Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bonehead, Richard 2v2 1700

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 23, 2011 12:01 pm    Hozzászólás témája: Bonehead, Richard 2v2 1700 Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tegnap játszottunk egy nagy gamet. Párszor azt hittem, hogy már végem van, láthatjátok majd a chatet is, aztán pedig azt hittem, hogy már megnyertük a játékot. És ezek a szakaszok egymást váltották. Very Happy
Random népek voltak. Itt tudjátok letölteni:

http://www.aoczone.net/viewtopic.php?f=13&t=68639
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 27, 2011 1:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én megníztem! Fasza volt! Very Happy

Én azt tanácsolom Cartot elöbb kéne aztán akkor tudnátok együtt dolgozni mert néha egy kis team work pl mikor Bón nál volt kis pihi, akkor beugrik a piroshoz aztán nyekk a macska lett volna. De volt hogy fordítva a Peti mehetett volna raidelni Bón ellenfelét!

Az egész amúgy a kereskedelmen d?lt el szerintem.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 27, 2011 11:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem én is Smile Fasza kis meccs volt. Majdnem visszajöttetek. A korea impben elég gyenge volt, látszott h nem az imp az er?ssége a csávónak. Teli volt res-sel és nem gyártott army-t. Azt nem igazán értettem, hogy bone miért akadt ki Very Happy Koreával nyilván falazni kell egy feuban er?sebb nép ellen és impre kell törekedni. Koreának volt egy kastély amit felhúzott, az nagy fordulópont volt, illetve bone-nak impben kevés volt a lightcav szerintem.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Stranger



Csatlakozott: 2011.07.17. Vasárnap 11:57
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2011 12:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg megnezni is hosszu volt:D Csak tanultam belole.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 29, 2011 1:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a kommenteket.
Az imp valszeg a kereskedelmen és a gyenge econ ment el, ahogy Subi is írta. A utólag láttam, hogy 120 volt a villager high nekem. És mindig kifutottam a nyersanyagból. A vikinggel is pechem volt. Feudban és Castle-ben nagyon jó, de Impben a létezö legócskább nép. Bone-nak is nehéz dolga volt koreai ellen, aki ugyan nem játszott a legjobban. Bone-nak hamarabb kellett volna elkezdeni kereskedni, mert végig trashelt. Very Happy

@Stranger: örülök, hogy hasznosnak találtad. Wink
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség