Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Felajánlás
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 21, 2007 8:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valami buzi már kétszer azt írta ide, hogy a pénz kamu. És ki kellett törölnöm, mert faszért kell destruktívkodnia, ha egyszer valaki olyan rendes, hogy felajánl ilyen sok lovét. És tartsd meg magadnak az Aoc CD-det.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
vasalarc



Csatlakozott: 2007.06.17. Vasárnap 23:10
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 21, 2007 10:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tök jó dolog ez a lap,én nem tudtam,hogy van.
Nagyon szeretem ezt a játékot(min. 5 éve jáccom és semmit nem fej?dökSmile ugyanolyan fs vagyok mint amikor kezdtem....)
Szóval megörültem amikor megláttam.És a bajnokság is nagyon klassz ötlet.
Ezért gondoltam arra ,hogy támogatnám.(szerencsére el is fogadtátok)
Nincs ebben semmi különös szerintem.Amennyi örömet már okozott nekem ez a gama,simán a többszörösét is megéri.
Ha van valami jó ötlet rám számíthattok.

Üdv mindenkinek:

Vasálarc
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 21, 2007 10:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah látjátok, nem tom mit kell megint engem fikázni. Ez olyan mint a reklámok, honnan tudod h tényleg úgy van-e?... Nem tehetek róla hogy nem dölög be mindenek veletek ellenben. De most hogy így megbizonyosodtam róla, jó tudni hogy tényleg van aki támogatja a magyar AoC-t Smile
A másik meg a trágárságról, leszarom tudod. Pofátlanság csak úgy törölni egymás után 2 hsz-met mert nem tetszik. Akkor legalább szólj. Volt hasonló szitú, de legalább az illet? tudta hogy én törlöm ^^
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 22, 2007 12:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

srácok nyugi! Wink
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 22, 2007 12:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem mindketten lehetnétek kulturáltabbak Razz

De azért én is írok egy ilyesmi: Köszünjük a felajánlást! :cheers:
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 22, 2007 10:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem meg! Pankrációóóóóóóó Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 22, 2007 12:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úristen Beszosz, vedd már magad észre! Most is két embert sértesz meg ok nélkül! El?ször is vasalarcot, mert megkérd?jelezted a felajánlását, másodsorban meg engem, mert lebuzizol. Arogáns gyökér vagy, és azt hiszed, hogy mindenki kíváncsi rád, de nem érdekel, mert menthetetlen vagy, és ezek után is neked fog följebb állni, ebbe a témába többet nem fogok írni.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 22, 2007 12:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most téma lezárva, elég volt! Máshol beszéljtétek emg ezt! Nincs több balhé!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség