Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

WoRA - The next generation
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WoRA klán
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Finrod



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 19:02
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 05, 2007 9:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na részemr?l annyi, hogy én szívesen jáccogatok, és ha hívtok szinte mindig megyek egyszer kétszer jáccottam a bajnokságban is (pl a nevezetes vkik ellen) de sajnos se id?m se kedvem hogy magam akár 16 fels? felébe tornásszam, szóval én maardok az ilyen amat?r játék ellen, ett?l független ha indulunk kubába és beféreka csapatba nekem oké, szívesen jáccom. 5 féle taktikát sajna viszont nem fogok begyakorolni, és ugyan a "profik" természetesen nem teljesen véletlenszer?en jáccanak team gamet de 1v1-ben is jobbak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 05, 2007 10:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikor indulunk "KUBÁBA" ahhh a nagy gandzsák meg a szivarr nyamm Laughing Na de ez FASZSÁG! Szegény sustum... ááá szóval nem tudom mi bajotok van a külföldiekkel szet maz h nem tudtok angolul... Shocked Ha nem akkor cáfoljatok meg... nem érdekel... de sztem 5-6 külföldi tag elférne... mit konzervatívoskodtok? szal tényleg nem értem... nem látjátok h egy külföldi tagunk van aki a legjobb köztünk és h?séges is meg tök rendes... én a helyébe már itt hagytam volna a rákba az egészet.... Rolling Eyes
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 12:11 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen ? ilyen, örüljetek neki.. nem érdekli, hogy minden magyar ? beír oda is Smile
De ahogy látod Subi több tagunk nem lesz. Meg buziság, hogy mindent két nyelven kell kiírnom, amikor senkit sem érdekel. Szarni bele Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 09, 2009 11:10 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 12:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én büszke vagyok rád Priby Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 9:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha nehezen megy az angolra átírás,szólsz és átfordítok neked amit csak lehet Razz
Sustumról meg nnyit,hogy ja,énse bírnám így sokáig.szkott hívni,megjegyzem már 1 ideje nem,de pont rossz id?ben és atól fosok,h ebb?l 1x azt fogja lesz?rni,hogy tojunk rája :S persze ez nem igaz,csak vagyunk néhányan inakítvak mostanság
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 10:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én birom a csávót, egysze sem vertem még el eddig, mindig bevert Very Happy szóval.. de angolul nem igazán tudok, mégis örülök, hogy idetévedt. Bár fogalmam sincs ,hogy miért minket választott... ilyen tehetsséggel másik nagy nemzetközi klánokba is befért volna.. :S
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 12:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ellene értelmes gémet, csak egyszer nyomtam. 2v2 volt arra emlékszem, nem tom ki volt velem, de ?t leverte Burak, aztán én hiába álltam jól :S
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 12:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viszont, ha nem akartok külföldieket, akkor nyár után mit vártok? Mindenki megint tanul meg mittudomén, és senki nem fog játszani... teljesen vége lesz a klánnak. Külföldiekkel legalább aktívkodna a klán.. Rolling Eyes
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 1:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát, a külföldiek is ugyanúgy elkezdenek tanulni meg minden sztem Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 6:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maradjunk csak AoC klán, ha az az ára h külföldiek is legyenek akkor ok!
Megint el kell mondanom h nekem mit jelent ez a klán. Anno TLW-r?l hittem úgyanezt, de amióta egyesültünk azóta ez a néz?pontom a jelenlegi klánunkra helyezödött át.
Az utolsó nagy magyar AoC klán! Aszem ebben minden benne van. Én elejét?l fogva így éreztem.
Én nem szerettem volna külföldit felvenni, nem azért mert nem megy az angol, hanem amit eggyel feljebb írtam. Azt is sajnáltam h ki kellett tenni a magyar játékosokat, s?t azt is sajnálom h nemsokára újabb emberekt?l kell megválnunk.
És a valóság az h nem miattam kell külföldieket, nem miattam kell másik játékra öszpontosítanunk. Én ha hívtok mindig szívesen megyek, mert nekem az AoC az isten! De sajna erre nem szokott sor kerülni. Sztem azt döntsétek el akartok játszani egyáltalán vagy sem. Mindenki mondja h ez meg a miatt nem ér rá. Nekem els? a klán, ha nektek nem akkor lépjetek ki. Nagyon rosszul esik mindenkinek a viszonyulása az egész klános-játékos dologhoz Sad
Az meg a másik, h állandóan este értek rá (ha ráértek). Nem hiszem el h hétvégén nem lehet összehozni vlmit. Ha egy jót akarok játszani veletek, akkor állandóan virrasztanom kell, valahogy nem esik jól h állandóan éjfélig kell fenn lennem, nappal meg arra várni ki mikor tud jönni.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 7:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na sztem dönts el,hogy mit akarsz javasolni mer belezavarodtam...
másik meg mindenkinek van dolga,akár munka,akár jólérezni magát haverokkal,nem gép el?tt ülve.kinek melyik jobb,mit szeret jobban csinálni.én spec itthon sem lennék,ha haverjaim nem laknának meszire,meg néha-néha elhívnának vhova. de ez van,le vok szarva így gép el?tt maradok.nem aocolok mindig,de van más is amit szeretne az ember kipróbálni mint pl aoe3. én igenis jól elvok vele és ha nem teccik nektek,akkor távozok és ennyi. ez a konzverativitás kezd az agyamra menni
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 7:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát én lanon bevállalnék akár veletek is AOE3-at, de neten nem igazán kívánkozik Very Happy Viszont most ezt csak mondom, nem azért, hogy Beszosz pártját fogom, hogy "ne fejl?djünk" Razz Sztem is kéne valami újítás Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 9:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a warchiefs kieg rohadtjó Very Happy aztékkal próbálgatom most,megy is,csak nincs se ágyúja se lova :S és hard britt meg orosz úgy egy órányi kinlódás után leverte a maradék kb 50 azték íjamat és elegem lett Very Happy hülye szövi meg alig csinált vmit...hehe ilyet szólt h: nem tudok most a segítségedre menni,mert ebédelnek a katonáim...
szal én elvok vele,de vmi ágyús nép még kelleni fog aztecs mellé,mer nekem KELLENEk falconetek Very Happy
ja és lehet vadállat zsoldosokat venni és csak goldba kerül^^szal ezzel a kiegel még egy horda új taktik is el?jöt^^
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 06, 2007 9:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Semmi értelme külföldieket tartani a klánban, a leírtak miatt. Nem tudom mér lenne baj, hogy lenne még egy játék a klánban. Age of Empires az is. Még ha a CoD2 ellen ellenkeznél azt meg is érteném.

Terád ez semmi változást nem jelentene, ugyanúgy aocoznánk tovább. Nem értem miért vált ki ez iylen nagy ellenállást. Utolsó magyar aoc klán... ott a KX, ViolA, mon nem vagyunk utolsók, szal ne legyen emiatt para...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 07, 2007 10:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem is tudtam, hogy már megvan a war chiefs, kicsit le vagyok maradva, majd kiírod, Pali? Smile Azért a britek és az aztékok életbe maradtak az aoc3-ban is! Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 07, 2007 10:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem lehetne aoe3as részleg, végülis nem befolyásolna minket. Csak az elején azt mondtam, hogy ett?l nem lesz senki a tagjaink közül aktívabb. Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 07, 2007 3:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

külföldiekkel kapcsolatban annyit h szerintem nyugodtan irhatod magyarul a dolgokat priby de ettöl függetlenül sztem nem kéne attol elzárkozni h jöjjenek külföldiek. ha nagyon jönni akar vmelyik akkor sztem jöhet, bár nemhiszem h olyan sok külföldi tolongana. az aoe3as részleggel kapcsolatban pedig egyetértek, aoccal kapcsolatban semmi nem változna, csak legalább jönne pár uj ember is, aki meg szeretne aoc után kicsit aoe3azni annak legalább tudnának segiteni. ez sztem semmi különösebb változást nem jelentene, csupán annyit h pár ember még feljárkálna pluszba a honlapra. egy probát sztem megér, ha meg nemtetszik megszüntetjük, ennyi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 07, 2007 3:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó persze, ha nagyon akarnak jöhetnek... csak az oldalon számukra nem tudom biztosítani, hogy mindent érteni fognak. Ennyi.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 07, 2007 6:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mint említettem:szólsz azt átfordítom angolra amit kell,ha bajban vagy vele,aztán csak annyi a dolgod,hogy bemásolod
Peti:hozass cd-t Balázzsal aztán kiírom vmikorra
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 07, 2007 6:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hátha nyelvvizsgája megvan, akkor csak képes rá Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> WoRA klán Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
13 / 17 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség