Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fórummal kapcsolatban
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 07, 2011 10:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia von zangen!
Telepíteni kellett a játékot, vagy csak felmásolni a gépre?
Ha telepít?s volt, akkor van hozzá Crack nev? mappa? Abból a mappából az exével írd felül az eredetit.

Remélem ez segít, de ez csak egy esetet fed le.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 10, 2011 11:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt amúgy tök nehezen hiszem el. Játszik csomó játékkal, tuti egyik se igazi, ha pont a 990 forintos aocot nem vette meg, és nem tudja h mi az a crack. Erre külön tudományág kellene,h ez mégis h alakulhatott ki.


Na de, hogy valami kézzelfoghatót kapj:

miután feltetted aoe 2 őt és a kiegészitőt, innnen egyszerűen (bejelntkezés után) leszed ezt a patchet, ami crakc is egyben, és legális, tehát a beépített microsoft érdekvédelmi pribyt sem kell hallgatnod, h ez nem helyes:

http://aoczone.net/viewtopic.php?f=101&t=963
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 11:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eléggé kihalt minden...
én mostanában nem játszok, de kb ekkora a magyar aoc élet, mint a fórumon? Mert akkor nem túl nagy.. Very Happy

Ma este játszhatnánk akár valamit, ha elérhet?k lesztek.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 2:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem este 10-ig jó, utána meccset nézek.
Ha mindenki beállítja normálisan a routerét el?tte, és nem lesznek smurfnickek, akkor benne vagyok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 2:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

miért kell beállítani a routert?
isze Voobly-n van NAT Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 3:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudom, nem számítasz rám, de én úgy vagyok vele, magyarokkal inkább nem. Smile van elég normális külföldi egy jó játékhoz, nem kell fél órát várni rá, stb Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 3:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Khm. Mintha elfelejtetted volna, mekkora baszakodások mennek minden egyes magyar game el?tt...

Az utóbbi hetekben többször is beszálltam volna játszani, de csak a legvégs? esetben mentünk vooblyra. Anélkül meg ment a szarakodás a routerrel, ilyen-olyan problémával.

Vooblyn meg a társaság fele smurfnévvel volt. És volt olyan is, hogy valaki emiatt lépett le az utolsó pillanatban, amikor már 8-an benn voltunk. (Hadd ne mondjak nevet.. Very Happy )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 3:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudom, 1 órát kell várni mert (eszik,tévézik,barátn?nél van, fürdik, stb) ezért nem játszok els?sorban, másrészt meg mert a külföldiek barátságosabbak, hiába nem ismeri ?ket az ember, nem hurrognak le meg nincs nagy arcuk, nem mutogatok Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 3:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...vagy csak egyszer?en nem tudják rólad, mekkora egy paraszt vagy 111
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 3:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja,örülj neki hogy te tudod. lexikális tudásodat nagy mértékben növeli ez Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 4:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó, mindegy, aki akar jön, aki nem, az nem. Lali, nem kötelez?... azzal játszol, akivel akarsz
Apollo te viszont este majd feljöhetnél msn-re, kérdeznék valamit. Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 25, 2011 5:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma felnéztem a fórumra, és azt hittem rosszul látok. 30 új hozzászólás!? Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 25, 2011 10:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de lehetne akár még több is Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 26, 2011 11:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát énis behaltam, hogy ide még felnéz vki fél évnél gyakrabban:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 26, 2011 11:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2 évente azért illik felnéznem, hátha valami csoda történt azóta:DDD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 27, 2011 2:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

abi is újra itt! éljen Very HappyD
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 06, 2011 9:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apollo és Richard is kapott admin rangot az oldalra Smile
Apollo a voobly ratings résszel foglalkozik, ahogy már észrevehettétek,
Richard pedig majd az új kiegészít?r?l fog írni Smile

én mostanában nem annyira érek rá foglalkozni az oldalunkkal, bár ha ez a kiegészít? tényleg kijön és bevállik, akkor remélhet?leg lesz fellendülés az aoe2 terén és magyar szinten is Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 06, 2011 10:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alapvet?en szerintem rossz irányba indultak el, lehetne 5v5-öt is beletenni meg ilyesmit, scenariohoz, meg inkább ki kellett volna egészíteni olyasmivel mint azokat a játékokat amelyeknél elt?nik a passzív/aktív kapcsolat probléma:) bár írtak róla lesz full hd-s felbontás is a fejlesztésben, nem tudom mennyire lesz jó Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 08, 2011 11:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Srácok!
No hát én se nagoyn járok fel ide, s?t máshova se...és a legutóbbi játék amivel játszottam az valami miniclip.comos volt Very Happy
Az egyetemi élet kiveszi az id?met, De MA (10.08 ) itthon vagyok, és este egy HuN gambbe benne vagyok!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 08, 2011 11:40 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsír, gyere!Smile
Ronda a képed.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Következő
24 / 28 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség