Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Windows 7
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 20, 2011 7:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem sp1 oldotta meg, legalábbis már nem veszem észre hogy valami eltérés lenne, bár ha csak aoc-ra kell akkor egy IDE csatlakozású 20 gigás hdd vindóz xp-vel b?ven megfelel, ha fontos a játék akkor ott semmi gond nem lehet, sp2 aztán hajrá
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 20, 2011 8:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a Voobly felrakásával oldottam meg ezt a problémát Very Happy Szerintem ez a legegyszer?bb és legjobb módszer nem kell alt-tabozni se kattintgatni Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség