Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kisebb AoC találkozó Budapesten!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 14, 2011 12:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos nem tudok, mert hétvégén is dolgoznom kell. Pedig jó lett vna, sz?nyegkiégetés alert! Very Happy Már gamelni sincs id?m, lassan 3 hete nem láttam aoe-t... Razz Remélem azért valamikor majd össze tudunk futni! Néha még fel kell mennem majd Pestre a kövi félévben diplomakonzultálás miatt, akkor összeülhetünk majd, vagy majd szólok Györének h szervezzen arra is valamit, aztán indulhat a kecórombolás! Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kadma



Csatlakozott: 2011.07.06. Szerda 21:40
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 14, 2011 9:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No lesz itten egy laptop amit tudok szervírozni, saját használatra.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 14, 2011 9:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolo írta:
Sajnos nem tudok, mert hétvégén is dolgoznom kell. Pedig jó lett vna, sz?nyegkiégetés alert! Very Happy Már gamelni sincs id?m, lassan 3 hete nem láttam aoe-t... Razz Remélem azért valamikor majd össze tudunk futni! Néha még fel kell mennem majd Pestre a kövi félévben diplomakonzultálás miatt, akkor összeülhetünk majd, vagy majd szólok Györének h szervezzen arra is valamit, aztán indulhat a kecórombolás! Very Happy


három hete, mi? 8 December 2011 3 hete volt Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 14, 2011 11:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hittem Lali fogja belinkelni ezt, de látom Uram megel?zte Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 14, 2011 11:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Uram" hát ez jó! Very HappyVery Happy
szal Ultram...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GyoreE



Csatlakozott: 2009.06.09. Kedd 20:04
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 15, 2011 6:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Holnap esedékes AOc tali.Mivel két albistársam fent maradnak így sokkal higgadtabb körülmények között kell megoldani ezt a party-t.kérek mindenkit hogy ne hangoskodjanak és ne legyenek részegek .Woodonak nem tetszett az az ötlet h mindenkinek én csinálom a kaját meg el?re megveszem a piát ,így aki enni akar hozzon magának KAját és vegyen magának innivalót.MAx 10 ember befogadására képes az albi ,h kényelmesen ellegyünk és ne zavarjuk albis társaimat ,így én+2 albistársamon kívül 7 f?re számítok Very Happy de inkább 6 lenne az ideális vendégszám.akik biztosra jelezték a dolgot :Woodo,bezsosz,Priby,maxxtro,KAdma és Andrew elvileg.Alvás nem lesz szval energiaitalt is hozzatok magatoknak vagy kávét ,mert d.u 5-t?l reggelig talpon kell maradni!Fürdeni nem lehet szval még otthon fürödjetek Very Happy WC-t húzzuk le XD KÖSZI.Aki éhes marad Wodoonak reklamáljon mert ? osztogatja a kaját!!NAH GL HF
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 15, 2011 6:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég nomád körülmények. ><
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 15, 2011 8:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bazdmeg. holnap este kocsma! ki tart velem? Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Szomb. Dec. 17, 2011 3:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó féle volt, Jenny nénivel a végén : D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Dec. 17, 2011 10:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www15.zippyshare.com/v/40194139/file.html
egyenl?re feldobtam ide a képeket
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 18, 2011 12:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Priby írta:
http://www15.zippyshare.com/v/40194139/file.html
egyenl?re feldobtam ide a képeket


jót röhögtem a fejeteken Very Happy

@priby: még jó h decemberben volt Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 18, 2011 1:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Király volt! Kösz a lehet?séget!
Valaki fel tudná tölteni a receket? Különösen Andrew vs Maxxtro gamet Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 18, 2011 2:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fel fogom ?ket tölteni, ha otthon leszek
szóval legkés?bb pénteken
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 18, 2011 8:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meleg volt games? kár h kés?n értem haza, mentem volna Sad
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 18, 2011 11:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tényleg Games... Ha nem ismernélek, a képek alapján azt mondanám, hogy nincs rendben a srác! Very Happy Am. az andrew-max gamekra én is kiváncsi lennék! Smile
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 18, 2011 11:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elmentem reggel 3-kor hogy hazavigyem bátyámékat, visszaértem aztán volt vagy 40 fok és mindenki ott rohangászott legalább pólóban... Mondom én nem szarakodok Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség