Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Comp froze

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 08, 2011 9:03 pm    Hozzászólás témája: Comp froze Hozzászólás az előzmény idézésével

cs, mással is el?fordul, hogy win7 használata alatt egyszer csak fogja magát aoc és lefagy úgy ahogy van gépestül mindenestül? vagy csak én járok így és xp alatt kellene használnom? Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guz



Csatlakozott: 2008.01.16. Szerda 18:58
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 10, 2011 10:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem régóta váltottam XP-ről Win7-re új gép miatt, de nekem nem fagy, színekkel volt gondja, de van hozzá egy patch ami megoldja.

Szerintem a problémádra jobb eséllyel találsz megoldást itt: http://aoczone.net

Vagy ha gondolod feltöltöm valahova az én aoc verziómat hátha azzal nem fagy.

Üdv. Guzmo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 10, 2011 11:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia lali,

véletlenül nem ATI kártyád van? Nekem az van és ahogy utána olvasgattam, többeknél el?fordul az ilyesmi. Ami nekem megoldotta a problémát az a win 7 sp1 telepitése volt. Remélem tudtam segiteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 10, 2011 4:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szervusz, ati kártyám van, feltelepítem akkor, bár nekem voltak gondjaim sp1-el, elment a hang amikor feltettem meg ilyenek, még régebben, de remélem most minden rendbe jönSmile kösz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 1:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is nem rég van Win7, és a startoknál szokott befagyni. Iszonyat idegesitő. Geforce-m van, már sp3 is fenn és semmi nem változott. AocZone-t végig böngésztem: nincs megoldás, a szin patch sem segit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség