Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Multigaming klán
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WoRA klán
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 13, 2007 6:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem rosz ötlet igazából... De az az igazság hogy akkor kárba veszne az eddigi munka pl priby honlapja új fórumunk lenne ... akkor receket lehetne feltölteni az ? fórumukra... nem biztos hogy támogatják majd a gpt és hogy ki lesznek rakva a ratingeink akárhova is... :S Rolling Eyes szóval szerintem jobb ez így nekünk... Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 13, 2007 7:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg eleve, mi köze a nevüknek az aochoz? Wizards of the Balls vagy mi. Eh :S
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 13, 2007 7:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én most arra az ötletre gondoltam, amit Priby mondott Very Happy Ez a wotc nekem alapból tárgytalan Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 13, 2007 10:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Subotai írta:
Nem rosz ötlet igazából... De az az igazság hogy akkor kárba veszne az eddigi munka pl priby honlapja új fórumunk lenne ... akkor receket lehetne feltölteni az ? fórumukra... nem biztos hogy támogatják majd a gpt és hogy ki lesznek rakva a ratingeink akárhova is... :S Rolling Eyes szóval szerintem jobb ez így nekünk... Wink


Hát már tárgytalan, de ha lett volna, akkor úgy lett volna érdemes, hogy ez a honlap a huncup gyanánt m?ködik tovább, ezt továbbra is ugyanugy lehetett volna látogatni. Max kap egy másik url-t Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 14, 2007 5:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Agyaltam még a dolgon... Regelni kéne a fórumukra nem csatlakozni csak folytatni egyfajta közösségi életet azért. Figyeljétek meg több mint 4000 en vannak asszem ebb?l ha valakik kedvet kapnaok aocolni már jó különben is itt van egy pár újonc magyar akikkel gyúrhatnának csak az a baj hogy az ase lett volna erre a leg alkalmasabb Sad Szóval annyi aocost lehetne össze szedni már akit érdekel akit nem nem.... De ezt szerintem érdemes meggondolni... Csatlakozni felesleges... Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WoRA klán Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség