Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Andrew

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 9:26 pm    Hozzászólás témája: Andrew Hozzászólás az előzmény idézésével

Andrew is szeretne nevezni a cupra, de ebben nem döntenék egyedül, kérek mindenkit, hogy szavazzon hogy akarja vagy nem akarja hogy jöjjön. Indoklásnak örülnék. Legalább egy 7-8 szavazat kell. Hétvégéig jólenne!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 9:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hm...
Jo, jojjon. Habar ezzel magamnak nehezitem meg. Laughing De mindig is erdekeltek a kihivasok!! Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Andrew_LK



Csatlakozott: 2007.02.26. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 9:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi Mindenki!

El?ször mikor Priby gy?zködött az indulásról, úgy gondoltam, felesleges viccel?dni is vele, a múltkori is kicsit elhúzódott, meg sokan visszaléptek, arra gondoltam nincs nekem id?m és kedvem a plusz problémákhoz...
De még1x átgondolva az egészet, úgy döntöttem talán jobban tudnám motíválni az embereket, hogy jobban játsszanak és komolyabban vegyék az egészet (f?leg kunyi, latko, techno, luffis és még páran). Arra gondoltam, hogy nem kéne kimaradni talán az utolsó magyar bajnokságból, ha már elvb?l nem indultam semmilyen korábbin sem EQ óta, itt lenne az ideje az utolsót komollyá tenni.

Sajnos nem nagyon érek rá gyakorolni mostanában, de ha engeditek hogy így pár nappal megkésve, de beszáljak, ígérem megpróbálok mindent beleadni, már ami egy ilyen vén aocostól még telik gyakorlat nélkül Wink
Remélem senkinek sem ilyeszt? hogy indulok, nem kell t?llem félni. Úgyis sokan szerettetek volna velem 1v1, talán lesz is rá lehet?ségetek, ha sokat gyakoroltok.

Talán ezzel a bajnoksággal, ha tényleg jól sikerül, még lehet kis életet lehelni a magyar aoc scene-be, már ha beszélhetünk ilyenr?l.

Köszi hogy elolvastad ezt az unalmas monológot, még1x köszönöm a figyelmet.

ui: úgyis csak arabian játszogatok néha, más mapon simán elkentek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 10:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csöcs, én ugyan nem játszom a bajnokságban, de ellenzem andrew indulását. Ugyanis csak azért indult el, mert megtudta, hogy pénzt lehet nyerni, és tudja, hogy mindenkit maga mögé tud utasítani. Ha csoki lenne a nyeremény, a verseny felé se nézne, mert minek a plusz vesz?dés, viszont így, már akár meg is éri neki fáradozni. Én nem engedném indulni... Ha határid?n belül beadta volna a jelentkezését, akkor természetesen semmi probléma nem lenne. De ez így szerintem nem m?ködik. Szerintem ez több, mint nem szép... Ennyit az indoklásról.

(Más téma, csak ide írom, mert remélem itt sokan látják majd: akik lejátszották a meccseiket, azok legyenek szívesek eljuttatni nekem a fairplay pontokat, eddig csak egy embert?l kaptam. A 3 gémre ÖSSZESEN 1-10ig lehet pontot adni. Akinek partnere vagyok msn-en, az ott is nyugodtan írhat, vagy ha nem, akkor küldj privát üzenetet itt a fórumon. Ha feldolgoztam Razz az adatot, amit küldtél, akkor visszajelzek. Ha nem jelzek vissza, akkor nem írtam még föl, és akkor lehet, hogy egy id? után érdemes lenne megint szólnotok, de remélem erre nem fog sor kerülni, igyexem mindent felírni, és visszaírni.)

HF GL a bajnokságra mindenkinek
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 10:10 pm    Hozzászólás témája: asdf Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én nemtudom, döncsetek ti, bár ha ez igazi bajnokság akkor vannak szabályok meg nevezési határidö és azt megszegni csak a rendez? tudja, aki priby ,szal pirby te döntcs max maragszanak rád páran Very Happy
tölem indulhatna , tegyétek latko groupjába
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 10:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondtam én engedném, nekem a játék a lényeg, de iylenben nem döntök egyedül. Csak a játékosok véleménye érdekel. Amúgy ha gent mondatok, akor bekerülne a H csoportba és kész. De rajtatok áll a dolog, hogy emgteljen a 48 hely vagy ne.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 10:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

H csoport? Nincs ellenvetésem! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ViolA_ChaoS



Csatlakozott: 2007.01.14. Vasárnap 15:28
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 10:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ha vasárnap lezárult a nevezési határid?, hétf?n kisorsolták a csoportokat, akkor nehogy már valaki kedden kitalálja, hogy most mégis meggondolta magát és benevez. Volt rá 2 hónap, miért nem addig jött!?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 10:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Javaslom, hogy a nyereményen vegyetek csokit, és azt lehessen nyerni. Vagy inkább sört Very Happy
Induljon, minden bajnok legyözhet?.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 11:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nekem oly mind1, hogy indul e vagy sem. De Latko vs Andrew meccset szívesen megnéznék Smile A másik meg az, hogy tényleg lejárt az id? szóval én is csak 1 nappal késtem le a nevezéts ^^ Na jó én nem is akartam nagyon jelentkezni, inkább leszek a néz?közönség Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 19, 2007 11:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Latko írta:
Hm...
Jo, jojjon. Habar ezzel magamnak nehezitem meg. Laughing De mindig is erdekeltek a kihivasok!! Twisted Evil

fu de nagyképü valaki:D amugy persze h jöjjön andrew

na nem olvastam el minden postot de sztem itt a lényeg a játék még mindig ezt mondom és h egy rookie késöbb szolt (mert andrewtol ez várhato volt, ki ha nem ?Smile) attol még be lehet tenni f?leg h szerintem nem lenne reális ez a HUNCUP andrew nélkül...
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 20, 2007 11:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom ér e valamit a szavazatom... De a kett? közt vacilálok h ne vagy de... Szal nekem is az ugrott be a fejembe h húhh na akkor beugrok mert lóvé van a dologba... aztán megkapálok mindenkit nameg a verseny szabályzatai^^ és f?képpen a "seggnyalást nem szeretem se látni se hallani" Dehát ez kurva mindegy... Játék szempontjából én is szivesen nézegetném a receit de a fair play pontjait sztem helyb?l nem adnám meg... Rolling Eyes
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 20, 2007 11:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hyhy! szerintem szabály az szabály.. ha az ember k?szivü volt ott is hogy ne nevezzen más helyett a társa akkor itt miért legyen kivétel a szabályok alól? egyenrangu emberek vagyunk mig nem indul el a parti szóval rá is vonatkozik hogy szabály. ez esetben a válaszom->nem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 20, 2007 11:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Srácok ne legyetek iylen rossz szív?ek... elég volt a szavazásból, az igen nyert. Én nem hinném, hogy Andrew oylan lenne, hogy a pénzért indult volna, gondoljatok bele most ezt ? is elolvashatja. Nekem az a lényeg, hogy minél jobb legyen a cup, és igen ? is kell bele. Remélem nem lesz senkinek az ellenére. Ezenkívül Malignus 15++ srác lesz az utolsó aki betölti a maradék helyet. Mostmár jáccunk és igazatok van majd a fair play pontoknál gondoljatok erre. Ott viszont nyugodtan le lehet osztályozni, de azért a játékból nem kell kitiltani.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 20, 2007 11:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OK! Vettem... Akkor játszon! Végülis nem árt senkinek... HF GL! Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 20, 2007 11:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

oks ezt akkor lezárom ne legyen bel?le több gubanc Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség