Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Új kiegészít? a láthatáron!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Forgotten Empires Expansion
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 10:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írd meg nekik a véleményed. Azért van az a topic, hogy mindenki kifejthesse a néz?pontját Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VérApó



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 0:14
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 10:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát a nagy angol tudásom miatt nemhiszem hogy értelmezhet? lenne az irka firkám :)
A topicot nyitó úriember majd hozzá szól ott :)
Amugy az AoC mit takar? :)
Nálam még van AOK éa AOK TC :)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 10:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amiket irtál görög, spárta, egyiptom, azok végképp nem ebben az idöben voltak. Azért voltak azok az 1-ben és nem a 2-ben Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VérApó



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 0:14
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 11:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Id?rendileg tény.
De akkor ne vegyünk egy játékba HUN-t britont,koreait,spanyolt, frankot és stb...
A HUNOKKAL egyik se volt egyid?ben a spanyol onkvizició,frank, stb...
HUNOKKAL egyid?ben volt római birodalom,germán barbárok,gót barbárok,mongol,perzsa,görög birodalom,egyiptom,tengerentúlon inka,maya azték birodalom és észak amerikában vámdor indiánok sziú,apacs,huron stb..
Tehát ne id?rendileg rakjuk össze a népeket hanem történelmi katonai fontosságuk alapján.
Én igy gondolom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 11:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem az elnevezés a lényeg, hanem hogy az új népek az egyedi tulajdonságaik miatt új játékstílust, új stratégiákat hozhatnak a mostanra kissé beszürkült játékba.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VérApó



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 0:14
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 24, 2011 11:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanra? Ez vicces már bocsi.
Az már 2006-re régiek voltak.99-2000 környékén kezdtük el játszani az AOK-ot s?t én még kicsit AOE-vel is játszottam annak idején a 33k-s betárcsázós id?ben.A régi nagy banda 4-5 évig zúzta a játékot hiába volt már minden taktika a kis újjunkban.Vmi mindig kilett találva.Gondolok itt a 11 perces fast castléra törökkel vagy aztékkal.
A játék élménye volt jó hogy 1 game se volt egyforma.
4-5 órás 4v4eket játszottunk és utána arról beszéltünk még hetek mulva is hogy a rec visszanézése után mit kellett volna másképpen csinálni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 25, 2011 12:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem tudom. Szerintem ahhoz képest, hogy 5 éve nem játszottál, nagy az arcod - már bocsi. Razz

Ami engem illet, két(?) éve láttam olyan taktikát, amit az AoC-közösség egybehangzóan újításként elismert (Daut-féle drush+fc Riut ellen). Azóta semmi.

Nekem sincs semmi gondom azzal, hogy az esetek 90%-ában tudom, mire számíthatok az ellenfelemt?l, de ha bejönne 1-2 új nép, talán olyanok is ismét elkezdenének játszani, akiknek nem volt elég a játék élménye.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VérApó



Csatlakozott: 2009.05.24. Vasárnap 0:14
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 25, 2011 12:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elmondanád nekem hogy hol volt nagy arcom?
Én csak a véleményemet írtam le.Az hogy hoztam vmi mellett vagy ellen érveket az nagyarcúság?
Ezek szerint nem lehet érvelni mert rögtön nagykép? lesz at ember?
Változások voltak akkor valóban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 25, 2011 12:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden taktika a kisujjadban, 11 min fc...

Akkor másképp fogalmazok.
Arra akartam utalni, hogy a hozzánk hasonló játékosok valóban megvannak az újítások nélkül is, de 2k+ szinten már igenis szükség van egy kis változatosságra, amit további népek bevonása hozhatna.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Szept. 25, 2011 5:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem nem csak 2k+ szinten kell az újítás. A kiegészít? fontos része (az új népek mellett) a meglév? népek kiegyensúlyozása. Ugyanis ma 4-5 népet lehet csak látni rendszeresen, ha nem random népekkel játszunk. Ez az unalom az AoC-ban (ami ami tényleg AOE2 TC lenne, de mindenki lusta). Én a kiegészítést?l változatosabb játékot remélek, és azt, hogy több ülönböz? népet használjanak rendszeresen az emberek.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 05, 2011 6:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elkészült a magyarok elsö alfa verziója. A thread legelsö posztja foglalja össze a projekt aktuális állapotát, itt olvashattok a magyarokról is:

http://www.aoczone.net/viewtopic.php?f=7&t=68879
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 05, 2011 10:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cysionnak túl sok a szabadideje. Very Happy
De ahogy a fontosabb kommenteket olvastam, elég korrekt infókat adtál neki, ami alapján többedmagával összegyúrta a magyar civet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 06, 2011 7:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

am milyen az a maygar huszár? van szabjája meg kis puskája is? v hogy? meg mi ellen lesz az jó? fires cuccok ellen?
Disabled archery: elite skirmisher
Disabled infantry: halberdiers

ez pls kurvanagy szopás sztem Very Happy

"magyar villagers could use their hunting bow permanently,for all animals and player units." Very Happy nem is rossz ötlet Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 06, 2011 7:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja meg vmi letöltös linket nyomjatok be légyszi, nicns idöm végigbogarászni, köszi!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 08, 2011 11:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én most megnéztem ezt a linket és nagyon bejön a kis kép, az új egységr?l!!!
Én anno amikor elkezdtem játszani AOCcal ami nagyon tetszett, hogy kis emberkék akiket irányítasz és vágják a fát meg ölik malacot stb... aztán utána az tetszett, hogy mennyi harci egység van és hogy minden népnek más és más! Ha bedobnák az új civeket, akkor én tuti játszanék megint!

Az meg, hogy melyik civ mikor élt és hogy beillik e AOCba...Smile) Felesleges ezen rágódni, mert ha a történelmet és az abból fakadó ismereteket vesszük alapul akkor az AOC nem tükrözi a valóságot, de Nem is kell!! Azért mert ez egy játék!!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 08, 2011 10:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagy szégyen ért ma. Magyar létemre elvesztettem a történelem legels? magyar 1v1 Arab game-ét. De legalább visszavágtam vízen egy lombard 1v1 Islandson. Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 08, 2011 10:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már megvannak az uj civek?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 08, 2011 10:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, még csak kett?, és azok se teljesen. Csak tesztelünk.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 08, 2011 10:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

majd bekészülök és a "mádzsár" lesz az új scenario 1v1 civem Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 10, 2011 7:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

húha, kezd furdalni a kíváncsiság Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Forgotten Empires Expansion Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség