Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Interjú Snow_luffis-sal

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 26, 2009 9:32 pm    Hozzászólás témája: Interjú Snow_luffis-sal Hozzászólás az előzmény idézésével

[align=center:706938d583]Interjú Snow_luffis-sal [/align:706938d583]



1. Bemutatkoznál röviden? (neved, korod, foglalkozásod, hobbijaid)

[align=justify:706938d583]A nevem Martin Breznovits, 24 éves, Stocholmban lakok. benzinkúton dolgozok, és computer engineeringet tanulok. Hobbim foci, sör, pc játékok. Szüleim mindketten magyarok, vagyis hát svéd állampolgárok most. Én Svédországban születtem.[/align:706938d583]


2. Mikor és hogyan kezdtél el játszani a játékkal?

[align=justify:706938d583]2001be haverral kezdtem el tolni, csak nomadot játszottunk hunnokkal Razz, sztem akkor csak LC/hussarokat nyomtam. lassan azért megtanultam malacokat hasznalni, flushozni etc.[/align:706938d583]


3. Mely klánokban vettél részt és mik voltak a nickjeid? Melyik klán volt a kedvenced?

[align=justify:706938d583]TgD = La_Hire_TgD, SWE = SWE_LuFFaReN, Zilla = luffisZilla__, FodA = FodA_luffis, Snow = Snow_luffis, CSA = CSA_G_Pillow. nah TgD, FodA nagyon helyes clanok voltak, de Snow volt a kedvencem, CSA éppen most csak vagyok, mert nem nagyon jatszok, strater is ott van, Zilla utan majdnem mindig straterel voltam clanba. xSeCh nevem is volt zonan, xSeCh_luffis volt a nevem de ez nem volt egy igazi clan. xSeChel jatszottunk is WCL2be[/align:706938d583]


4. Melyik a kedvenc magyar és nemzetközi játékosod?

[align=justify:706938d583]umm, magyar jatekos az ideg, sokat jatszottam vele és jo haver is lettem vele. nemzetközi az Kaiser_Willhelm, sved jatekos, rohadt gyors jatekos és nagyon okos. ME_Count_Rahl is volt egyik kedvencem[/align:706938d583]



5. Melyik volt a legemlékezetesebb játékod? Kik voltak benn és mit?l vált emlékezetessé?

[align=justify:706938d583]Ez egyszer?, sztem RTS liga season 13 volt, snowt senki se ismerte, ELT ellen jatszottunk a 1/8 döntöbe. elt HM kikaptunk arabon, lenyomtuk szigeteken, és a döntö játékba FR volt és snowba mind 3 vikel mentünk, ELT pedig mongol és 2x vik. a map mongolia lett, is egy hooooszu game után nyertünk. Snow = luffis, strater és apostle, ELT = Dreams, Rusher és Reign (mind harom 2000+++)[/align:706938d583]

//rec a topic alján//


6. Melyik volt az a legemlékezetesebb játék, amit csak recr?l láttál?

volt egy 1v1 BF, Me_Count_Rahl vs Chris, régi játék, az nagyon jo volt.


7. Milyen bajnokságokban szerepeltél? (csapat és egyéni)

[align=justify:706938d583]hmm, SWEvel 4edik lettünk RTS season 2be (nagyon régen Razz) sztem Mystic 3madikak lettek, hugi, ideg, andrew meg horvyval. azután esgl FodAval top 3 párszor. WCLbe elöször OW s1, xsech s2, rpt s3, foda s4 snow s5 és snow s6. Snowal is voltunk 3szor RTSben 2szer 1/4 döntöbe meg 1szer bajnokok Razz
esgl liga 1v1 második osztályban nyertem, de az utána való seasonba nem játszottam Razz. UD RoCba voltam, második fordulóban canarytól kikaptam Sad, jo játékok azért. hun cupban is voltam egy párszor, de nem voltam nagyon aktiv, sztem 2005be 3madik vagy 4edik lettem Razz. AoC4Everbe aocgroupen, ki kaptam bvirus ellen. vmi lclan tourneyba is jatszottam, RooL_Angellust kivertem, azutan Mad_Spartacus kivert
többet nem emlekszek Very Happy[/align:706938d583]


8. Melyik a kedvenc civilizációd? Miért?

[align=justify:706938d583]attól függ melyik map, de vikingek, maya meg kinaiak nagyon tetszenek. inkább viking azért, vizen nagyon durvák, és landon is elég jók, siegerammok, onagerek +1 range. Az arbalestek, berzerkek is elég jók.[/align:706938d583]


9. Melyik a kedvenc mapod? Miért?

[align=justify:706938d583]nagyon régen láttam de Real Random II nagyon jó volt, mint FR de nem volt benne snow map. azon kivül nagyon tetszenek vizimapok, vagy fél viz/fél land. de sztem archipelago egyik kedvencem ha egy mapot kell választani.[/align:706938d583]


10. Mennyi volt a valaha elért legmagasabb rated és mikor volt?

2005be valamikor Snow_luffis volt 187X, sztem 1878


11. Kit?l tanultál a legtöbbet, avagy kinek köszönhetsz a legtöbbet?

[align=justify:706938d583]zhaz. régi svéd expert. ö tanított csomót is majd miután 1700et elértem, azután sztem strater volt a nagy tanár, és nagyon sokat játszottam vele, kb úgy játszok mint ?, csak nem annyira jól, straternek köszönhetek legtöbbet.[/align:706938d583]


12. Ha már nem játszol az AoC-cal, játszasz valami mással?

[align=justify:706938d583]néha játszok aoct, mostanában inkább wowozok. mikor van id?m fm játékokat játszok, várok diablo 3ra, total war játékokat is játszottam csomót. [/align:706938d583]


13. Mi a véleményed az aoe2.hu-ról? Mit szeretnél üzenni a fórumozóknak?

[align=justify:706938d583]sztem jó, hogy van egy ilyen oldal, svédeknek nincs, és soha sem ismertem ennyi svéd aoc játekost. ha lett volna egy ilyen svéd oldal, jobb lenne a svéd aoc community. a fórumozóknak pedig üzenem, hogy játsszanak tovább aoct.[/align:706938d583]


Köszönjük az interjút luffis! Smile

Megj.: Az ékezeteket én javítottam.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 07, 2011 8:55 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 27, 2009 2:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó kis game volt!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 28, 2009 12:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kössz luffis h megosztottad velünk aoc történetedet:D ne wowozzá me elviszi az életed:D amugy én is diablo 3ra várok:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség