Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Új kiegészít? a láthatáron!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Forgotten Empires Expansion
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 24, 2011 11:38 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A magyarok visszakapták az Elit Skirmijüket! Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 24, 2011 11:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsír az azé kell odaa! Very HappyD Na és miért döntöttek így?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 24, 2011 12:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jolvan nem olvastam vissza, de azért is irtam h multiba képtelenség, single ok de akkor is csak fun
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 24, 2011 2:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mert a magyarok alapvetöen lovas nép lesz. És Elit Skirmi nélkül semmit nem tudnának csinálni Halberdier ellen, ha egyszer elfogy az arany. Mondjuk az a Pikeman imperial gyalogos páncél nélkül még mindig elég fostos, és azt jelenti, hogy ellenséges Paladint csak Paladinnal tudod ellensúlyozni. Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 24, 2011 10:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kell lennie egy óriási el?nynek akkor ha ilyen problémák vannak, de ilyen volt vikingnek is ahol nincs paladin, meg semmi se a paladin ellen mégis egész jó civ Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 25, 2011 12:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha medium res-sel indulsz,akkor simán lehet 11C nyomni. Mondjuk én még életemben nem láttam ilyen game-et, de nem is játszom régóta és lehet h 2000-ben még tolták úgy is
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 25, 2011 1:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kellene valami óriási el?ny: pl: az általam protezsált lovasíjjász UU Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 25, 2011 1:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagy mint a gótoknál kéne fejlesztés, h lehessen a stable-ben is gyártani a UU husárt. Mert télleg jó h van egy huszár, ami nem kerül aranyba, de ez nagyon kevés el?ny, ha csak várból lehet gyártani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 25, 2011 4:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lovas íjász fronton nem hiszem, hogy nagyon lesz változás. Javasoltam a "Reflex Bow" nevü Unique Technologyt, ami ad egy távolságot a lovasíjászoknak, de félek, hogy csak javaslat szinten marad. Nem hiszem, hogy az UU huszár le lesz cserélve lovasíjászra.

Mások is javasolták, hogy lehessen Stable-böl termelni Magyar Huszárt, de azzal több probléma is van. Egyrészt egyszerüen sokkal jobb, mint a normál Hussar, szóval teljesen elnyomná azt. (Olyan, mintha Britekkel Elit Longbowt tudnál termelni Archery Range-böl. Kutya se termelne Arbalestet abban az esetben.) Másrészt azokat a lovasokat nem lehetne egyszerre kijelölni dupla kattintással (Úgy, mint a Huskarlok esetében.) Mert a két féle Huskarlt különbözö egységekként kezeli. És ez lenne a huszárokkal is, ami elég idegesítö.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 1:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Richard írta:
A magyarok visszakapták az Elit Skirmijüket! Smile


Végre egy jó hír. Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 26, 2011 10:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

scenarioba szerintem kedvez?tlen a +1 range, ha simán 4+1 akkor 5+1,elite 6+1?Very Happy egy lovasíjász túl er?s szerintem úgy már, 7 range alapból az rengeteg, er?sebb lenne mint a conquistador, szóval jó kérdés, szerintem nem távolsági lesz, mivel bizánc meg hun a kett? lovas civ, mellé jól jön egy harmadik Smile bár kíváncsi leszek milyen tech-et kap majd scenbe ,meg lesz e egyáltalán el?nye. Smile vagy csak annyi mint egy hun-nak egy frankkal szemben Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kadma



Csatlakozott: 2011.07.06. Szerda 21:40
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 20, 2011 11:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos lenne egy-két megosztanivalóm a kiegyensúlyozáshoz. Mindenekel?tt nekem már az els? pár megnézett 16++-as játék után felt?nt, hogy a tornyok telejesen funkciójukat vesztik feudal(hasonlóan a fafalhoz) után és torony upgrade 99% nincsen egy játékban sem(még vizes mapon sem dokk védelemhez). Valamint nekem megtetszett az az ötlet amit AOT-ban használnak, tehát, hogy a tornyok csak egyféle nyersibe kerülnek, még az er?dök(kastélyok) 2-félébe így még kés?bbi korokban is használnak tornyokat. Sztem nagyon kastély központú a játék C után.Valamint, ha már a köves épületeknél tartunk, engem picit zavar az a tudat, hogy a játék maga nagyon falközpontú (én már meg se bírok senkit verni falazás nélkül). Tehát ha jókor jó helyen ott van a k?fal akkor egész nagy seregeket tud blokkolni hosszabb ideig(nem beszélve arról, hogy egy feudal rusht teljesen megállít). Ebb?l kifolyólag talán az építésük lassítása helyett talán le kéne gyengíteni egy picit a k?falat(fafalat nem büntetném) és a kastély-torony kapcsolatát újragondolnám. Eszembe jutott pl olyan is, hogy mondjuk torony ára nem változna de pl alapból több nyilat l?ne kastélyhoz hasonlóan.Outpost valszeg drága ahhoz képest, hogy csak a felefedezést segíti, tehát mondjuk annak is több LOS. Egyébként a fire ship-es fejlesztést miért csak bizánci kapná meg? Ott eleve gyorsabbak a hajók, más népnél is elk?ne. Noh egyel?re ennyi, várom a cáfolatokat a sejtéseimre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kadma



Csatlakozott: 2011.07.06. Szerda 21:40
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 20, 2011 11:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, és egyébként fölöslegesnek tartom halbit adni az aztékoknak, mert ha sikerül kifeljeszteni a garland wars-t akkor pikeman is nagyon er?s lesz.Pl én egyszer úgy gy?ztem le valakit, hogy pikeman garland warsszal megspékelve ment vagy ezer és semmi hatékonyat nem tudott csinálni.Az nekem megint fura, hogy fish trapnek miért kell fejlesztés? ha van rá lehet?ség, zárt tóban úgyis használni fogják, ráadásul az a 700 kaja amit alapból ad az sztem b?ven megéri az építést szal sztem az b?ven rendben vagyon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 20, 2011 1:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát azzal én is egyet értek, hogy Garland wars-szal finoman szólva erős trash unitot kapnának az aztékok...
Vikingnél már inkább indolkolt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 20, 2011 8:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Outpost sztem jó, ahogy van. Zárt mapokon tuti, nyíltan nem igazán láttam még használni. Gyk. az a funkciója, hogy kiszúrja a fal mögötti építkezést, vagy pl. michin a vágásokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 21, 2011 6:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm az ötleteket. A tornyok szerintem is nagyon gyengék, semmit nem érnek, ezért biztos, hogy ki fogunk találni valamit. Arra kell csak vigyázni, hogy a Koreai tornyok ne legyenek túl er?sek.

A falakat én utálom. Elég radikális megoldás, de javasoltam, hogy k?falat ne lehessen feudban építeni, csak C-t?l kezdve. Sajnos ezt az ötletet elvetették. (Sok waller...) A lassítás egyel?re kezdeti lépés. Nem akarjuk a falat teljesen értelmetlenné tenni sem, de az tény, hogy túl er?s, és túlságosan meghatározó. A tesztelések folyamán kiderül, hogy kell-e még büntetni. A lassabb építkezés egyébként azt is jelenti, hogy költségesebb, mert a villek több id?re esnek ki a hasznos termelésb?l.

A bizánciak hajója nem gyorsabb, hanem 20%-al többet támad. Ezt a játék eredeti készít?i valószín?leg a görög t?zre való utalásként tették a játékba. Szóval ez már a második görög t?z lesz, amit nem tartok biztosan jó ötletnek. Ha a Fire Shipeket szeretnénk használhatóvá tenni minden népnek, akkor a bizánci túl er?s lehet.

Aztec valószínleg nem kap Halberdiert. Viking sem, ?k kapnak egy új Unique Tech-et, ami a Berserkeknek ad attack bonust lovasok ellen.

Outpost egyel?re jónak t?nik. A magyar team bonus egyébként, hogy az outpostok 2-vel messzebbre látnak.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kadma



Csatlakozott: 2011.07.06. Szerda 21:40
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 21, 2011 8:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen én is a gyorsabb támadásra értettem bizáncinál, csak összefolytak a gondolataim, de örülök , hogy találsz rációt az elgondolásaimra.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 21, 2011 11:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem azért, de nem olyan gyenge az a torony, cbaban ipmpwarnál sztem eléggé sok +ap-ot ad.. inkább az a baj, hogy drága, és inkább várat épít az ember 650ért mint tornyokat 125ért...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 22, 2011 10:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fasza, akkor viking még mindig szar nép marad impben trash unit nélkül! Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Forgotten Empires Expansion Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség