Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Póker

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2007 12:52 am    Hozzászólás témája: Póker Hozzászólás az előzmény idézésével

HI!

Na tehát van egy hely ahol lehet pókerezni kedvünkre az interneten...

http://www.pokerstrategy.org.uk/hu/

Ha bejelntkezel és kitöltöd a kvízt,akkor kapsz 50 dollárt,amivel játszhatsz...mi a lényeg...a toborzásért kapok 10dollárt személyenként,amit 50 dolláronként fizetnek ki...Very Happy! (regelni T150 bonuszkoddal kell)!Akit érdekel írjon emailben/ha fent vagyok MSNen keressen ott! Ha nem akarsz játszani,akkor is regeljetek be,azt dobjátok ide a felhasználó nevet és a jelszót,én majd kitöltöm kvizt,és játszok helyettetek:D!

Remélem sokan segitenek nekem:D! El?re is köszi!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2007 12:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és ha a f?oldalon regelsz,akkor a kodila nicket kéne megadni toborzotoknak,illetve egyszer?bb ha a signature linkre kattintva regeltek!

Bármi kérdést ide!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2007 1:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

áttetem ide a társalgóba, mert a huncuphoz nemsok köze volt Smile
jo majd holnap beregelek, vagy is ma, csak majd nappal Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2007 2:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már regeltem is Smile Nah végre tudok pokerezni jeje Very Happy kösz hogy írtad kody! Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2007 5:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bármi segítség kell szóljatok...a PartyPoker.comról lehet leszedni a szoftvert hozzá! Aki nem akar pókerezni,az is regeljen:D...kell a pénz...a kezd? 50 dolláromat gyorsan eljátszottam:P!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2007 6:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már Party Poker accontot csináltok,akkor bonyuszkodnak T150et irjatok...!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 24, 2007 10:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és el kell hogy muljál 18 Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 10:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody írta:
Ja és el kell hogy muljál 18 Very Happy

Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy:Very HappyVery Happy.D
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség