Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC paparazzi

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Közösség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 27, 2011 1:10 pm    Hozzászólás témája: AoC paparazzi Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi történik az Aoe világában?
Pár kérdés ami hirtelen eszembe jut pl.:
Miért nincs Chris az L_Clan-ban? Miért bomlott fel a Viper klán? Ki fogja legy?zni Daut-ot? Miért jöttek vissza a régi nagyok? (Halen, Grunt, Cyclops, kkab...stb) Tyrant? Hová t?nt Latko? Hová t?nt Kody? Ki nyeri a WCL7-et? Miért nincs magyar csapat az RTS League új szezonában? ......stb Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 27, 2011 1:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezekre ki fog válaszolni? Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 27, 2011 1:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na majd megmondom én neked! Very Happy

Els? 2 ?t nem tudom észre se vettem ?szintén szólva...
DauTot majd a RiuT seggbe rakja.
Grunték a WCL7 miatt jöttek vissza.
Latko smurfol valami külföldi zászlóval.
Kody vagy be van baszva mindennap vagy megunta az aocot.
Nincs 4 értelmes hombre akit össze lehetne vakarni az RTS re...

Peace
Shocked Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 27, 2011 11:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy Ez elég célratör? magyarázat volt.
A régi nagyokhoz csak annyit tennék hozzá, hogy Cyclops szerintem mindig is játszogatott valamennyire. A többit, a Tyrant tagokat pedig a pénz hajtja. Ha vége a WCL7-nek, akkor nem lesz többé ilyen pezsgés. A nagy visszatér? még szerintem _kyo. ? is teljesen passzív volt WCL el?tt.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2011 5:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondoltam ha valaki tud valamir?l, az leírja. Én amit tudok leírom, aztán lehet rá reagálni.
Ha jól tudom Chris mondta vissza a szereplést az L_Clan-ban (azt nem tudom miért) és a CSA-val indult el, kevés sikerrel. Már szeretett volna visszamenni, de a szervez?k nem engedték, ami teljesen jogos szerintem. Sokan szidják ?t, de én nagyon tisztelem, mert nem a pénzért, hanem az élvezetért játsza az aoe-t és igaz most egy kicsit rusty, nem 1v1ezik, de azért ha megnéztek egy TG-t azt általában az ? csapata nyeri... Very Happy
Jelenleg szerintem senki sem képvisel olyan játéker?t, mint Daut. Sokan úgy gondolják, hogy Riut, Jordan vagy Duck megverheti, de ?k még nagyon messze vannak t?le szerintem. A régiek, akik ténylegesen felvették a versenyt daut-tal, most még rustybbak mint ?. (Tim, Alive, Cyclops, dogao, Chris-r?l nem is beszélve) Riut hunnal és nyílt mapon a legjobbak között van, és nagyon gyors játékos, de más mapokon esélytelen. Jordan meggy?z?désem, hogy ha nem hagyja abba, a világ legjobb játékosa lesz.
A WCL7-nek elég szép díjazása van, nyilván ennek is köszönhet? a Tyrant megalakulása, de kkab-éknak am. is elég sok dellájuk van, szóval az is lehet h daut nem a semmiért csatlakozott hozzájuk. Kyo, Tammy visszatérése nekem is kellemes meglepetés volt, ezen kívül Ares és slam játéka tett mostanában nagy benyomást számomra. Immortals vs Storm = 4:2 ...!!! nem éppen a várt eredmény, és group stage-ben RVK-t is megszorongatták.
A Viper nem tudom miért sz?nt meg, de nagyon kiváncsi lennék rá. Gondolom volt valami nagy támogató, aki összeszedte a legjobb játékosokat, aztán elzárták a pénzcsapot. Very Happy
Latko nem hiszem, h játszana smurf nickkel, de ha ismeri a nickjét, akkor elárulhatná, szerintem dolgozik.
Kody-t rá akartam beszélni, h jöjjön vissza, de már nem akar id?t szánni rá.
És hogy miért nincs magyar team RTS-league-ben? Hát ezen komolyan el lehetne gondolkodni. Elvileg lehetne, ami megakadályozza, az h nincs normális magyar közösség. Pedig szerintem simán lettünk volna elegen minden game-ra, bár ahhoz az is szükséges lenne, h beszéljünk egymással, ami valljuk be a régieket kivéve, az újaknál már kevésbé divat.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 29, 2011 1:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Chris-en nagyon csodálkoztam, hogy otthagyta az L_Clant. Tényleg szeretett volna késöbb visszamenni? Azt nem tudtam. Az L_Clan nagyon jó csapat most Rusoval, Alive-val, FeAge-el és Hanival. Ha még Chris is ott lenne, szerintem egyértelmüen a legjobb. Abban igazad van, Rolo, hogy tiszteletre méltó, hogy nem a pénzért játszik, de én mégis sajnálom, hogy otthagyta az L_Clant. Remélem vissza fog hozzájuk térni.

Dautot utálom, egy nagyképü bunkó. Tényleg ö a legjobb, de nem szimpatikus ez az isteni magatartás. Remélem, lesznek, akik meg tudják kezelni egy kicsit az egóját. Duck verte meg párszor, és TheViper is elég sok gamet elszedett töle random mapon. TheViper gyengébb arabon, ott kevesebb esélye van ellene (bár láttam ott is nyerni). Riutban bízom még én is. No meg Chris... Tegnap feltöltöttek töle mostani 1v1-eket Cyclops ellen. Simán hozott 4-böl 4-et a török ellen, ami azért nem kis teljesítmény, Cyclops nem éppen gyenge... Ha Chris elkezd 1v1ezni, akkor ö is el tudja érni azt a szintet. Sajnos a játékstílus elég undorító volt...

Igen, Immortals nagy meglepetés, ütöképes csapat, és nekem szimpatikusak is.

Nagy meglepetés volt még szerintem az alc. Föleg németek játszanak benne, megverték a VNS-t. Abban a csapatban játszik _EA_F_aLc_o, aki nem más, mint Imp_Goten. Beszéltem is vele, azt mondta, hogy majdnem össze tudta szedni a régi Impet Foxszal és Akhorahillal a WCF erejéig, de sajnos Akhorahilnak nem volt ideje játszani.

Nekem most ennyi jutott eszembe. Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 30, 2011 11:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Néhány pontosítás:

-Chris nem akart visszamenni az l-clanba, egy fanja kezdett egy ilyen topicot az aoczone-n
-CSA chrissel egyáltalán nem szerepelt gyengén, az más kérdés hogy nem jutott tovább. Sokan legyőzhetetlennek vélik a régi nagyokat és Dautot, de el érdemes megnézni a CSA (Chris, Spring, Yam (2k hongkong) vs Tyrant mérkőzést ahol 2:3-at játszottak.
-Richard nem tudom hogy miért gondolod nagyképű bunkónak, illetve hogy egyáltalán ezt honnan veszed? Soha nem postol aoczone-n és játék közben se mond semmi "nagyképűt", nem tudom honnan vetted ezt, inkább Chrisnél gurult el picit a gyógyszer utóbbi időben.
-Itt a nagy esélyek között kifelejtitek a nyertes csapatot: CSC. Én azért bőven nem sorolnám Tim-et a rustyk közé. Szerintem ő nagyon is tudna versenyt futni dauttal, de mint tg-t tekinve: CSC-nek egyelőre nem gond a Tyrant, lévén hogy Grunt, Halen és néha KKAB is igen alul teljesít.
-Második esélyenek RVK-t illetve L-Clan-t tenném, mind a kettő tud jó lenni, Immortals jópofa meg minden, de komolyabb csapatok ellen nem sok esélye.
-VIPER azért oszlott fel mert soha nem is volt komoly klán.
-Talán Poz A még fog meglepetést okozni ha Kyo csatlakozik hozzájuk, érdemes nézegetni a receit, nagyon jó formában van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 31, 2011 11:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, ha már mindenki, akkor én is megpróbálok válaszolni Very Happy
Bár jelzem, hogy most egy jó 1 hónapos kimaradásom van, de talán azalatt nem történt oly' sokminden Razz

Miért nincs Chris az L_Clan-ban? Hát err?l ugye anno volt egy téma AoCZonen, hogy Chris felháborodott úgy kb minden ellen. De legf?képpen Dauttal akart egy csapatban lenni, de ? inkább ment a Tyrantba pénzért játszani Smile Bár azért elég érthetetlen akkor is, hogy miért a CsK-ban játszott az L_Clan helyett, hisz még így is nyer? helyre kerülhetett volna az L_Clannal. De az is lehet, hogy Kanadában van pénz és nem érdekli a pénz, na de még ha a pénz nem is, de legalább a helyezés...
Miért bomlott fel a Viper klán? Ennek a konkrét okát nem tudom. Very Happy Szerintem Alma_Negra nem tudta egybe tartani..
Ki fogja legy?zni Daut-ot? RiuT, Tim, de azért ottvan Jordan, TheViper is esélyes lehet
Miért jöttek vissza a régi nagyok? (Halen, Grunt, Cyclops, kkab...stb) Tyrant? Egyértelm?en a WCL7 miatt. Rengeteg játékos visszatért és ?k is. Ennyi pénz nagy úr Very Happy így már megérte nekik
Hová t?nt Latko? Elt?nni azért nem t?nt el, csak már neki sincs ideje játszani. Facebook csoportban megtaláljátok. Már csak ide kéne rávenni, hogy írjon Very Happy
Hová t?nt Kody? Na ? viszont tényleg elt?nt. De sztem Rolo, csak te tudod, hogy mi van vele, de gondolom, hogy van jobb dolga az aoenél Very Happy
Ki nyeri a WCL7-et? én az RVK-ban bízok. nagyon jó a csapatjátékuk és még tudnak fejl?dni sztem Smile
Miért nincs magyar csapat az RTS League új szezonában? Van egyáltalán magyar csapat úgy amúgy? Nem, hogy az RTS-League ban... jó az xSeCh-r?l ne beszéljünk, még te magad Rolo is bennvagy a zZz-ben szóval ezekszerint már te sem értekeled annyira, mint régen. De hát hány ember használja az xSeCh-es nickjét? Egy kis kacsódon meg tudnád számolni. Maradt a TLW és a zZz. Ezek közül azért egyik sem olyan csapat, aki indulhatna rajt. Talán ti még most is picit többet játszotok, úgyhogy ha valakinek, hát nektek kellett volna rajt indulnotok! Smile

Ennyi!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 01, 2011 1:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=192860807414179&set=a.192859670747626.44907.189909717709288&type=1&theater


http://www.facebook.com/photo.php?fbid=192860620747531&set=a.192859670747626.44907.189909717709288&type=1&theater

A bronzérmes (bal oldal) L_Clan_Capoch, de ki a másik két cigány?
Alapból nem értem, 2008-ban WCL Németországban volt...Razz Meg ez aoe2 egyáltalán vagy aoe3? Capoch mit tolt 2008-ban??Very Happy
Mondjuk most utánanéztem, elvileg aoe2 WCG-n utoljára 2002-ben volt, de az emberek és a helyszín továbbra sem stimmel! Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 01, 2011 2:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és ki az a jo csaj?Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 01, 2011 10:19 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

izé ez tuti nem sima wcg, oda is van írva 'panamericanos' szóval valami amerikai különszám lehet Very Happy
és biztos nem aoe2-vel tolta Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 01, 2011 11:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem hiszem, hogy AOC volt. Inkább AOE3 lehet.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 01, 2011 11:03 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TiL_Lui_ írta:
és ki az a jo csaj?Very Happy

+1 Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 01, 2011 5:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Chris vs Daut BO21 500$ tippek? Very Happy

/Chris kihívta Dautot egy 21 körös küzdelemre, amiben különböz? mapokon különböz? népekkel küzdenek. Daut ezt elfogadta. Mindenki beteszi a közösbe a magáét és aki nyer viszi a pénzt. A küzdelem az els? 11 gy?zelemig tart./
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
GntlMn



Csatlakozott: 2011.10.30. Vasárnap 19:41
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 01, 2011 5:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Chrisnek drukkolok, de Daut fog gy?zni. :/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Közösség Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség