Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Magyar hangok (Talpra magyar!)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 29, 2011 7:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

attól még lehetnek tauntok Very Happy
csak amir?l itt szó van, ezek nem tauntok Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 29, 2011 10:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezek azok a hangok amik ha rákattintasz az emberre akkor, úgy szól vissza, ÉRTEM bzmg. hm Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wakka



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 15:07
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Gy?r/Fót

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 29, 2011 11:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó ötlet, de tényleg azt akarod, hogy mikor fát vágni küldöd a paraszatot, azt mondja: Fát vágok? Kicsit zavaró lenne az ötvenedik után nem?

Én valami olyasmit javaslok hogy: Favágás! vagy el? a f?részt! vayg Idesapám d?l a fa! (lol)

de szerintem maradni kéne a 2 szótagos szavakhoz, ahogy az angolban is van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Wakka



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 15:07
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Gy?r/Fót

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 29, 2011 11:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah és moért csak a felsoroltakhoz kell? mondjuk a speciális egységhez nem kell? vagy a hajókhoz?

Engem idegesít a hajóknál a loccsanás hang, ahelyett lehetne egy ilyet hogy "Tengerre!"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 29, 2011 11:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a loccsanással semmi baj sztem Smile
az legyen egységes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 30, 2011 9:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem ómagyarul kéne akkor már a hangokat nem?Very Happy
amugy ez milyen kiegészít??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 30, 2011 11:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy Cysion nev? játékos bevállalta és megcsinál a játékhoz 5 teljesen új népet. Köztük az olasz, a maygar, az inka, az indiai, meg talán a szláv lesz. Meg talán lesz javítva néhány népek közti balance... bár remélem azért nagyon sokat nem nyúlnak ebbe bele Very Happy

http://www.aoczone.net/viewtopic.php?f=7&t=68879
itt az els? hszben van leírva az aktuális állapot
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 30, 2011 12:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, adom annyira techno véleményét, hogy az ősrégi magyar valóban jó lenne, mert a britteknél is törekedtek erre, nálunk is legyen meg.
A magyar husszár uniqe unitnál meg szerintem szimplán lehet a tarkan / mangudai féle lódobogás.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 30, 2011 2:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, a lovas katonák valószín?leg azt a lódobogást fogják kapni.
Az ómagyar jól hangzik, csak én nem tudok ómagyarul. Aki tud, az megírhatja a szöveget, de például a kínai szöveg is teljesen mai nyelv a játékban. És ott sem két szótagosak a szavak.
Nem hiszem, hogy idegesít? lesz. Szerinted a "Favágás" kevésbé idegesít?, mint a "Fát vágok"? Minden nép így beszél AoCban. Ugyanazt ismételgetik számtalanszor.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 30, 2011 8:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja és ha már itt tartunk akkor a lustálkodo semmittev? parasztoknak cigány szavakat kéne adni nem?
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 30, 2011 8:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de csak a magyarénak, nem? Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
GntlMn



Csatlakozott: 2011.10.30. Vasárnap 19:41
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 31, 2011 12:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Richard írta:
Igen, a lovas katonák valószín%u171leg azt a lódobogást fogják kapni.
Az ómagyar jól hangzik, csak én nem tudok ómagyarul. Aki tud, az megírhatja a szöveget, de például a kínai szöveg is teljesen mai nyelv a játékban. És ott sem két szótagosak a szavak.


Én is azt gondolnám, jó ide a mai magyar. 17. századi szófordulatoknál régebbiekkel én sem szolgálhatnék, csak abban mozgok otthonosan. Jó napot helyett én az üdv! / üdvözlet(em) szavakat javasolnám. Smile Egyébként amennyire figyeltem, nem igét mondanak a villik, hanem posztjukat mondják be. Chopper-favágó, gatherer-gy%u171jtöget%u151; franknál chasseur-vadász, bár ez utóbbiban kevéssé vagyok biztos, mert sikerült implementálniuk a régi languedoil-t, így lehet, hogy azt mondja, "vadászni/vadászok". (Chasser/chasséeour'? A mai franciában nincs is ilyen szóalak)


A hozzászólást GntlMn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 31, 2011 11:51 am-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 31, 2011 11:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, tudom, hogy a legtöbb nép föneveket mond, de nekem az idegennek hangzik. Miért mondaná azt, hogy "Favágó"? Mikor ö végzi a munkát, sokkal természetesebb, ha azt mondja, hogy "Fát vágok". Magyarul beszélünk! Smile A király szövegét is átírtam, mert a legtöbb népnél ugyanazt mondja, mint a parasztok, az meg valahogy nem fér össze.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 31, 2011 12:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

többet problémáztok rajta mint amennyit az emberek használni fogják szerintem Very Happy meg amennyit a külföldiek értenek bel?le
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
GntlMn



Csatlakozott: 2011.10.30. Vasárnap 19:41
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 31, 2011 12:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedvünket leljük benne Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 31, 2011 4:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt csak pár szóról meg kifejezésr?l van szó... nem kéne ebb?l ekkora ügyet csinálni. Szerintem rohadtul mindegy hogy mit mond csak ne sántítson aztán kész.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 01, 2011 2:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem Richi jól összerakta a hangokat, az angol az egy teljesen más nyelv, szóval nem is kell hasonlóságokat keresni, viszont szerintem is minél régebbi nyelven kéne felvenni. Az induló hang meg szimplán tökéletes!
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 01, 2011 2:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a pozitív visszajelzést, Rolo! Smile Tudsz valakit, aki jó lenne hangnak? A felvétel sajnos nem nagyon halad.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 2:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Áthelyeztem innét a hozzászólásokat a megfelel? témába, ide:
http://www.aoe2.hu/viewtopic.php?t=40530&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
kicsit eltértünk a hangoktól
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 08, 2011 2:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, van valami elöre lépés ebben a témában? Egyelöre egy árva hangunk sincs.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség