Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Interjú [xSeCh]kunyi-val

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 08, 2009 4:34 pm    Hozzászólás témája: Interjú [xSeCh]kunyi-val Hozzászólás az előzmény idézésével

1. Bemutatkoznál röviden? (neved, korod, foglalkozásod, hobbijaid)

Zoli vagyok, 22 éves ( Luinak átküldtem az önéletrajzomat, akit érdekel, kérje el t?le ) Very Happy
Jelenleg munkanélküli vagyok, és állást keresek. Hobbim meg aoc, kondi, biznisz, peca, túra.

2. Mikor és hogyan kezdtél el játszani a játékkal?

Hát már nem emlékszek mikor, de haverral toltunk valami chaten pár gémet, azt egyszer én átmentem ircre és ott ipen, azt id?vel valaki feltette nekem zonent azt ott. Olyan 2000 körül vagy mikor jelent meg, mert én el?tte toltam AoE-vel is aztán AoK, de neten csak AoC.

3. Mely klánokban vettél részt és mik voltak a nickjeid? Melyik klán volt a kedvenced?

„írd, azt hogy nem emlékszem”… amúgy Leto volt a kedvencem, mert ott legalább megvolt a csapatjáték meg figyeltek egymásra az emberek, nem rinyáltak be…
Egy-két nick: kunyi, kunyika….passz volt kb zonen 80 és mindegyiknek elfejeltettem kódját mindig szal akkor, képzeld el most… nemtom mik voltak. Very Happy (Leto_kunyi)

4. Melyik a kedvenc magyar és nemzetközi játékosod?

Kedvenc magyar: az Techno, mert bukó gémnél is lehet rajta visítani, ahelyett hogy felhúznám magam Very Happy . Meg vele jókat játszottunk és figyelt a chatre is Very Happy
Hát a kedvenc külfödliii: az meg Koven volt nekem, az ö recein n?ttem fel miel?tt még komolyabban toltam volna neten Very Happy bár egy rohadt sárga végülis, de ja…

5. Melyik volt a legemlékezetesebb játékod? Kik voltak benn és mit?l vált emlékezetessé?

Az emlékezés nem az én er?sségem, mint már említettem , de igen, talán mikor elején mentem zonera. Techno-t és raget csak ircr?l ismertem, hogy bejöttek mindig és elég jónak számítottak már magyarok között. Yucatan volt azonic, rage, techno vs én + 2 külföldi és gothal átmentem techno fején és az annyira tetszett Very Happy és akkor be is vettek letoba. ? meg valami china volt szokás szerint sok skoripi, rage meg CACACA Very Happy

6. Melyik a kedvenc civilizációd? Miért?

Kedvenc civ: mapfügggö, mindegyiket szeretem az adott mappon valamelyiket jobban valamelyiket kevésbe, 1 népet utálok az a china, még nomádon is rühellem…

7. Melyik a kedvenc mapod? Miért?

Most LN tetszik, azért mert IGZ-n más nincs is csak LN, FR, ARA. FR nagyon ritka arábiát már meguntam....

8. Mennyi volt a valaha elért legmagasabb rated és mikor volt?

Legmagasabb rate 1900 volt zonen, és sajnos nem volt esélyem lejjebb rontani, mert be zárta a faszszájú mikrofos, de szerintem a rate nem mutat meg semmit f?ként nem TG-be.


9. Kit?l tanultál a legtöbbet, avagy kinek köszönhetsz a legtöbbet?

Hát saját magamtól meg recekb?l szerintem ez olyan, hogy valakinek vagy rávan állva az agya az age of-ra vagy nincs mellé meg gyakorlás, mint bármelyik sport és jobban megy, de valaki tolhat 2000 gamet se ha az agya nincs ráállva…

10. Ha már nem játszol az AoC-cal, játszasz valami mással?

Nem szoktam játszani ,csak AoC, ha azzal nem akkor mással sem, eccer nekiugrottam NFSU -nak de az egerem és a billenty?zetem bánta, nem éri meg Very Happy sok böszme játék.

11. Mi a véleményed az aoe2.hu-ról? Mit szeretnél üzenni a fórumozóknak?

Szerintem jó hogy van egy ilyen oldalunk ahol kilehet beszélni a lelki bajokat, és még van egy óvó bácsink is ha netán csúnyán beszélnénk leszid minket és le OFF-ol mindent. Köszönjük Priby Very Happy
A Forumozóknak azt üzenem, hogy kutyafej? nagyúr! Very Happy

Köszönöm az interjút, kunyit hallotuk!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Wakka



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 15:07
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Gy?r/Fót

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 15, 2009 1:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Köszönöm az interjút, kunyit hallotuk!



wtf volt hang is?

és a hallottuk két tSmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 15, 2009 7:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha felolvasod magadnak hangosan akkor lesz hang Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 15, 2009 10:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most az összes topcot átnézed és belekötsz valamibe?
jo az ugy ahogy van Razz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 16, 2009 7:02 pm    Hozzászólás témája: Re: Interjú [xSeCh]kunyi-val Hozzászólás az előzmény idézésével

TiL_Lui_ írta:


Az emlékezés nem az én er?sségem, mint már említettem , de igen, talán mikor elején mentem zonera. Techno-t és raget csak ircr?l ismertem, hogy bejöttek mindig és elég jónak számítottak már magyarok között. Yucatan volt azonic, rage, techno vs én + 2 külföldi és gothal átmentem techno fején és az annyira tetszett Very Happy és akkor be is vettek letoba. ? meg valami china volt szokás szerint sok skoripi, rage meg CACACA Very Happy

[/color]


jah erre emléxem én is rohadjál meg:D rage durván kivisitott
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség