Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Maxxtro 1,9k
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Guz



Csatlakozott: 2008.01.16. Szerda 18:58
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 5:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Turbo B. írta:
Guz írta:
BoSB_Subotai írta:
Attól függ hogy mennyire áll rá az agyad meg mennyit játszol... és hogy hajlandó vagy e nálad er?sebbekkel kiállni vagy mindig magadnál gyengébbekkel szórakozol... (nem a point trade re gondolok hanem a tudás növelésére) meg tudatosítani kell a hibáidat meg azok kiküszöbölését aztán ha megy megy ha nem nem... de err?l Andrew tudna anekdotákat írni neked Guz! Very Happy


Én már magamat a k?kemény 23 évemmel eléggé esélytelennek tartom, hogy 1,9k -ig eljussak, de nem azért mert szellemileg épülök lefelé (Very Happy), hanem azért mert már egyszer?en nincs türelmem, hogy rászánjam azt id?t/energiát ami a fejl?déshez kéne, de most ezzel nem azt akarom el?revetíteni, hogy egy tehetség lennék egyébként. Razz Régen még úgy ahogy elviseltem, ha valaki lezúzott 1v1-be (más játékba) de ma már ez se megy. Ezért játszok tg BF-et meg LN FFA-t. :F

Egyébként pont ezért kérdeztem, hogy ? mikor kezdte és mióta tolja, hogy legyen valami viszonyítási alapom, pl. magyar kvékerek közül az öregmotorosok viszik a pálmát, ott hiába tolod 4-5 éve ?k még mindig szétkapnak. Smile


Te is kvékelsz Guz?
Most h eszembe jutott lehet h ircn is szoktam látni a fejed lol Very Happy

SZERK: nincs e véletlenül magyar aoe2 irc csati?


Hát nagynéha még egy ca/ffa becsúszik, de már eléggé ráuntam így lassan 8 év után, versenyek is tök gázak sajnos, mindig ugyanazok a playerek sehol egy új arc, top3 mindig ugyanaz, a magyar szcéna is kihalt a QL jóvoltából, kb. IRC-n se voltam már vagy fél éve sztem. Smile

De azért jó látni, h vannak ismerősök. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 6:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali0000 írta:
kunyi írta:
szerintem nincs is 500 scen player a világon lali 11 de azé urox


pár van azért, szerintem olyan 10ezer körül ha lehetnek. de szívesen játszok 1v1-et, ha oly jónak érzed magadat Smile


10ezer Very Happy

34842, ennyi rated van cbaból... tekintve, hogy nekem is van vagy 10 nickem amin toltam cbat, máris 34832... és sztem nem vagyok egyedül a multinickekkel. meg attól, hogy vki lemegy a grundra focizni még nem lesz focista, szal szvsz oylan 1500-2000 cba player lehet. am téged miért rühell mindenki? ottvan a neved kb az összes blacklisten xD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 7:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
szerintem nincs is 500 scen player a világon lali 11 de azé urox

Idézet:
10ezer

34842, ennyi rated van cbaból... tekintve, hogy nekem is van vagy 10 nickem amin toltam cbat, máris 34832... és sztem nem vagyok egyedül a multinickekkel. meg attól, hogy vki lemegy a grundra focizni még nem lesz focista, szal szvsz oylan 1500-2000 cba player lehet. am téged miért rühell mindenki? ottvan a neved kb az összes blacklisten xD


Lali életben tartja a fórumot... Very Happy És szép perceket szerez nekünk, köszönjük! Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 7:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rolo, egyszer ha találkoztunk, szép fél órát szereztél nekem amikor megláttam benned azt az embert, akivel akkor találkozok ha bemegyek a kocsmába és ott issza minden nap a kisfröccsöt. Smile

ott vagyok sok blacklisten igen, sok irigy sok megvert játékos meg sok noob tegyen csak ki, ezt szeretem:) meg az olyan embereket mint rolo, egy életreszóló öröm volt haver amikor odamentünk luival Very Happy írj ki blacklistre te is ultra, hisz megér ennyit! ?szintén szólva én még egy helyen nem láttam a nevemet, már 3 hét óta Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 8:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ismét köszönjük. Lali nem veszed észre, hogy valamiért téged mindenki utál? Am. meg én úgy emlékszem, hogy akkor pont normálisan elbeszélgettünk, viszont itt olyan hozzászólásaid vannak, amiket nem tudok hova tenni. Az ilyen embereken én csak átlépek.
Mellesleg nem hinném, hogy az az ember lennék, aki minden nap a kocsmában issza a kisfröccsöt, veled ellentétben én nem a voobly-n töltöm a mindennapjaim, hanem építést vezetek, tanulok, focizok, és a barátn?mmel foglalkozok. Maradék id?mben nyomok pár game-t ami kikapcsol. Szóval légyszi nekem te ne mondd meg, hogy mit csinálok, és hogyan, mikor nem ismersz. De a te érdekedben jobb, ha ez így is marad. Egy épít?munkást ezerszer többre értékelek egy ilyen beképzelt kis senkiházinál, aki fiatalsága ellenére azt hiszi, hogy tud valamit a világról és annak m?ködésér?l, holott még nem tett le semmit az asztalra. Ageof helyett meg kellett vna próbálni befejezni a f?sulit nem gondolod? Ahelyett, hogy itt nekiállsz pofázni el?bb gondolkozz el magadon te szerencsétlen!
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah ez totalis gg sztem resign offtopic priby Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 8:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt hiszem nem én kezdtem kedves rolo, ha én egész nap itt lennék, nem épült volna fel a ház,amiben majd lakni szeretnék, bár még nincs teljesen kész, de azért igyekszem, köszönöm. Smile tudod attól hogy két félévet passziváltatok mert be szeretnénk fejezni apuval, ez nem azt jelenti hogy ott hagytam:) , te döntésed hogyan értékeled az embereket, de nem hinném hogy te már 9 évesen apukád mellett dolgoztál volna a karácsonyfásban, vagy épp villanyszerelésnél, házépítésnél, némi asztalos melónál, vagy épp autószerelésnél, esetleg hegeszteni tudsz? Smile vagy van egy diplomád, élsz egy városban ahol dolgozol, eszed a "tesco-s" ételt, s sportolsz, lehet így is, csak hogy tudj egy cseppet a beképzelt kis senkiháziról, akir?l semmit sem tudsz Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 8:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De pontosan te kezdted, igen nem tudok semmit rólad, ahogy te sem rólam. És jobb is, ha így marad. Én csak a hozzászólásaidból következtetek. Csak azt nem értem, ha tényleg normális vagy, akkor ennek ellenére miért nem lehet normálisan megnyilvánulni egy fórumon.....

U.i: nem szoktam a tesco-ban vásárolni Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 9:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem kell normálisnak beállítani, szinte felesleges. Smile figyelj, az hogy te hogy gondolkodsz, és én hogy gondolkodok, abban is van különbség, innen eredend?en mindenkinek más a normális. a tesco alatt értsd: bevásárlóközpont, de igazán azt akartam kifejezni, hogy én házi ételt eszek, házi alapanyagból, s te meg boltból szerzett ételt, van egy jó cimborám, nagyvárosban él, mondta vigyek szalonnát, szeretne sütni ,amikor nála jártam s sütöttünk este, oly finom volt majd elsírta magát, látod valami ilyesmi dologról beszéltem a tesco alatt, csak máshogy gondolkozol, ami nem baj, s ezért nem értetted. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 9:32 pm    Hozzászólás témája: Re: Maxxtro 1,9k Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Priby írta:
Gratulálunk Maxxtronak, hogy a mai nap elérte az 1,9k-t!


Grat!

A topikod eléggé népszerű mostanában. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 30, 2011 10:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali0000 írta:
én házi ételt eszek, házi alapanyagból, s te meg boltból szerzett ételt, van egy jó cimborám, nagyvárosban él, mondta vigyek szalonnát, szeretne sütni ,amikor nála jártam s sütöttünk este, oly finom volt majd elsírta magát, látod valami ilyesmi dologról beszéltem a tesco alatt, csak máshogy gondolkozol, ami nem baj, s ezért nem értetted. Smile



Very Happy Very Happy Very Happy Micsoda anekdoták Very Happy

lali0000 írta:
nem épült volna fel a ház,amiben majd lakni szeretnék, bár még nincs teljesen kész, de azért igyekszem, köszönöm.



Egy kis malter egy kis mész, k?m?vesnek nem kell ész Very Happy Te figyi már, neked kell a figyelem, nem? az építkezéseken mindig van egy hasonló faszkalap, aki tudás nélkül osztja az észt, sztem maradj is ebben a szakmában, hasonló szinvonalas hallgatottságod lesz mint te magad Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 1:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megnézném azért, mennyi iq-d van, úgy ?szintén. Smile de irigykedj csak, már a ronda beszédb?l látszik hogy mennyit is érsz az ember szemében, ha egy picit használnád az agyadat, csak a saját házat épültünk, bár míg te kifizetsz egy x milliós házat,én annak nagy részét megspórolom amíg felépül, abban a szakmában maradok amelyikben jól érzem magamat, bár választhatnék másik 10-et is,egy holmi városi ember mit tudna mégis err?l? részemr?l off, bár nem tudom, én rolohoz szóltam, hogy te mit szólsz bele.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 1:49 am    Hozzászólás témája: Re: Maxxtro 1,9k Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Apollo17hu írta:
TLW_Priby írta:
Gratulálunk Maxxtronak, hogy a mai nap elérte az 1,9k-t!


Grat!

A topikod eléggé népszerű mostanában. Smile


Jaja!!!xD

Hála Lali!

Semmi provokáció az irányába, de én már kezdem megszeretni : D

ui: Ultra reagálás meg valami... hmm nincs is magyar szó rá: "priceless" xD
Istenem, de szeretem, hogy ilyen színes a magyar közösség, bírlak titeket!: )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 2:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali, hidd el, több mint neked. s?t, sztem az általános m?veltségem is messze felülmúlja a tiédet. Tudom, szerény vagyok, nem kell mondanod. "mennyit is érsz az ember szemében" => haver, csak 3an írtak rám a postom miatt, gratulációjukat fejezték ki. Te mennyit is érsz valójában? 11111 meg te, hallod, épít?mester, rossz emberbe kötöttél e téren Very Happy egy retkes vödröt nem adnék a kezedbe, nem hogy egy TÉGLÁT Very Happy egy flexr?l vagy hegeszt?gépr?l nem is beszélve Very Happy És mit szólok bele? Very Happy Hát vazze ez itt egy fórum, az szól hozzá aki akar, boldog boldogtalan leírhatja a véleményét hát énis ezt teszem Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 2:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

figyeljmá' te, tesco hater szalonna király, mondjad már azt a 10 szakmát! kimész kapálni a burgonyát vagy mi? Very Happy nem kell ekkora vidékinek lenni Very Happy

""csak a saját házat épültünk" azért ez egy elég ?srégi nyelvtanra épülhet, de kifejez? : D van valami spirituális mondani valója, mintha a házzal együtt ?k is épültek volna : D"
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 2:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem hát, t?led még friss leveg? sem kellene, bár fogalmad van egyáltalán a kétkezi munkáról? nem hinném, szerencsére még ott tartok, saját er?b?l megoldom itthon a dolgokat, ha elromlik megszerelem, de fogalmad sincs az ilyen dolgokról, nem értem miért beszélsz róla, majd remélem az élet azért megmutatja neked is, milyen dolgozni:) de innen is látszik mily buta vagy te az ilyesmi dolgokhoz, ha lenne annyi eszed igyekeznél megfogalmazni azt amit írsz, ha iq-d meg több 140-nél akkor az több mint csoda:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 12:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szegény lalit ne bántsátok, tisztelni kell az olyan embert aki nem csak az agebe hozza be a malacot a tc alá hanem megépiti saját tcjét és behoza alá, gecisok itt a malax és mi mind feletébb primitivek vagyunk e öshonos fajhoz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 4:18 pm    Hozzászólás témája: Re: Maxxtro 1,9k Hozzászólás az előzmény idézésével

Maxxtro írta:
TLW_Apollo17hu írta:
TLW_Priby írta:
Gratulálunk Maxxtronak, hogy a mai nap elérte az 1,9k-t!


Grat!

A topikod eléggé népszer? mostanában. Smile


Jaja!!!xD

Hála Lali!

Semmi provokáció az irányába, de én már kezdem megszeretni : D

ui: Ultra reagálás meg valami... hmm nincs is magyar szó rá: "priceless" xD
Istenem, de szeretem, hogy ilyen színes a magyar közösség, bírlak titeket!: )



Na Maxxtro te sem vagy egy matyóhímzés! Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 7:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali0000 írta:
nem hát, t?led még friss leveg? sem kellene, bár fogalmad van egyáltalán a kétkezi munkáról? nem hinném, szerencsére még ott tartok, saját er?b?l megoldom itthon a dolgokat, ha elromlik megszerelem, de fogalmad sincs az ilyen dolgokról, nem értem miért beszélsz róla, majd remélem az élet azért megmutatja neked is, milyen dolgozni:) de innen is látszik mily buta vagy te az ilyesmi dolgokhoz, ha lenne annyi eszed igyekeznél megfogalmazni azt amit írsz, ha iq-d meg több 140-nél akkor az több mint csoda:)


Very Happy Very Happy Very Happy én már akkor építkezésen "dolgoztam" amikor te még a csapkodós lepkét toltad a hétvégi vásáron ember! Meg nem is azzal van gond, hogy építkezel, hanem ezzel a lekezel? stílussal! Mégis mit tudsz te rólam? Egy kibaszott ezermester vagyok vaze, hozzád képest meg pláne, magam el?tt látom ahogy elbújsz apád mögött, hogy még véletlenül se nézz bele az ívbe!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 01, 2011 8:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

miért, talán más stílust érdemelsz, úgy érzed? Smile egy ronda szót nem használtam, nézd már vissza, te hányat írtál. Tudod én nem mögé bújok, mellé ültem már 10 éves korom óta és néztem hogy épp mit dolgozik meg hogyan csinálja, aztán eltanultam és csináltam helyette, voltam vagy 14 éves amikor már toltam a talicskát tele betonnal, és hoztak egy drótköteles darut ,és mondták hogy segítsek irányítani, de 5-6 éve kezdett apu fejleszteni egy elektronikus céllövöldét, golyós puskához, s id?vel beszálltam mellé segíteni, mert id? hiányban szenved, de nem is err?l van szó, arról hogy ideje már végre leszállnod a földre, mikor a másikhoz szólsz, mert én emberként kezellek amikor írok egy postot, de te nem hinném, s még te háborodsz fel hogy lekezel? vagyok? köszönöm. Smile most gratulálok én is, jókedvet hozott ez a postod Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség