a többiek ottvanak, csak kunyi meg beszosz meg techno nem Very Happy meg én Smile
remélem már vettetek sört Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 15, 2009 10:06 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

huh csak talájunk oda 11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 16, 2009 7:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nahh élmény beszámolók jöhetnek... képek is lesznek hamarosan Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_WOodo



Csatlakozott: 2007.11.09. Péntek 8:07
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 16, 2009 8:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hadd ne részletezzek.. kurva nagy vót'
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 17, 2009 10:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hatalmas:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_GyoreE



Csatlakozott: 2009.06.09. Kedd 20:04
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 17, 2009 11:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bizony...volt pia ezerrel(kis póker)8 gép ...nyomattuk a tg-et..láttuk kunyit játszani:)dunaparton pecázás.kell még más?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_WOodo



Csatlakozott: 2007.11.09. Péntek 8:07
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 17, 2009 11:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

képeket rakjad már fel...Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 17, 2009 11:16 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ultram,teged aztan lehet hivni hajnali4kor vasarnap....megjegyeztem h kinyomtal.Gondoltam megkerdezem h milyen a buli. Shocked
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 17, 2009 5:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocs latko, kibaszott szarul voltam szombaton, aludtam már 1-2 körül... meg épp h hozzányúltam és kinyomodott a telo (érintöképerny? átka....).. rejtett szám volt, igy még visszaivni se tudtalak volna... (de ha látom h latko csak visszahivlak Very Happy ) ugyhogy ne haragudj rám :$ meg rá egy orára is hivott valaki, szintén rejtett szám, azt viszont felvettem, de letette... -.-.. am nem is mentem be parádézni, igy nem tudtam volna felvilágosítást adnom... bár ha azt mondom h 2x 4cl viszki+1redbull 500ft volt, szted bebasztak ?Smile 11+

am jó volt, bár sztem a tavalyi jobb volt, ott legalább nem az én nevemet hallottam minden negyed órában Very Happy
Köszönöm mindenkinek aki eljött, és _külön_köszönet_mindenki_nevében_Apahunéknak a segítségért, kajáért, és Kokesznak a fuvarozásért!
Ámen Smile
_________________



A hozzászólást xSeCh_Ultram összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 17, 2009 10:10 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 17, 2009 9:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

há lol latko, techno is ellogott munkahelyr?l Very Happy
eljöhettél volna, a party hatalams volt Very Happy 4v4 gamek él?be anyázni Very Happy
GG
Köszi a talit! A "szül?knek" kiváltképp, ultrának meg respect!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 17, 2009 9:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

le köllött adni az ótót :\ Very Happy De azért jó volt amíg volt Smile Meg a tali is. Jók voltak a 4v4-ek:) Még a Leto vs TLW is hiába vesztettünk Razz Csak a szúnyogcsípéseim még mindig megvannak :O
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 18, 2009 10:17 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"TLW_Beszosz resigned"-> miiii ez böszme bazmeg , nem normalis minek lép ki1111111111
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 18, 2009 5:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lol Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 18, 2009 8:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy 1111
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
12 / 12 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség