Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Voobly Ratings
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 7:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én találkoztam 1740 vel aki megse közelitette apahun szintjét komolyan, nem m1 honétszeték összepont ha annyi akkor anyi és kész Very Happy szal vagy rating alapján dönts sztem vagy találdki te épp az aktuel ratinget Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 8:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én meg nem Wink
de ha Apahun bebizonyítja, ám legyen! Very Happy
mindenesetre így most abi_ két nickje van benn szóval majd ha hazaérek akkor cserélem Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 9:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem az lesz a megoldás a dologra, hogy az ehhez hasonló esetekben az "alias" mez?be nem egy ember ismert nickjét, hanem lehet?ség szerint az összes nicket be fogom írni, aki "belenyúlt" az accountba. És természetesen az ilyen accountokat úgy kezeljük majd, mintha a legjobb játéktudású ember vinné. (gyakorlatilag kivesszük a top10-lista forrásából, és csak a full listában lesz majd benne, ami nemsokára felkerül az oldalra)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 19, 2011 11:06 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annyit módosítasz rajta apollo hogy te sem tudod mi fán terem az egész, nem hogy még egy hétköznapi nickeket böngész? ember Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 19, 2011 11:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nagyon is tudom, csak azért írom le mindig, hogy mi a változtatás, hogy aki akarja, az tudja követni, és kés?bb ne legyen felháborodás, ha valaki nem szerepel rajta. Razz

Ami lista most az oldalon van, azzal az a célunk, hogy emberenként kizárólag egy account szerepeljen rajta, méghozzá a legmagasabb pontszámú - függetlenül attól, hogy az account aktív-e vagy sem. (Ennek a listának az els? 10 helyezettje látható a Voobly Top10 dobozban a f?oldalon.)

Nemsokára felkerül az oldalra egy külön menüpontba egy full lista is, amiben az összes eddig feljegyzett account szerepel majd. Ebben nem lesznek pontszámok, viszont megpróbáljuk feltüntetni, hogy az account aktív-e (az elmúlt fél évet tekintve) vagy sem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 23, 2011 1:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem van egy overallban 1675-ös nickem: http://www.voobly.com/profile/view/123167842/Ratings bár igaz h ennél kevesebb a realratem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 12:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Satrapa írta:
Nekem van egy overallban 1675-ös nickem: http://www.voobly.com/profile/view/123167842/Ratings bár igaz h ennél kevesebb a realratem...


Beraktalak Satrapa néven. Ha nem jó, átírhatom, de az már végleges lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 1:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi! Jó lesz így.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 1:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem nyitok külön témát neki, itt lehet beszélni az új menüpontról, a Magyar aktivitásról.
Viszonylag kevés account van átnézve, aki segíteni akar, az nézze meg, hogy a listában szerepl? accountok fenn voltak-e Voobly-n az elmúlt kb. fél évben, az eredmény pedig jöhet ide, a fórumba. (Ez alapján gyorsabban tudom feltölteni a lista aktivitási mez?jét.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 2:16 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, csak 3 nickem került be, király! Very Happy van vagy 8 Very Happy Very Happy Very Happy lehet tobávv smurfolni és lezúzni rolot tgkben 1111
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 1:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
na, csak 3 nickem került be, király! Very Happy van vagy 8 Very Happy Very Happy Very Happy lehet tobávv smurfolni és lezúzni rolot tgkben 1111


nagyon szép...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 4:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amúgy apollo, nézz rá a fiblack themere, mert sztem valami a fisubsilverb?l írtál felül benne (a kezd?lapon látszik)
remélem ki tudod javítani, mert én csak jöv? hétvégén tudok ránézni Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 4:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Apollo17hu írta:
Nem nyitok külön témát neki, itt lehet beszélni az új menüpontról, a Magyar aktivitásról.
Viszonylag kevés account van átnézve, aki segíteni akar, az nézze meg, hogy a listában szerepl? accountok fenn voltak-e Voobly-n az elmúlt kb. fél évben, az eredmény pedig jöhet ide, a fórumba. (Ez alapján gyorsabban tudom feltölteni a lista aktivitási mez?jét.)


nah én err?l nem is tudtam miild
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 4:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nekem is van még pár nick-em de jók lesznek ezek.
@Ultra: a tegnapi teljesítményed után tsssss! Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 6:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Javítást kérek a TOP 10-ben, a nevemet illetően.

gorilla__attack nick helyett, Jupiter_ -t szeretném felvillantani!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 8:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wellcome 1k9. urox! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 10:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fiblack probléma javítva, néhány alias frissítve, Maxxtro nickje cserélve (grat!).

És még mindig nem az a teljes lista els?dleges célja, hogy az összes smurf accountot bepakoljuk, hanem az, hogy az "újak" könnyebben találjanak aktív magyar partnert maguknak a játékhoz. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 1:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az aktivitást illet?en, talán megoldható, hogy pl a profil matches oldalról

http://www.voobly.com/profile/view/123240346/Matches

megvizsgálni az els? oldal (legutóbbi meccsek) els? és utolsó játék közti id?különbséget + az aktuális napot és pl ha ez nagyobb mint 10-20nap akkor inaktív, ha kisebb akkor aktív, vagy valamilyen hasonló módszerrel Very Happy

Ezt asszem elvileg meglehetne oldani utánajárással Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 4:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jézzuss én biztos nem pazarolnám ilyenre az id?met... aki játszik az játszik a többi meg nemérdekes azt kész...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 7:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolo írta:
hát nekem is van még pár nick-em de jók lesznek ezek.
@Ultra: a tegnapi teljesítményed után tsssss! Very Happy


Very Happy Very Happy Very Happy Az a baj roló, hogy te is tudod, én is tudom, hogy nem vagy jobb, szal no para, felhagyok scennel és visszaszerzem régi formám és akkor véged! Very Happy TE meg remélhet?leg rászoksz és akkor 20 perces gammák lesznek Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
6 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség