Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Voobly Ratings
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 15, 2011 1:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gryzor aka Duckhun
axl_rose_ aka zsici aka Ultra
krisz aka xSeCh_Krisz (Apahun fia)
_WhySoSerious_ aka abi, de ebben nem vagyok biztos
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 15, 2011 7:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mennek a listába! Ill. kiszedem őket... thx

gryzor kapjon Duck_hun aliast vagy Duck_hun kapjon gryzor aliast?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 15, 2011 10:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát mikor elkezdett gamelni gryzor-ként kezdte szóval sztem maradjon az, bár ezt t?le kéne megkérdezni Smile
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 2:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez a vobbly ratings h m?ködik?
kilistázza az összes magyart vagy csak egyesével lehet felvenni az emebreket a listába, ergo így nem minden magyar szerepel benne...?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 6:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gryzor nicket én anno még Dávidtól , Conquerrortól kaptam, és én nyomtam fel neki 1750-re, Gerike, G4RY, természetesen saját : D
Az a Hang_Peng amit kunyi mond, arról fogalmam sincs h kijé Very Happy

Lol, most látom hogy három nickem is benne van a top 10-ben : D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 6:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maxxtro: Kösz az infót, legkés?bb hétvégén frissítem a listát.

Turbo B.: Igen, Excel-ben tartom nyilván az accountokat, onnan exportálom txt-be, amit egy php-kód használ fel.
Ha szeretnéd, hogy valaki felkerüljön a listára, linkeld be a vooblys oldalát, és írd mellé azt a nicket, amit a legtöbbször használ (amir?l felismerik)!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 7:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Apollo17hu írta:
Maxxtro: Kösz az infót, legkés?bb hétvégén frissítem a listát.

Turbo B.: Igen, Excel-ben tartom nyilván az accountokat, onnan exportálom txt-be, amit egy php-kód használ fel.
Ha szeretnéd, hogy valaki felkerüljön a listára, linkeld be a vooblys oldalát, és írd mellé azt a nicket, amit a legtöbbször használ (amir?l felismerik)!


Értem.

Ez esetben:
voobly account: http://www.voobly.com/profile/view/123240346
nick: TurboB1337

Köszi.



Csak egy megjegyzés: nem lenne jobb ezzel a megoldással csinálni a listát?:

http://www.voobly.com/pages/view/146/Developer-Membership-Types

ahogy néztem itt van olyan lehet?ség, hogy a voobly accountokat nemzetiség szerint sz?rni:

http://www.voobly.com/forum/thread/76135

idézem a lényeget az utsó el?tti kommentb?l:

The above api call gives the below response..

uid,display_name,name,account_created,last_login,sex,nationid,bday,bmonth,byear,level,nation,imagelarge,imagesmall,tid 209555,[DZ]deadlydeo,deadlydeo,1241937360,1320163073,0,in,10,8,1984,13,,/files/view/4390422/
xbwumj6gp4ojnbcg4hsb8kjnd6n5entx,/files/view/5460198/dqyeskc8td3ge378hbvvt80gqpi25es9,5141306

nation = in gondolom itt indiait jelent, nyilván magyar esetén hu vagy valami hasonló...

Itt lehet kérni ilyen APi kulcsot:

http://www.voobly.com/pages/view/146/Developer-Membership-Types

vagy itt:

http://www.voobly.com/forum/thread/15925

tutorialok:

http://www.voobly.com/pages/view/147/External-API-Documentation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 7:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahaj, nem értek én a php-hoz! Razz
Átnézem hétvégén a linkeket, de ha neked van affinitásod hozzá, sztem megoldható, hogy besegíts. (Ez ügyben Priby az illetékes.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 11:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De az a baj, hogy ez szerintem a beállított zászlókat nézi (javíts ki, ha tévedek), annak meg legtöbbször semmi köze a valósághoz.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 12:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helyesbitek akkor HanPeng igy már ismer?s?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 1:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Richard írta:
De az a baj, hogy ez szerintem a beállított zászlókat nézi (javíts ki, ha tévedek), annak meg legtöbbször semmi köze a valósághoz.


Igen, szerintem is a zászlókat nézi, hát aki nem vallja magát magyarnak az így járt... Very Happy
De ezzel meg az a baj, hogy nem szerepel mindenki a listában, valamit valamiért... A smurfos emberkéket meg mindig is utáltam Very Happy
Megoldásként lehetne 2 lista...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 2:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ugyanaz a véleményem, mint Richardnak,
de TurboB, ha értesz hozzá, akkor megcsinálhatod Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 2:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem meg a toplistából próbáljuk meg kiszedni a többszörös nickkeket..pll. maxx 5ezer nickjét Very Happy + akiéket felvitte (szintén annyi), és így jobban fog látszódni h ki hol tart, tartott...illetve a magyar aoe community-ban h állnak a dolgok. Elvégre a cucc az újak és az idegenek miatt van. Így tudják, hogy kit akarnak majd keresni és nagyjából elképzelést nyernek az er?viszonyokról. Én zárójelben még azt is beírnám h aktív-e vagy sem, pont emiatt. Kody már 2 éve nem játszik, így ?t pl. már nehezen lehet elérni.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 7:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma este frissítem a listát (kikerül az a 2 nick, amit Maxxtro mondott).
Van egy másik lista is, ami az összes eddig felmerült accountot tartalmazza, 50 db-ot már végignéztem, és beírtam melléjük, hogy aktívak-e vagy sem (ökölszabály szerint kb. fél éven belüli játszadozást tekintettem aktívnak).
Fenn van ez utóbbi lista is a szerveren, már csak Pribynek kell beapplikálnia az oldalba egy külön menüpontba. Razz Mondjuk ez nem lesz olyan pofás, mint a top10-es, mert html-ben írtam, de a lényeg (melyik account aktív és melyik nem) benne lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 8:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolo írta:
Sztem meg a toplistából próbáljuk meg kiszedni a többszörös nickkeket..pll. maxx 5ezer nickjét Very Happy + akiéket felvitte (szintén annyi), és így jobban fog látszódni h ki hol tart, tartott....


Jaj ezt csak azért írod, h magasabb helyezésen díszeleghessen a nicked xD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 8:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maxxtro írta:
Rolo írta:
Sztem meg a toplistából próbáljuk meg kiszedni a többszörös nickkeket..pll. maxx 5ezer nickjét Very Happy + akiéket felvitte (szintén annyi), és így jobban fog látszódni h ki hol tart, tartott....


Jaj ezt csak azért írod, h magasabb helyezésen díszeleghessen a nicked xD


lol Very Happy


TLW_Priby: majd meglátom mit tehetek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 9:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Frissítettem, a 36. top magyar játékosig elvileg mindenkit "ismerünk".
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 12:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

még mindig dillemában vagyok Apahun nickjével, amit ugye abi meg kunyi vett fel 174+ra, szóval lehet célszer?bb lenne Apa másik nickjét betenni, mert ez az amit egyáltalán nem díjazok
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 1:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eh , wtf priby? én 1x vittem fel vki nikjét ha nagyon érdekell de nem Apahun volt az, más h kb 2-3x smurfoltam vele mert akkor nem volt kicsi nickem és kölcsönkaptam(köszönöm), h abi felvite-e id?közbe azt nemtudom de az biztos h. apahun már blockolta nickjét 1-2 éve
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 4:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó, akkor abi volt, csak arra emlékeztem, hogy te is játszottál vele... Razz
de a lényeg a lényeg, Apahun nincs 1740, még ha nekem reklamál is miatta Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
5 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség