Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hungarian 3v3 or 4v4

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 11, 2011 8:36 pm    Hozzászólás témája: Hungarian 3v3 or 4v4 Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó lenne a neten magyarokkal játszani, és szerintem sokszor össze tudnák jönni 8an. Ha van igény rá, akkor itt szervezhetnénk is ilyen játékokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 11, 2011 10:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

voobly-n szoktak játszani, bár én nemtudom, csak scenariot játszom már jóideje.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 12, 2011 6:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos én ritkán találkozom magyarokkal vooblyn, de köszi h szóltál, nézni fogom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 12, 2011 6:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nos akkor add ?ket a friend listhez vagy, figyel?listára és, összegyüjtöd ?ket akkor vannak azért:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 12, 2011 8:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemsokára felkerül egy elég terjedelmes lista az oldalra a magyar accountokról, amiben jelölve lesz, hogy melyik aktív mostanában. Azok között nézel?dhetsz majd.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 12, 2011 11:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi! Amúgy azért is jobb magyarokkal játszani, mert tudom mire számítsak. Nem kell félnem, h valaki a 10. percben feladja és kilép vagy, hogy végig élvezhetetlenül laggol a játék...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ViolA_DavE



Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 19:33
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 13, 2011 2:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jajaj jó lene., de nekem van vagy 4 nickem is ami elég aktiv. akkor hogy van ez ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 13, 2011 8:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor beírod a voobly ratings témába, hogy melyikek aktívak, én meg feldolgozom, és nemsokára felkerül a lista az oldalra is. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 13, 2011 9:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

satrapa, én inkább külföldiekkel szeretek, nem tudom miért de bennem van 1-2 negatívum amit nem szeretnék leírni, ezért nem játszok hazai játékossal Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 13, 2011 10:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Satrapa írta:
....


ezzel csak az a baj h 5 órát kell várni egy gamera. mindig is utáltam, ezért egy id? után már be se léptem hungameba, mindig van egy hülye akire várni kell, akkro vmi nem jó, vissza, egynek elment a voobly megvárni ?t h megint belépjen akkor másnak nem jó vmi, egyik elmegy enni másik szarni, erre megunja vki stbstbst.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 15, 2011 11:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
Satrapa írta:
....


ezzel csak az a baj h 5 órát kell várni egy gamera. mindig is utáltam, ezért egy id? után már be se léptem hungameba, mindig van egy hülye akire várni kell, akkro vmi nem jó, vissza, egynek elment a voobly megvárni ?t h megint belépjen akkor másnak nem jó vmi, egyik elmegy enni másik szarni, erre megunja vki stbstbst.


Igen, ez így van, én se szeretek kb 5 percnél tovább várni egy játékra, mivel nincs egyszerre fent ennyi magyar és éppen nem játszik máshol.
Volt hogy direkt csak magyarokkal játszottam 2v2?t de arra is majdnem 1 órát kellett várni... ez alatt már 2 gammát is pipulhattam volna, nem mindenki ér rá ennyire hogy órákat várjon egy játékra, igaz jobb lenne csak magyarokkal játszani, mert legalább nem lagol annyira a játék és nem pofáznak értelmetlenül nekem, teszem azt spanyolul stb. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 15, 2011 1:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó lenne pár magyar game, f?leg, ha mindenki magyar lenne, mint a régi szép id?kben. Pár 4v4ben benne lennék lazulásként. Más kérdés, h külföldiek ellen nem nagyon éri meg magyar teamben lenni, mert tuti lose...Very Happy (tiszt. a kiv.) Am. szerintem a várakozásos rész már nem annyira igaz, a f? "várakoztatók" már nem annyira aktívak, legalábbis TG-ben (ugye andrew? Very Happy)
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 15, 2011 10:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pause ftw.... te meg rol? bácsi álliccsad a vooblydat ugy h lehessen neked válaszolni akkor is ha épp jáccó' Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 12:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem mintha nem arról szólna az a kevés játék is hogy rooks vs "pros" ,ez kb olyan mint van egy pick team, amivel most már ritkán játszom, és bármilyen 4v4 cba-t megnyertünk eddig, még 18+ ellen is Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 11:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én szívesen kipróbálnám... mondjuk vasárnap este 8kor Voobly-n egy Magyar game? Ha valaki jönne, írjon pls! Ha nem jön össze nem gáz, de hátha...
Szóval eddig 1 ember már van Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 12:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem szombat este jó csak
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 12:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem szerintem jó lesz a hétvége, írjatok rám msn-en, ha nem lennék Vooblyn.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 3:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szombat 8 nekemis jobb
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 10:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

játszhattok szombat este is, de én egész szombaton nem leszek otthon u h nekem az nem jó Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 19, 2011 9:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó volt a mai 4v4:

csak fél órát kellett várni és 10 perc gamma után beszart a voobly szervere... Very Happy



Lounge Name Last Joined Players Online Max Players
Medieval Siege (RM) Today, 7:51 pm 0 1000
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség