Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fórummal kapcsolatban
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 27, 2011 1:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

priby: szerintem az ilyen hírek hogy ki elérte azt a ratingot ki ezt, feleslegesek a hírek menüpontban, ennyi er?vel mindenkit figyelhetnél, ki mennyinél tart, és ha 1995 nyer egyet ,2000 fölött akkor postolhatnád, legalábbis szerintem elég szarul sült el, bár kinek a pap kinek a papné Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 27, 2011 2:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

miért kéne mindenkit figyelnem?
eléggé ritka esemény ez, természetesen 1,9k alatt nem írok ki semmit, de azt is megmondom, hogy más nem nagy eséllyel fog már elérni ennyit
max kunyi ha meger?lteti magát, de sztem nem fogja Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 27, 2011 7:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali0000 írta:
priby: szerintem az ilyen hírek hogy ki elérte azt a ratingot ki ezt, feleslegesek a hírek menüpontban, ennyi er?vel mindenkit figyelhetnél, ki mennyinél tart, és ha 1995 nyer egyet ,2000 fölött akkor postolhatnád, legalábbis szerintem elég szarul sült el, bár kinek a pap kinek a papné Very Happy


Ennél szebb gratulációt nem is kaphattam volna a konkurenciától!!

<3
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 27, 2011 10:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

konkurencia? na ne viccelj:) volt egy id? ,mikor még "óvodás" voltam, vagy 17 év körül amikor még érdekelt az egész, manapság is játszom, észre se vettem és letoltam 1k scen gamet, de már közel sem érdekel annyira az egész mint régebben, ha ett?l boldogabb vagy akkor gondold így, engem egy spanyol haver vezetett rá hogy kb semmi értelme játszani céltalanul, úgy hogy az ember csak pontokért megy és kedvét sem leli az egészben Smile aztán rájöttem igaza van, pedig csak azt mondta hogy megnyert játszmát felesleges elkezdeni és lejátszani, amikor 90%-ban tudod hogy nyersz Smile bár kívánom legyen 2500-ad,engem különösebben nem izgat, ha ett?l leszel boldog és ett?l lesz pici arcod Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 12:39 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy érzem nekem még van esélyem! Very HappyVery HappyVery Happy Csak már játszani nincs id?m, de sebaj, elég ha tudom, h az er? velem van! (igen: egopost)
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 11:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BoSB_Subotai írta:
Csáááááááááááááá!

Mért van az hogy mikor bejelentkezek... beírom a felhasználót meg a kódot és rányomok hogy bejelentkezés villan egyet a kép és nem jelentkezik be.
Ugyanakkor úgy észleli mintha bejelentkeztem volna egy fél másodpercre és el is felejti az olvasatlan üzeneteket... Másodszorra mindig sikerül bejelentkezni. De addigra 0 olvasatlan üzenet van! :S

Remélem jól foggalmadzótam! Very Happy


Igen, mostanában nekem is eza helyzet úgy kb 2 hete jelentkezett el?ször, de el?tte nem tapasztaltam ilyet...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 12:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Apollo17hu írta:

- Valószín?leg a kód hibája (de lehet, hogy a Voobly szerverei engedik csak azt), hogy a "Voobly Ratings" listában csak a 40 legnagyobb pontszámú account szerepel megfelel?en. Az összes többi account 1600-as rate-tel, és nem sorrendben jelenik meg.


Nos kaptam egy API Key-t a Vooblytól, és hát igen maximum 40 accountot tud egyszerre kezelni... Sad
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
28 / 28 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség