Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

R1 VNJ_kunyi vs Nagyi

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 8:49 pm    Hozzászólás témája: R1 VNJ_kunyi vs Nagyi Hozzászólás az előzmény idézésével

BR
ARa
Yuc
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 9:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha értékelni kell 10 pont ,nagyon korrekt és rendes ember... még smst is kaptam:) köszi a játékot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 9:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt elvileg Richardnak vay gSubiak kellet volna mondanodxD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 9:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Subi! vagy Rikárdó! 10 pont oda! nesze
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 10:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi írta:
Subi! vagy Rikárdó! 10 pont oda! nesze

Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 10:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

YEYEYEYE KUNYI ROX!!!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 25, 2007 11:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nembaj kunyi, mondtam hogy csak te és Richardék tudjanak a pontról, de nembaj... neked elnézzük! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 12:39 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem lenne egy olyan keresztkérdésem hogy ugye szerintem mindenki 10est fog adni mindenkinek vagy picivel roszabbat ugyebár, és ha én ugyebár vagyok olyan köcsög h mindenkinek egyet adok:D me vagyok olyan köcsög ugyebárVery Happy akkor elvileg ugye nekem lesz a legtöbb pontom ugye mert ugye mindenki azé magas pontokat ad ugye de én meg nem és ezzel ugyebár én mindenkimásét lerontom velem szembe ugye és akkor elvileg ugye én nyerek pontilag de ez kajakra nem fairplay ugyebár de mégis én nyerek ha pontokat nézzük, na akkor most mivan?Very Happy
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 12:46 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most erre mit írjak? Very Happy
Akkor köcsög vagy, ha ezt teszed. Te írtad xD
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 12:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyugi, Techno, nem te kapod a fair-play díjat! Wink Már lezsíroztam Richarddal és Subival, h a fele lóvé az övék, ha engem hoznak ki nyertesnek! Very Happy Twisted Evil Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 12:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mr. Green

:cheers: hehehe Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 1:20 am    Hozzászólás témája: assadasf Hozzászólás az előzmény idézésével

nyeheheheh a KABE A FASZRRRTTTTTTTTT HEHEHHEEHE FASZTHRRRHHHH FADSZTRJHHHHH FASUZZZZZZZZZZZZZZZTRHHHH FASZTRRTHHHH
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 1:20 am    Hozzászólás témája: ASDFGH Hozzászólás az előzmény idézésével

ÉN VAGYOIK A KIRÁLY JE ÓJE ÉJN JE ÓJE ÉN
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 1:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

AH AH FUJ MIEZ AHA HAH ÉN AHAH AHA
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 10:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

apollo még mindig tehet vki jobb ajánlatot mondjuk 5001 lesz az övék RazzVery Happy
kezd?dhet a licit:D
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 12:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez az!! Emeljétek csak Twisted Evil Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 4:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

háh balázs gyengepontja az,hogy ki ajánl több füvet xD
fracba,ezt nem kellett volna említenemxD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 4:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha én nyerek ellopom Beszosz AOC CDjét és odaadom, nektek, és aztcsinálhatook vele amit akartok:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség