Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Magyar hangok (Talpra magyar!)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 11, 2011 6:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem megígérték h küldenek olyanok, akik szoktak színészkedni, kérdeztem utána is, de 2 hete semmi hír :S. Szóval most azt mondanám, h nem tudok küldeni. Sorry! Aztán ha mégis felvenné, akkor elküldöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 11, 2011 7:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem, azért lesz bel?le valami. Smile Köszi az infót!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 12, 2011 4:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én már felvettem a kontaktot, de a srác cseszett visszaírni, de nem is találkoztam vele, sztem összejött neki valami. hajtom a dolgot!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 13, 2011 11:44 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oké, köszönöm, Lui!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
YourG



Csatlakozott: 2011.11.13. Vasárnap 18:52
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 13, 2011 6:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valakinek már sikerült valami hangot összehoznia?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 13, 2011 9:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyel?re nem kaptam semmi hangot... Sad
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 14, 2011 12:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem érdemes lenne más fórumokon is segítséget kérni az ügyben, mert így nem fogunk 1-r?l a 2-re jutni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 15, 2011 2:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Apollo17hu írta:
szerintem érdemes lenne más fórumokon is segítséget kérni az ügyben, mert így nem fogunk 1-r?l a 2-re jutni...


Igen, minél több helyen kérdezzük, annál nagyobb az esély. Van valami ötleted?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 15, 2011 7:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos nem látogatok olyan oldalakat, amik most hasznosak lehetnének. Talán vmi audiofil közösséget kéne felderíteni, azoknak biztos van megfelel? hangcuccuk is. Smile

Meg írtam Pribynek, hogy szóljon Lindának, tuti tetszene neki a feladat, de még nem reagált rá. Ugye Priby?? Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 15, 2011 7:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megkérdeztem, de nem Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 12:02 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyik ismer?söm felajánlotta, h náluk a stúdióban fel lehet venni hangokat, ha valakit ez gátolna abban, hogy hangot küldjön. És azt is felajánlotta, h felveszi a lány paraszt szövegét. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 12:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, helyes, helyes Smile
Chaos is mondta, hogy vesz fel hangot, szóval talán lesz bel?le valami lassan Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 12:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezek jó hírek, hajrá srácok, türelmetlenül várjuk a hangokat! Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 20, 2011 12:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én jövök egy boccsal: BOCS , mert a héten nem nagyon voltam aoc forum közelbe...így nem is foglalkoztam vele, de most lement egy zsúfoltabb id?szakom, úgyhogy folytatom a kutakodást, DE ez még mindig nem 100% úgyhogy aki tudja és szeretné csinálni a hangokat az nyomassa!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 21, 2011 2:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így van, mindenkinek a segítsége jól jön. Ha egy valami többször van felvéve, annál jobb.

Nincs gond Lui, köszönöm, hogy foglalkozol vele! Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 02, 2011 12:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap elmentünk néhányan egy stúdióba és felvettük a hangokat. Remélem jó lett, és még aktuális a dolog. Most vágja egyik ismer?söm. Tudsz nekem valami címet küldeni amire elküldhetem a hangokat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 02, 2011 1:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gj
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 02, 2011 2:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Woow, nagyon jó! Köszönöm! Még aktuális, persze. Nagyon kíváncsi vagyok. Az email címemet elküldtem privát üzenetben.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Szomb. Dec. 03, 2011 3:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

thx
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 07, 2011 9:55 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi mezei fróum felhasználók mikor kapunk betekintés a satrapa által küldött anyagba? mert kiváncsiak vagyunk mi is!: )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség