Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

1v1 ga

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 13, 2011 8:26 pm    Hozzászólás témája: 1v1 ga Hozzászólás az előzmény idézésével

elé kezd? szinten nyomom még, bár egész jól ment úgy érzem, pozitív hsz-eket szívesen elolvasom ersze Very Happy

http://www.aoczone.net/viewtopic.php?f=13&t=69450
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 1:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt sosem értettem a laliban, és ezért nem is tudo hova tenni, mint embert, hogy azon felül, hogy van e játékban valami érdekes csavar vagy nincs, egy ilyen szöveggel postolni a gamét, hogy 1680-askétn elvertél egy 1520-ast. hát grat. itt a pozitiv hsz-em.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 2:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tetszik nem nézed,nem játszhat mindenki mesterként meg tehet nagykép? hozzászólásokat, meghagyják neked, mint teszem ezt én is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 2:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor nem érted mit akartam kihozni:

Nem a játékszínvonallal van a baj, hanem a postolásnak a miértjével:

Nem tanácsot kértél vele, és valami iszonyat nagy 'comeback' sincs benne, vagy valami különleges stratégia, hanem a következő szöveg:
"played 1v1 GA with nearly 15x player and i won Smile"

S szerintem még sok magyar gamerben benne él, milyen elegáns módon érted el a 1740-es ratingedet rm-ben Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 8:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha ez így van akkor szánalmas lala! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 9:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szánalmas vagyok ja, még valami? éljen benned örökké, ha csak ez tud boldogítani Smile bár szerintem rám tartozik, te vagy az egyik példa ami megvilágítja miért nem fogok én többet magyarokkal egy játékban játszani, felesleges Smile
akartam mondani custom scenario 24++-os rate-t is mind 1200-asok ellen értem el, vagy 5ezer 1v1-et játszottam mire meglett:l
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 17, 2011 9:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát az RM-nél maradjunk sztem Razz
szvsz az szánalmas, hogy ha valaki rate növelés miatt játszik! Te pedig azzal, hogy ilyen gameket játszol ezt teszed. ennyi
lehet külföldi vagy magyar leszarom, aki nem a játék élménye miatt játszik hanem holmi pontok miatt...az mit élvez az egészben? És miért tölti akkor ezzel az idejét?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 17, 2011 10:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

miért élvezném amikor már nem érdekel az egész? napi 3 órát tanulok progot, többit kint dolgozom ebben a két félévben, jut némi id? játékra ,de szerintem nem kellene bizonygatnom hogy mi miért van, nincs id?m játszani, ha néha kifogok 1-2 gyökeret és megverem és postolom szerintem nem hurrogni kellene, tudtommal ezért hal meg a fórum )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 18, 2011 8:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Á inkább iszok egy jó barna sört! Gyere este Bridgbe. Rock buli lesz. Megbeszéljük az okosságot Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 18, 2011 9:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

idén nem vagyok gy?rbe, szarul sikerült a félévem, egy év alatt nyelvvizsgát tanulok meg, itthon igyekszem. jó ivást:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 18, 2011 11:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali0000 írta:
miért élvezném amikor már nem érdekel az egész? napi 3 órát tanulok progot, többit kint dolgozom ebben a két félévben, jut némi id? játékra ,de szerintem nem kellene bizonygatnom hogy mi miért van, nincs id?m játszani, ha néha kifogok 1-2 gyökeret és megverem és postolom szerintem nem hurrogni kellene, tudtommal ezért hal meg a fórum )


A kiemelt részben tévedsz: magam nevében nyilatkozom, ha nincs semmi különleges a gaméban, és tanácsot se kérsz, akkor pont ugyanakkora gyökér vagy mint az általad megnevezett ellenfeleid.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 18, 2011 11:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok, akkor csupán megkérlek hogy a postjaimat kerüld, köszönöm szépen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 20, 2011 6:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy

megmondóember Very Happy el?z? gameból nem tanultál maxxtró? Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 21, 2011 10:12 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melyik elözőből? Very Happy soha nem néztem meg gaméit, ezt sem: P
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 21, 2011 5:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

itt az oldalon volt 1... m1, am mivan veled maxtro, zenélsz már? Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 01, 2011 5:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Komoly emberek...komoly postjai.. Very Happy Am. maxnak igaza van, bár ha valakit az teszi boldoggá, h megver egy bénábbat, vagy csak a pontokért játszik, szerintem azzal sincs baj, ha jobban érzi magát t?le. Bár mondjuk megnézni tényleg nincs értelme így egy recet, és emiatt postolni sem...
/De azért azt tudjátok, hogy nagyon megvetem az ilyen játékosokat! Very HappyVery HappyVery Happy/
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség