Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

L_Clan_Chris vs _DauT_
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 1:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenesetre a mélyebb hangú, kissé pösze csávó nagyon értelmesen f?zi a gondolatait, és remekül mutat rá a lényegre, ha megszólal. Kicsit olyan érzésem volt, mint amikor az RTL Klub boxot közvetített, és Csötönyi Sanyi bácsi dörmög? szakkommentátorkodását hallgattam. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 1:39 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én megnéztem full az els? 3 gamát, plusz el?tte volt 1 óra ráhangolódás, ami szintén nagyon érdekes volt. Most csak egy szettet nyomtak (4 game); Daut vezet 3-1-re. A meccseket vasárnap játszották a tournament lobby-ban. Csak a stream volt él?, vagyis él?ben közvetítették a record game-eket. A kommentátor Nilp volt (német akcentus, ill. magas hang + hihetetlen röhögés), a szakkomentátor Dreams volt (mély hang). Érdemes megnézni a stream-eket, látszik h Dreams mennyire átlátja ezt a játékot, nagyon érdekes dolgokat mondott. Tényleg mintha egy sakkjátszmát közvetítettek volna. A game-k már kevésbé voltak érdekesek. Chris nagyon gyengén játszott önmagához képest, olyan hibákat ejtett, amiken tényleg csak csodálkozni lehetett, plusz ellentétben az ? igazi stílusával nagyon deffenzíven játszott - rosszul. A következ? szettre nyilván még várni kell, gondolom megint valamelyik vasárnap fognak játszani, amikor mindketten ráérnek. Egyébként 300 néz? is volt egyszerre, ami elég szép szám úgy gondolom, persze ez nem Starcraft, de ez is nagyon jót tesz ez a nemzetközi aoc közösségnek, hogy ez a játék fent tudjon maradni. Am. az elején a chat szobában ott volt Kkab, Riut, TheViper, Moonite...érdekes volt látni ?ket is beszélgetni.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 11:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangulata télleg jó volt, de én olyan szinten meguntam h ien lassan nézik recet ha már felvételrol van szó sztem pörgesség Very Happy max a fontosab akciokat lassíthatnák,bár ha én lennék a szervez? él?be nyomattam vna és vmi jobb felbontáson persze ja és szednék belép?t az tuti
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 11:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi írta:
hangulata télleg jó volt, de én olyan szinten meguntam h ien lassan nézik recet ha már felvételrol van szó sztem pörgesség Very Happy max a fontosab akciokat lassíthatnák,bár ha én lennék a szervez? él?be nyomattam vna és vmi jobb felbontáson persze ja és szednék belép?t az tuti


fejed

am jah elkezdtem énis nézni de max 10 perc után meguntam mert írták h a recek fent lesznek majd utána, valamint tök lassú volt, én is gyorsan szoktam pörgetni az egészet Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 2:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem tetszett a közvetítés, érdekes dolgokat füztek a ját´khoz, olyan dolgokat, amire én nem is szoktam gondolni. Lehet belöle tanulni. Viszont tényleg baromi lassú így nézni, és Chris valóban förtelmesen rosszul játszott. Szóval Black Forest után feladtam.

Élöben nem lehet közvetíteni, mert hogyan oldod meg, hogy ne legyen kémkedés?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 3:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

így is érdekes volt h ott volt Hico, így lehet h Daut HAXOLT Very Happy
bár csaknem (fizikai szekvenciális)...

bf-en Chris-nek csak 3 arany rudacskája, míg Daut-nak 5 volt, így Daut 4k-val többet tudott emészteni...
regicide gammánál meg Chris összes aranyrudacskája elöl volt, míg Daut-nak oldalt, illetve a +2 is Daut-hoz volt közelebb, bár ezekre már nem volt szükség...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 3:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Turbo B. írta:
így is érdekes volt h ott volt Hico, így lehet h Daut HAXOLT Very Happy


Nem tudom, végig követted-e a közvetítést, de az utolsó game-ben, amikor Chris landolt, Dautnak pont ott volt a lova. Chris pedig a sajátjával Daut egy villijét kezdte ütni, mire Daut odavitte a saját scoutját. A kommentátorok meg ott hüledeztek, hogy micsoda geci nagy mákja van Chrisnek (ill. mekkora profi, ha Daut scoutját tudatosan terelte el). Ha csítelt volna, tuti kiszúrja a landolást. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 5:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem király volt a közvetítés de els? után feladtam meg más dolgom is volt... Elég nehéz ám így pofázni err?l maga a kommentálás nehéz dolog elég jól benne kell lenni. Valóban jó dolgokat mondtak tanulságos volt! Smile

Meg remélem Chris kicsit rápakol majd Daut-ra mert legalább nyomják végig a 21 gémet Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 12:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mik azok az érdekes dolgok amikr?l beszéltek és amikre eddig még nem is gondoltál játék közben? többen is írtátok...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 1:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dreams f?ként az egész játékra kiható tényez?ket emelte ki. Regicide fortressen pl. azt, hogyha Daut rámegy Chris elöl lév? két aranyára, akkor övé a meccs. És Daut meg is tette, olyan helyre rakta a várát, ahonnan mindkét aranymez? l?távon belül volt. Vagy az utsó game-en már Chris landolása el?tt megemlítette, hogy Daut nagy hibát követett el azzal, hogy nem fedezte fel a térképet jobban, mert így nem látta a középs? szigeten lév? aranymez?ket, amik - mint utóbb kiderült - stratégiai fontosságúak lettek volna számára.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 2:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát az él? komenntet émn ugyképzeltem el hogy mint itt Hico helyet pl. dreams coopol ha kell resignel és akkor ugyanugy tudják kamerával stb mint felvételr?l csak legalább élöbe van, bár gondolom "a komentárok" elobb megnézik a mecset majd utána szeretnek véleményt alkotni lehet élbö nem menne még bár izgalmasabb lenne az tuti, de 5letnek télleg nagy meg aki igen kezdö az télleg tanulhat nekem nem mondtak ujat(lehet mert nemtok angolul)?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 9:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1111111111111111111111 Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 04, 2011 3:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én nem vagyok elragadtatva ezekt?l a meccsekt?l! :S
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 05, 2011 2:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem se valami nagy szám eddig a felhozatal.. Daut második szett teljesitményét kifejezetten rossz volt nézni!..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 05, 2011 12:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azér az túlzás h rossz nézni de fogod a fejeds egyes gameknal... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 05, 2011 2:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A double arabian mekkorát röhögtem, mikor megláttam h 2 tc van. Very Happy Azthittem h 2szer annyi táp lesz vagy ilyesmi. Erre 2 tc: daut+daut vs chris+chris Very Happy
Ennél még csak az lett volna poénosabb ha a tc-k keresztezik egymást, nem pedig egymás mellett lettek volna.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 05, 2011 3:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Turbo B. írta:
A double arabian mekkorát röhögtem, mikor megláttam h 2 tc van. Very Happy Azthittem h 2szer annyi táp lesz vagy ilyesmi. Erre 2 tc: daut+daut vs chris+chris Very Happy
Ennél még csak az lett volna poénosabb ha a tc-k keresztezik egymást, nem pedig egymás mellett lettek volna.


Az egy kemény map lenne. Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 05, 2011 5:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na és akkor Turbo B nem láttad még az Acropolis pályát ahol egy csávónak 3 tc je van Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 05, 2011 5:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

metropolis nem? Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 05, 2011 9:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet! Very Happy Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség