Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ti mit szeretnétek látni az oldalon?

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 18, 2011 11:23 pm    Hozzászólás témája: Ti mit szeretnétek látni az oldalon? Hozzászólás az előzmény idézésével

[align=center:5a9c4448c5]Milyen tartalom legyen több az oldalon?[/align:5a9c4448c5]

Az oldal népszer?sítése/javítása érdekében arra kérlek titeket, hogy írjátok le, mit szeretnétek látni az oldalon. Mi érdekli a magyar közösséget? És nyomatékosan kérnék mindenkit, aki most ezt olvassa, hogy ne csak olvassa és továbbgörgessen, hanem legyen olyan kedves, írjon is!

Szóval felsorolok néhány lehet?séget, de örülnék ha ti sajátokat is írnátok:
- több rec? magyar / nemzetközi / expert?
- több cikk (stratégia, leírás)? a cikkek részt létrehoztam dehát tartalom nem igen került bele
- több infó a közösségr?l? magyar/nemzetközi? (magyarról tudok max Very Happy)
- több nemzetközi hír?
- esetleg képek?


ezek jutottak az eszembe, amik érdekesek lehetnek... ha neked is van valami ötleted, oszd meg velünk!

És addigis gyakoroljatok, mert miután megjelenik a Forgotten Empires kiegészít?, azt megf?szerezzük majd egy magyar bajnoksággal is. És ki tudja, lehet nem csak eggyel... de ez már csak rajtatok áll!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 19, 2011 12:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TÖBB PICSA! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 19, 2011 1:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Több rec Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kadma



Csatlakozott: 2011.07.06. Szerda 21:40
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 19, 2011 2:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Több pronyó meg <3
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 19, 2011 10:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kadma írta:
Több pronyó meg <3

he? Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 20, 2011 4:40 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Többk kövér lkuvnya, akik mocsárgázt engedtmne k az ánuszrozsájukon ki.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 20, 2011 1:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már megint ittál? ne itt trollkodjál
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 20, 2011 2:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs srácok, nem tudom mért találom meg néha részegen ezt az oldalt Very Happy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 21, 2011 1:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindenesetre várom még az ötleteket... eddig nem sokat írtatok Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 21, 2011 3:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem mind jó amit írtál Priby! Legf?képpen engem a magyar közösség érdekelne, pl. az is, hogy mikor játszottatok együtt TLW-vel, kikkel, eredmény, leírás stb, + voobly link. Természetesen ugyanez a többi klántól, akik együtt játszanak, de ha csak sima magyar TG-kr?l születne leírás már az is jó lenne nagyon. (persze ehhez kell magyar TG, de itt a karácsony szóval szerintem lesz pár) Aztán pl. ott van Alfonso interjúi, azokat simán le lehetne fordítani, ha valaki veszi a fáradságot. De támogatom a többi magyar játékossal is az interjút, akkor is ha nem pro, mivel kiváncsi vagyok h ki mit csinál az életben, meg úgy egyébként, nem csak aoe-val kapcsolatos, persze az is érdekelne. Ilyen interjúkészítést én is megeszközölnék pár emberrel ha lehet! Smile
Sztem külföldi recek nem igen kellenek, mivel arra ott van aoczone. Aztán lehetne nyitni egy stratégia részt, ahol különböz? stratégiákról lehetne vitatkozni(mondjuk ilyen már lehet van). Egyenl?re ennyi jutott eszembe! Smile
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 21, 2011 5:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm az ötleteid, na ilyenre gondoltam Smile
ha esetleg valakinek ezek után még jutott eszébe valami Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Guz



Csatlakozott: 2008.01.16. Szerda 18:58
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 22, 2011 12:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a külföldi dolgokkal úgy vagyok, hogy ott az aoczone, úgyis oda kerül ki minden először és ahogy látom az itteni hírek/interjúk nagy része is onnét van fordítva, ami persze nem baj csak pl. látom van Tim-es interjú lefordítva magyarra de nem olvastam el, mivel ott már előtte 1 héttel kint volt, de ettől függetlenül persze valakinek jól jöhet.

Amit szívesebben látnék:

1. Magyar receket: a magyar top 5-től (pl. Andrew, maxxtro. kunyi stb.), az a baj, hogy csak azt tudom róluk, hogy jól tolják, de alig láttam még őket játszani mert mindig álnéven futnak. Néha vooblyról szedek le Andrew receket, amiket smurf nickeken játszik, de a többiekről nem nagyon találok. Jöhetne még magyarok vs. külföldiek team gamek is, persze akármi ha van rajta mit nézni.

2. Lehetne egy kicsit toborozni/promózni a játékot a magyar gamerek körében. Ötletem persze nincs, hogy ezt hatékonyan hogyan lehetne véghezvinni, de vooblyn is csomó magyarral találkozok, akik totál kezdők és nem ismerik az itteni oldalt. Pár cikket elolvasnának meg receket megnéznének (alaptaktikák), akkor lehet megjönne a kedvük, hogy gyakrabban játszanak. Ebbe beleértem azt is, hogy pl. más játékos oldalak szerkesztőit megkérni, hogy reklámozhassuk az aoe2-t egy hír/cikk/bemutató keretében, én pl. azért tudtam, hogy létezik magyar aoe2 kommuna mert még jártam az #aoe2.hu csatira (persze nem játszottam), de pl. Doom2 magyar közösség is biztos létezik, csak nem tudom, hogy hol. Smile Persze azért csodát ettől se várok, ez csak ötlet. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség