Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Age of Empires III
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 11, 2007 9:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak ahhoz van vagy 15 pach... az az egy baj vele... Amúgy elméletileg mennie kell. Én egyszer játszottam volna vele, csak akkor is a pach ütött utat Very Happy

Amúgy türhet? játék. Csak arra, hogy akkoriban a flotta 70 hajóból állt. Hát itt ha csinál valaki 70 hajót, azt megnézem Very Happy 10-et ha tudsz Razz Én azt mondom a valóság nem játék. Nem is kell bel?le azt csinálni. A játék az játék, a valóságra max hasonlítson. A valóságban sosem voltak igazán egyenl? esélyek, a játékban viszont ezt meg lehet csinálni Smile AoC-ben ez egész türhet? keményebb javítások nélkül. Úgy vélem ezért is lett ekkora játék. A middle earth 2-re én ránéztem és majdnem elhánytam magam a graftól Very Happy Pedig nem minimumon volt Razz A vidó amit néztme róla jobbnak t?nt. De lehet csak én érzem így Smile Az 1 még teccet is Very Happy Na de mindegy. Csak 1-2 észrevételt mondtam Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 12, 2007 5:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kaptam énis vmikor vmi GYU-s gamet,hát szar volt,mind grafo mind játékilag nekem.
viszont vizen szívás benszülött civeknek:van 3 féle kis szar hajó,amit talán egy karavella is bever Very Happy
viszont van egy qrvajó tech:revolution.anyaországból nem szállítasz,viszont állat cuccokat vehetsz.szintenként egy vmilyen kártya sztem.kipróbáltam oroszokkal, 3 nagy izomhajót kaptam mikor kifejlesztettem Very Happy Very Happy mindenhol volt ágyúja elöl hátul is és levernek egyenként is vagy 3 benszülött hajót Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
quasimodo



Csatlakozott: 2007.04.28. Szombat 17:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 28, 2007 5:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az Age of Empires 3 csak 3990 Ft, ez nem túl nagy összeg egy ilyen kaliber? RTSért, a játék nagyon- nagyon jó, csak kicsit nehezebb profi szinten játszani vele mint az aoe2vel, higyétek el érdemes váltani!!!

www.ageofempires3.hu engem Akciosz [hu] néven találtok meg ezen az oldalon

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 28, 2007 6:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kialakultak amugy ebben a játékban már valami rushok meg ilyen taktikák meg hasonlo dolgok?Smile me amikor én gyürtem akkor még nagyon gyerek pip?ben volt
ellehetne szorakozni ezzel csak aochoz képest nagyon levan butitva:) amugy supreme commander nagy rox még csak hát nem megy el a gépemen:)
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 28, 2007 6:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha lesz új gépem, kipróbálom.. csak fene tudja mikor érek el oda, hogy megvegyem PFS
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 28, 2007 8:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már megbocsás, de nekem ennyit se érne meg... Rolling Eyes
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 29, 2007 9:17 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Techno:én agyba f?be rusholáskkal próbálkozok Razz
gép ellen mégcsak igaz,de pl orosszal spanyollal vagy aztékkkal nagy károkat le7 okozni^^
bár amazonas mapon általában fishboomolok és úgy kb 15 percnél sikerült 1x industrialba érnem Razz
amúgy horse cannon rox Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
quasimodo



Csatlakozott: 2007.04.28. Szombat 17:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 30, 2007 3:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aoe3 ban több 1000 féle stratégia van, természetesen nagyon sok jó rush van, ennek én is nagy szakért?je vagyok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 30, 2007 5:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát akkor ha megveszem akkor veled konzultálok:) de amugy aoc után aoe3 kicsit gagyi meg le van butitva de hát szorakozásnak elmegy:) mondjuk luffis is gyürte egy ideig és ? 2.2k+ volt benne és ha jol tudom a rate arányok kb mint aocban szoval akkor nem lehetett olyan rossz:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 30, 2007 8:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nektek nem szaggat, ha vízet látni a monitoron? Nekem már teljesen gagyi a víz grafikája, de még így is szenved valamiért. :S
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 30, 2007 9:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem sima 3nál volt hogy a menü szaggatott de izomból
TWC-nél simán megy minden,víz legjobbon de unitit levettem,mert azt úgyse nézem sokáig mer kilövik az ágyúk Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 30, 2007 9:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Húzd lejebb a grafikát, elég sok minden szart lehet állítani Razz
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
quasimodo



Csatlakozott: 2007.04.28. Szombat 17:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 3:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Snow_Techno írta:
hát akkor ha megveszem akkor veled konzultálok:) de amugy aoc után aoe3 kicsit gagyi meg le van butitva de hát szorakozásnak elmegy:) [...]


miért lenne lebutitva? SP tényleg nem a legjobb de a multy egyáltalán nem gagyi, kicsit bonyolultabb mint az aoc mert a saját városból (HC) lehet szállítmányokat rendelni (nyersanyagot, katonákat, zsoldosokat [nagyon durvák Very Happy ], fejlesztéseket, stb.), néhány pro játékosnak ez a játék az élete
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 3:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nemtom én zsoldosokkal úgyvok h jók,de kevés :S meg 500-1000 arany között vehetsz pár db-ot és ennyi
de highlander pl meg mameluke télleg állat:P de én maradok az orosz muskétánál,gránátosnál,és horse cannonél Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
quasimodo



Csatlakozott: 2007.04.28. Szombat 17:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 4:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eredetid van? ha igen akkor mi az ESO nicked? a zsoldosokra vigyázni kell, microval nagy pusztitásra képesek, egy FF (fast fortess age, gyors 3. kor) után a legdúrvábbak, könyedén legy?rik a 2. koros egységeket és aztán GG!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 7:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nincs meg még eredeti^^majd meglesz de sztem megvárom már ezt az egy hónap tanítási id?t,aztán fogom csak,nem akarok függ? lenni:P
am WoRA_Roquen leszek majd,ha leszek Razz
hát attól függ mi ellen vagy nem? mer mondjuk vmi gyalogszsoldost beraksz az orosz sterelet hroda elé azé nem gg :Dhiába gyengék sok lúd röfit gy?z Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 02, 2007 10:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ott asszem úgy vannak a nickek, hogy csak a sima nickeden regelsz és elé megy a klánnév... mindenkinél úgy láttam, tehát úgy kéne majd kinéznie, h: [WoRA] Roquen Smile
De jó lenne ha valaki meger?sítene. Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2007 4:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nyam anyával megbeszéltem jöv? héten már meg is rendelhetem,meg sztem akkor már TWC-t is,mer hozzászoktam a horsegunokhoz xD
EDIT:viszont az a bajom h TWC-t sehol nem találtam ahol megtudnám rendelni :S
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2007 5:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látszik, hogy nem eléggé elterjedt. De én úgy látom, hogy még inkább többen a simával játszanak, nem pedig a kiegészít?jével. Szóval az is jó lesz szvsz.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 03, 2007 6:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jam,megteszi egyenl?re^^ de úgy kicsit másabb a játék,majd gyakorlok olyat is Razz
orosz és germán közt vacilálok h meikkel kéne.orosz az goth feeeling csak puskaporral,germánnak meg wagonjai marhajók,esetleg britt a huszár és muskétjai miatt.de nehéz választanixD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség