Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

HunCup?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 17, 2007 12:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor az elkövetkez? 2 és fél hétben megírom a szabályzatot és közzé teszem, s lehet rajt közkívánatra módosítani. Akkor ha minden jól menne, június 3-án indulhatna a jelentkezés. Wink
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 17, 2007 2:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is akarok indulni. Ha kell asen tudok majd néha hírdetni.. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 18, 2007 2:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor megpróbálok összeállítani egy lehetséges szabályzatot. Majd kérem a véleményket, meg hogy mi hiányzik... stb.
1. Általános
- A bajnokságot szórakozás céljából rendezzük, ezért lehet?leg mindenki próbálja meg lejátszani a meccset és senki se törekedjen AW-re.
- Minden játékosnak regisztrálnia kell a fórumon (legalább a jelentkezéshez).
- Nincs smurfolás, mindenki a jól ismert nevén nevezzen.
- 1 forduló alatt 1 hét áll rendelkezésre lejátszani a meccseket.
- Patch: 1.0e (Kivételes esetben lehet csak 1.0c, de err?l el?tte tudatni a szervez?(ke)t); Hely: GP-Tournaments room / ASE / IP;

Játék beállításai:
Difficulty: Standard
Resources: Standard
Pop: 200
Speed: Normal
Starting age: Standard
Victory: Conquest

Team together, lock teams, lock speed, record game: YES
All tech, allow cheat: NO

2. Csoportfordulók
- 3 map, 1. BR vagy FR vagy Ara (ezt még el kell dönteni) és 2 választott.
- Választható mapok: standard mapok + GA, LN, Michi, Nothing LN, Nothing Michi. ES Mapok itt nem választhatóak.
- 1 játék: Gy?ztes 3 pont, vesztes 1 pont, AL: 0 pont (tehát 3-0 -nál a gy?ztes 9 pontot kap a vesztes 3-mat ha lejátszotta a meccseket)

3. Playoff
(Nagyban függ a jelentkez?k számától, szóval a fordulókat és mapokat majd a jeletkzés után..)

Na nagyjából enyni szabályra gondoltam. Írjátok le ha vmit javítanátok rajt... Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 18, 2007 2:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezek nagyrészt megfelelnek már. Még a mapokról kellene sztem dönteni.. bár nekem mind1. Megfelel ahogy van. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
sustum



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 15:24
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 18, 2007 5:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hun cup is starting? im ready Arrow
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 18, 2007 5:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

milyen fajta LN mapok? Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 18, 2007 6:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gurk: yeah i'm planning that on 18th June it will start Razz

Guti: Hogy érted? Egy sima LN lesz, amiben megegyezünk és egy nothingos.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 18, 2007 7:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LN b?l kb van 30 darab.... mondjuk ha jáccottam 3 félén... de azért érdekelne h mien a többi. csak nincs rá id?Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 18, 2007 8:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak két hozzáf?zni valóm van. Én játszottam már olyan LN mapon, hogy nekiálltam szedni egy fajta követ azt végtelen lett, gondolom nem kaptam mert akkor csipákolt volna. Mekkora hülye mecs volt az, a csalás fels?fogon. Nemtudom h hackelt volt a map, vagy egyáltalán vannak ilyenek. Szvsz egy ilyen mecsre csak standard mapok kellenének.
Másik meg a patchekr?l. Hát aki nem bírja felrakni az e patchet az elég szerencsétlen. Azon gondolkozok lehet majd fel kéne dobni vlmi oldalra az AoC-t, mert van akinek csak szar másolt butit hülye verziója van. Egy telepített máris másabb. Nah nem is ezt akartam írni. Sztem kötelez? legyen az e patch aki meg nem bírja felrakni, nem tom mit akar AoC-tól. Ellenérv is van, hogy e-n is úgyan lehet csalni sajna Sad Összesítve e lenne a jó, de aki csalni akar úgyis fog, arról meg megis van a véleményem...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 18, 2007 8:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondjuk jó lenne ha addig köjönne az 1.0f, de nemhinném hogy egy hónapon belül történik valami... marad az e patch Rolling Eyes

Hát szerintem olyan mapot kell választani pl LN-nek, ami tutira jó. Mert 2 LN map között is van különség.

ChaoS mondott még ötleteket remélem majd leírja ide is.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 19, 2007 11:16 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem custom mapok közül ne lehessen választani... standardok elég jók. Nem tudom, hogy van e értelme LN-t betenni ..
Másik, hogy e patch elgyen a kötelez?.. beszosznak igaza van, aki nem tudja feltenni, az vessen magára.
_________________


A hozzászólást gab_ összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Máj. 20, 2007 12:12 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 19, 2007 1:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem LN az megfelel?... alap mapok talán nem annyira izgalmasak... igaz LN hez meg 1 részt szerencse is kell:)
öhm. unokatesómmal megtudod beszélni szerintem h feldobja a honlapjára. végülis f1 2007 iso-t is feldobta.. ennyi er?vel ez se okozhat neki gondot:D de majd beszéld meg vele. ->ha nincs meg akkor kérd el t?lem msnjét.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 19, 2007 1:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van megkonzultájuk msnen Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 19, 2007 3:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na és mikor lesz ez?
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 19, 2007 4:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

június 3-tól lehetne nevezni, 17-t?l pedig a bajnokság.. így terveztem Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 19, 2007 9:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Chaos mondott még ötleteket:

Mi lenne a ha minden körben lennének feladatok plusz pontokért? Pl 200 paladin legyártrás contnental mapon, tiny mapon mennyi id? alatt nyomsz le egy moderate gépet, vagy a szokásos boomolás pop 200, fastimp...

Meg még az is lehetne, hogy a csoportfordulókban minden körben más lenne az alapmap, pl els?ben arab másodikban islands, aztán ur_v5, BR, bf .... Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 19, 2007 10:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt a traninges részét nem értem. Mi köze van annak a huncuphoz? Ez egy gyakorlati teljesítmény, a huncup meg hogy egymás ellen küzd a nép azt ki tud több pontot szerezni Very Happy Nem vágom, hogy ennek mi értelme lenne. De a másik jó ötletnek hangzik.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 19, 2007 10:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem én találtam ki, volt már ilyen liga ahol ezért plusz pontokat lehetett szerezni. De mondom csak egy ötlet volt.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 20, 2007 10:40 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem még az lehetne, hogy a dönt?ben több meccset kelljen játszani. Bár nemtudom van e értelme :$
_________________


A hozzászólást gab_ összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Máj. 20, 2007 12:13 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 20, 2007 10:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez így is lesz, de el?bb a csoportfordulók mapjait kéne megbeszélni... Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Következő
7 / 14 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség