Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Új kiegészít? a láthatáron!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Forgotten Empires Expansion
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 03, 2011 6:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem voobly-n találni olyan embert aki szívesen készít hozzá, Lui nekem nem hoztálSad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
GntlMn



Csatlakozott: 2011.10.30. Vasárnap 19:41
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 05, 2011 2:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Richard írta:
A magyar hadjárat nincs kizárva. Ha lesz olyan scenario készítö, aki beszáll a fejlesztésbe, akkor az új népek kaphatnak hadjáratokat.

rotyogo, a hozzájárulásoddal ehhez a témához kifejezheted a magyarság tudatodat! Smile


ötleteim vannak, de g?zöm sincs az AI-ról meg a scenarioról. :/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 05, 2011 4:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

AI ban tudnék segíteni akár, de ugyis irnak mellé szerintem , mint az Age of Chivarlyhoz is tették, jokis modok ezek de sztem online nem elsz elfogadva ezse mint el?djeisem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
GntlMn



Csatlakozott: 2011.10.30. Vasárnap 19:41
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 05, 2011 6:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az fontos különbség, hogy nem "teljes" mod, nem lesz szétzúzva teljesen új épületekkel, alapegységekkel. Az Age of Chivalry egy hatalmas cucc, de az ég világon semmi köze már az alapjátékhoz. Ennek lesz. Én optimista vagyok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 06, 2011 3:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

remélem kissé unalmas már csak a hun/aztek/maya/mongol
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 06, 2011 8:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azt már évekkel ezel?tt meguntam. Ez a kiegészít? megpróbálja kijavítani ezt. Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 12:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha ez készlesz, lehet énis nyomok párat újra, jó ötletnek t?nik ez az egész, de csak akkor lesz értelme, ha lehet ugyanugy nyomni vele ratedben, mint a TC-vel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rotyogo



Csatlakozott: 2009.03.13. Péntek 13:06
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 11, 2011 7:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi lenne, ha a népek jurtái, sátrai mobilok lennének? Az jó bónusz lenne, és történelmileg h? is:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 12, 2011 4:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát azt nem tudom hogy meg lehetne oldani, mert elég érdekesen nézne ki hogy odébb lebeg a jurta vagy hogy kerekeket növeszt és odébb gurul...
Bár a guruló házat már kitalálták a játékban==>ramok xD
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
YourG



Csatlakozott: 2011.11.13. Vasárnap 18:52
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 13, 2011 6:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért a petardnak az ús robbanására kiváncsi vagyok mert eddig kb senki nem használt petardot.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 13, 2011 8:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dedede, zárt mapokon, pl. bf-en vagy arénán nagyon is hasznos a petard, ha c-ben akarsz rusholni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 8:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
am milyen az a maygar huszár? van szabjája meg kis puskája is? v hogy? meg mi ellen lesz az jó? fires cuccok ellen?
Disabled archery: elite skirmisher
Disabled infantry: halberdiers

ez pls kurvanagy szopás sztem Very Happy

"magyar villagers could use their hunting bow permanently,for all animals and player units." Very Happy nem is rossz ötlet Very Happy


nincs elite skirm és halbardier...
hát ez sztem is elég leveses! legalább az elite skirmishert bekéne rakni, de persze csak sztem... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 22, 2011 1:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért azt a 11 perces török vagy azték fast castléd ird már le: D
Úgy értem, ez kivitelzhetlen ha nem áll meg a tc: D (arról nem is beszélve hogy c-ben milyen gyenge eco-t kapsz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 22, 2011 2:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Volt az a verseny h ki tud gyorsabban C-be menni, és aki megnyerte mongollal csinálta, u h állt a tc-je is, és loomot se fejlesztett. 11:01 alatt ment asszem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 22, 2011 2:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maxxtro írta:
Azért azt a 11 perces török vagy azték fast castléd ird már le: D
Úgy értem, ez kivitelzhetlen ha nem áll meg a tc: D (arról nem is beszélve hogy c-ben milyen gyenge eco-t kapsz


lehet erre gondolt de ez mongol:

http://www.aoczone.net/viewtopic.php?f=91&t=23937
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 22, 2011 10:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maxxtro írta:
Azért azt a 11 perces török vagy azték fast castléd ird már le: D
Úgy értem, ez kivitelzhetlen ha nem áll meg a tc: D (arról nem is beszélve hogy c-ben milyen gyenge eco-t kapsz


legalább fogalmad legyen arról amit beszélsz ember, mert az arc megvan hozzá, már csak utána kellene olvasni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 23, 2011 1:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet menni 10 perceset is singlebe no laggal yucatanon de télleg fos az econ,tegyük fel elfogy minden free húsi és csak farmozol, ugye pop 18an vagy ha minden igaz ebbol kell fejelsztés nékül 6 farmra h folyamat fosd villagereket szoval 2 tc hez kéne neked 11-12 villager farmra húsre szoval még 2tc boom se igen menne szerintem ha boomrol van szo mongolal akkor pop 23-4 14:30 ra kb és 3tc meg farmok 15 után meg dobsz 4-5-6-7 és 28 ra megvan pop200 vill, bár hallodtam andrewtol neki sikerult 25-6ra.. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 23, 2011 11:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

25-26-ra pop 200 vill? elég hihetetlen... Ha jól megy 25pop+loom 14:30-as C, aztán a 25. percre 200as pop olyan mintha folyamatosan 7tc-b?l nyomná a parasztot...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 23, 2011 11:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

volt verseny is bel?le, bár impb?l arénán csinálták a leggyorsabbat asszem, azt is versenyen Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 24, 2011 2:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali0000 írta:

legalább fogalmad legyen arról amit beszélsz ember, mert az arc megvan hozzá, már csak utána kellene olvasni Smile


Nem tudom mire gondolsz.

@Kunyi: Engem nem a FC meg Boom versenyek , meg ki éri el előbb a 200 popot érdekelnek, hanem, amikor a srác ijra "áh, a szokásos Azték, Török 11 perces fc", akkor az úgy hangzik, hogy ezt mindennaposan effektíven tudták alkalmazni éles játékban.
Amit egyrészt elképzelhetetlennek tartok, másrészt soha nem láttam erről recet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Forgotten Empires Expansion Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség