Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Spring vs Xhing
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 26, 2010 2:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon nyeregbe érezte magát a srác, hogy elvitte mindkét cocát, de ez a dolog a másik félt igencsak motiválta, hogy innen is lehet nyerni....bááng

14xx-15xx-es játékosoknál egy ilyen hiba rányomja bélyegét az egész meccsre, pl régebbi magamból indulok ki, elvitték egy cocámat tök bepánikoltam hogy omg milesz, vagy ha egy pari behalt, hogy akkor most hogy lesz tovább melyiket küldjem el cocáért a halott helyett...ésatöbbi
egyszer?en leblokkol az ember, hogy wtf lesz, legalábbis én így szoktam lenni Very HappyVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 26, 2010 6:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

4 barival és egy röfivel is simán lehet feudba menni, utána ijjász kell azt csá, nemtudom mit kell ezen bepánikolni :O Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wakka



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 15:07
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Gy?r/Fót

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 26, 2010 9:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ez elején én is pánikoltam hogy OMG jön egy íjász feudba RING TOW BELL aztán rájöttem hogy a villager is tud mozogni meg támadni:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 26, 2010 10:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez itt 15++ topik Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wakka



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 15:07
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Gy?r/Fót

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 27, 2010 1:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemnemnem... 11++ topik...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség