Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Travian - Szerver2
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 01, 2007 10:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_GamesJr írta:
Apollo: lol vagy Very Happy
és ne siesd el a sereget, felesleges Very Happy Amíg védelem alatt vagy, addig úgysem tudsz támadni...


De mondom, h még arról sincs fogalmam, h milyen épületeket kell felhúznom a sereghez. Very Happy
Hány nappal a védelem lejárta el?tt kéne kezdenem mondjuk annak a f?épület melletti kifli alakú területnek a beépítését, h utána legyen id?m még elég katonát képezni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 12:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

7. vagyok az s2-es ranglistán. Cool

Ahogy nézem, 1 nap b?ven elég az összes épület felhúzására, hogy katonát képezhessek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J4Ck5



Csatlakozott: 2007.05.01. Kedd 20:39
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 2:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eLÖBB A Gazdaság Smile ucca a sereg Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 2:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apollo mond már meg mi a nicked s1-en! Twisted Evil
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 3:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszosz, vigyázz a lovasággal, mert nem olcsó, úgyhogy legyen gabonád b?ven Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 3:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alap katonát télelg hamar le7 gyúrni,de sztem pár db elég kezdésnek.én ma fogom végre theut villámokat kifejleszteni aztán megyek messziföldre fosztogatni:P
most jól áll mind2 falu mer búza is +60 felett meg 110-140 között a többi nyersi termelésRazzkéne még1 raktár lassan Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 4:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sok sikert hozzá Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Lightning



Csatlakozott: 2006.11.02. Csütörtök 19:35
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 5:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jupííí! Cool 2.-ik vagyok a Server2 összesítésben. Cool
Csak tudjam megtartani... Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 8:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Hello Apollo17hu!!!!!

A [klán nevét kitöröltem] klánba keresek játékosokat.A népességed megyg?zött arról,ogy méltó vagy arra,hogy Gall Králysághoz csatlakozz(az,hogy gallal vagy el?ny).Mivel a klán nem rég alapúlt,és kevés tagja van befojásos ember lehetsz nálunk.A szervezetünknek szüksége van Rád.
Remélem elfogadod meghívásomat,válaszod várom.A meghívót elküldtem,a követségeden átveheted."

Ezt pár órája kaptam. Az a poén, h még követségem sincs. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lightning



Csatlakozott: 2006.11.02. Csütörtök 19:35
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 8:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is kaptam ett?l a klántól... Laughing Protokol szöveget nyomat... Laughing
De ki is töröltem gyorsan... Laughing

T?k jó, hogy építettem piacot. Laughing Mert a sok okos-legény minden búzáját felajánja 1-1 arányban mikor én szenvedek a búzával.. Cool Ha nem lennének ilyenek nem tudnék honnan búzát keresni... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 8:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lightning írta:
Én is kaptam ett?l a klántól... Laughing Protokol szöveget nyomat... Laughing
De ki is töröltem gyorsan... Laughing


akkor asszem megtaláltuk az els? potenciális farmunkat ^^

Lightning írta:
T?k jó, hogy építettem piacot. Laughing Mert a sok okos-legény minden búzáját felajánja 1-1 arányban mikor én szenvedek a búzával.. Cool Ha nem lennének ilyenek nem tudnék honnan búzát keresni... Twisted Evil


de vazz, a piac az 4 gabcsit visz el óránként.. :s ráért volna kés?bb is, addig meg ésszer?/tudatos fejlesztés lett volna jó
Azt ugye vágod, h aki gabonát termel, annak ez sokkal jobban megéri, mivel az semmibe nem kerül ellentétben pl. vassal (2. szint? bánya óránként 5 gabonába fáj)? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 9:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

piacon 2:3 arányban szinten mindent el lehet adni kisebb mennyiségben... Én gabonát mindig úgy veszek, hogy kirakok 200 fát, agyagot, vagy vasat és 300 búzát kérek érte. De máshogy is m?ködik ilyen arányban... pl vas-ért szoktak adni több fát meg agyagot stb... Nekem is csak 46-os a gabonatermelésem, mégis naponta sztem használok(etetésen kívül) kb 5-6K-t... Bár lehet többet Very Happy Szal piac megéri, csak jól kell használni Smile Nekem asszem 6-os szinten van már, mert annyira nyomom Very Happy Ma 1500 gabonát vettem 1000 fáért Smile Úgyhogy kis id?re le vagyok tudva Wink
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Lightning



Csatlakozott: 2006.11.02. Csütörtök 19:35
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 10:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apollo17hu írta:

akkor asszem megtaláltuk az els? potenciális farmunkat ^^

Még nincsenek egységeim és védettség még javába van mindenhol... Rolling Eyes De aztán nesze neki... Laughing


Apollo17hu írta:
de vazz, a piac az 4 gabcsit visz el óránként.. :s ráért volna kés?bb is, addig meg ésszer?/tudatos fejlesztés lett volna jó
Azt ugye vágod, h aki gabonát termel, annak ez sokkal jobban megéri, mivel az semmibe nem kerül ellentétben pl. vassal (2. szint? bánya óránként 5 gabonába fáj)? Rolling Eyes

A pijac nagyon hasznos... Razz Még ennyire az elején is... Razz Ahhoz meg hozzá kell szokni, hogy a gabona gyorsan fogy, könnyen megy... Ez van... De van ellenszer mindenre. Wink Ja és a 2-es vasbánya csak 2 búza/h nem 5... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 11:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lightning írta:
a 2-es vasbánya csak 2 búza/h nem 5... Twisted Evil

de ahhoz ki kell fejlesztened 1-esre, az meg 3! (3+2..)

Nekem egyel?re minden nyersib?l annyi termel?dik, amennyire szükségem van. Viszont ha azt mondjátok, h 2:3 arányú adásvétellel is lehet számolni, akkor természetesen felhúzok majd én is egy piacot. Persze el?bb az s1-es faluban, h próbálgassam. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2007 7:03 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak mondom, hogy s2-ben mindenki most kezdte és ott nem tudom mennyire lesz kemény a piacozás....
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2007 2:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_GamesJr írta:
piacon 2:3 arányban szinten mindent el lehet adni kisebb mennyiségben... Én gabonát mindig úgy veszek, hogy kirakok 200 fát, agyagot, vagy vasat és 300 búzát kérek érte. De máshogy is m?ködik ilyen arányban... pl vas-ért szoktak adni több fát meg agyagot stb... Nekem is csak 46-os a gabonatermelésem, mégis naponta sztem használok(etetésen kívül) kb 5-6K-t... Bár lehet többet Very Happy Szal piac megéri, csak jól kell használni Smile Nekem asszem 6-os szinten van már, mert annyira nyomom Very Happy Ma 1500 gabonát vettem 1000 fáért Smile Úgyhogy kis id?re le vagyok tudva Wink

Games ez nem s1 Smile Amúgy akkor már leírom, hogy 1:2 arányban is simán el lehet passzolni a cuccot. Mindig úgy csinálom és elmegy. F?leg ha búzát akarok venni, ilyen ajálatot fogadnak el a legjobban.

s2n sztem még annyira nem indult be a kereskedelem h megérje, meg még nem is fog. szvsz s2n is ha már sok ajálat lesz a piacon, nyugodtan 1:2 arányban kereskedjetk majd Wink
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Lightning



Csatlakozott: 2006.11.02. Csütörtök 19:35
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2007 6:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy s2-n nem túl forgalmas a piac, de piac nélkül beragadtam volna egy jó id?re... De ehelyett most már tudom tartani magam az els? oldalon. Smile
De amint lejárnak a védettségek az lesz a góré akinek a legnagyobb serege lesz... :S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2007 6:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt nézegettem, h gallnak külön ki kell fejlesztenie a kardos egységet, az meg sokba kerül.
Szerintetek mennyire lenne életképes egy olyan taktika a védelemb?l kikerülés után, h a 7. nap végére kiképzek 5-10 phalanxot, aztán azokkal megyek fosztogatni? Egy ötös phalanxcsapat át tud ütni egy katona nélküli országot, ugye?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2007 6:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze ez jó taktika.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 04, 2007 3:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mint mondtuk bármilyen 2 katona már beüt egy orit... csak 2 phalanx öszz vissz 60 cuccot hoz max! :\
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
4 / 8 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség