Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Maxxtro 1,9k
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 9:37 pm    Hozzászólás témája: Maxxtro 1,9k Hozzászólás az előzmény idézésével

[align=center:1f5de590c9]
Gratulálunk Maxxtronak, hogy a mai nap elérte az 1,9k-t!

[_NoFx_]Jupiter_ vs ManiA_KinGO__.........

New Rating: 1911 Points: 12 Team: 1 vs Team: 2 Points: -12 New Rating: 1796

http://www.voobly.com/match/view/5453028
[/align:1f5de590c9]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 11:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grat, már érett!
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 27, 2011 12:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, ez azért jobb game:

http://www.voobly.com/match/view/5452556Record game
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 27, 2011 11:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szép belinekeled az egyetlet 18xx as elenfelet??Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 27, 2011 11:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

j0k3;)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 27, 2011 1:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

látom Maxxtro te is román vagy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 27, 2011 2:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

@Turbo B.

Igen, miből jöttél rá?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 27, 2011 2:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maxxtro írta:
@Turbo B.

Igen, mib?l jöttél rá?


abból jöttem rá h te sem nem magyar zacsival gammázol
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 27, 2011 9:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grat! Majd meglesem egyszer Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 1:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maxxtro tényleg román, multkor megnéztük és szörös a talpa! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guz



Csatlakozott: 2008.01.16. Szerda 18:58
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 7:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratula!

Ha nem vagyok túl indiszkrét megkérdezném, hogy mióta játszol a játékkal? Csak azért, mert kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő kell, hogy eljusson valaki egy ilyen szintre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 3:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

van akinek pár nap van akinek egy élet is kevés.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 5:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Attól függ hogy mennyire áll rá az agyad meg mennyit játszol... és hogy hajlandó vagy e nálad er?sebbekkel kiállni vagy mindig magadnál gyengébbekkel szórakozol... (nem a point trade re gondolok hanem a tudás növelésére) meg tudatosítani kell a hibáidat meg azok kiküszöbölését aztán ha megy megy ha nem nem... de err?l Andrew tudna anekdotákat írni neked Guz! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Guz



Csatlakozott: 2008.01.16. Szerda 18:58
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 11:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BoSB_Subotai írta:
Attól függ hogy mennyire áll rá az agyad meg mennyit játszol... és hogy hajlandó vagy e nálad er?sebbekkel kiállni vagy mindig magadnál gyengébbekkel szórakozol... (nem a point trade re gondolok hanem a tudás növelésére) meg tudatosítani kell a hibáidat meg azok kiküszöbölését aztán ha megy megy ha nem nem... de err?l Andrew tudna anekdotákat írni neked Guz! Very Happy


Én már magamat a kőkemény 23 évemmel eléggé esélytelennek tartom, hogy 1,9k -ig eljussak, de nem azért mert szellemileg épülök lefelé (Very Happy), hanem azért mert már egyszerűen nincs türelmem, hogy rászánjam azt időt/energiát ami a fejlődéshez kéne, de most ezzel nem azt akarom előrevetíteni, hogy egy tehetség lennék egyébként. Razz Régen még úgy ahogy elviseltem, ha valaki lezúzott 1v1-be (más játékba) de ma már ez se megy. Ezért játszok tg BF-et meg LN FFA-t. :F

Egyébként pont ezért kérdeztem, hogy ő mikor kezdte és mióta tolja, hogy legyen valami viszonyítási alapom, pl. magyar kvékerek közül az öregmotorosok viszik a pálmát, ott hiába tolod 4-5 éve ők még mindig szétkapnak. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 12:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem ilyen dolog ez, valakinek megy ,valaki fejl?dik, valakinek meg szerencséje van , valaki profiként kezdi, 2 éve még közöm se volt scenariohoz, most meg ott vagyok világ top 500-ba szerintem, ha van id?d és odafigyelsz, és tudsz gondolkodni akkor hamar megy. ha nincs vagy szerinted nem éri meg, akkor felesleges elkezdeni, röviden ennyi (szerintem) Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 2:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem nincs is 500 scen player a világon lali 11 de azé urox
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 3:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Guz írta:
BoSB_Subotai írta:
Attól függ hogy mennyire áll rá az agyad meg mennyit játszol... és hogy hajlandó vagy e nálad er?sebbekkel kiállni vagy mindig magadnál gyengébbekkel szórakozol... (nem a point trade re gondolok hanem a tudás növelésére) meg tudatosítani kell a hibáidat meg azok kiküszöbölését aztán ha megy megy ha nem nem... de err?l Andrew tudna anekdotákat írni neked Guz! Very Happy


Én már magamat a k?kemény 23 évemmel eléggé esélytelennek tartom, hogy 1,9k -ig eljussak, de nem azért mert szellemileg épülök lefelé (Very Happy), hanem azért mert már egyszer?en nincs türelmem, hogy rászánjam azt id?t/energiát ami a fejl?déshez kéne, de most ezzel nem azt akarom el?revetíteni, hogy egy tehetség lennék egyébként. Razz Régen még úgy ahogy elviseltem, ha valaki lezúzott 1v1-be (más játékba) de ma már ez se megy. Ezért játszok tg BF-et meg LN FFA-t. :F

Egyébként pont ezért kérdeztem, hogy ? mikor kezdte és mióta tolja, hogy legyen valami viszonyítási alapom, pl. magyar kvékerek közül az öregmotorosok viszik a pálmát, ott hiába tolod 4-5 éve ?k még mindig szétkapnak. Smile


Te is kvékelsz Guz?
Most h eszembe jutott lehet h ircn is szoktam látni a fejed lol Very Happy

SZERK: nincs e véletlenül magyar aoe2 irc csati?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 4:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De van csak senki nem használja!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 5:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az jó
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 5:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi írta:
szerintem nincs is 500 scen player a világon lali 11 de azé urox


pár van azért, szerintem olyan 10ezer körül ha lehetnek. de szívesen játszok 1v1-et, ha oly jónak érzed magadat Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség