Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tali?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 12:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszosz majd leszek veled akkor, csak gyere, ha megyek Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 1:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_GamesJr írta:
Beszosz majd leszek veled akkor, csak gyere, ha megyek Very Happy


LOL Games Very Happy De akkor eljösz? Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 1:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nincs mese Games!
Jössz!Aki nemjön az húú, arra küldök negyven palát!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 10:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Öcsi a 40 palád ellen küldök 1000 halbit Very Happy! Szal ne fenyegess:D! A tali jól hangzik,de a fene se tudja hogy mikor érek majd rá,mivel melózni fogok,meg nyaralni külföldön haverokkal:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 06, 2007 10:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszosz: megteszek minden t?lem telhet?t Very Happy De ha pl Pesten lesz, oda még akkor is elmegyek, ha nem jön más innen Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 8:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát hogy hol azt nemigazán tudom.
Én jobban örülnék megint a partnak!Nyár meleg, fasznak sincs kedve pesten dögleni valami kocsmában.És nem azért mert itt lakok, télleg nincs sok kedvem Pesthez, de a többség dönt, én oda is elmegyek ha nagyon muszály, de ott, nincsen Balaton, meg Bikinis csaj de kurva sok ám!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 8:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody, neked meg küldök 1000ELiT EleFáToT!!!!!ÁÁÁÁÁÁ Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 10:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LUI...nyertél...michin sem tudok megállítani annyi elefántot...azok a szarok még a towereimet is darálják...igaz ritkán látok 1000FÁNIT egy helyen,de 100at már láttam tombolni,szal el tudom képzelni:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 07, 2007 10:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na srácok, azért kicsit témában kéne maradni.

Anynit még elmondanék, hogy talira szeretném, ha a klántagok hoznának magukkal pénzt. Najó persze, hogy hoztok pénzt, de az oldalt törleszteni kéne. Ugye Bonenak, meg akik kiléptek kb 1000 Ft lenne, a többiekt?l viszont 2000 körüli összeget szeretnék kérni, mivel gondolom szeretnétek, ha az oldal továbbra is fennmaradna... (Összesen 20000 Ft-ot szeretnék kézbekapni, t?letek függ, hogy menyni jut egy személyre)
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 08, 2007 1:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most akkor a tipikus szöveg jöjjön, hogy fúú akkor nem megyek meg ilyenek, aztán meg hogy csak vicceltem? Razz Razz Razz
Na szal, okok Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 08, 2007 4:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby szerintem most l?tted meg az Aoc talit!!Very HappyVery Happy
Eddig ha valaki el is akart jönni az mostmár kétszer meggondolja:D
Remélem nekem nem kell fizetni, ha elmegyek Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 08, 2007 4:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És a török gyerek mikor fizet? Laughing
Fel?le is régóta hallotam!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 08, 2007 8:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Multkor nagyon játszani akart, de nekem AoCom se m?xik. Hétvégén tehetem újra a gépet, már nagyon belassúlt Razz
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 08, 2007 10:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lui, oda van írva hogy a klántagoknak kell fizetni. Ez már amúgy régen meglett beszélve...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 11:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Priby írta:
Lui, oda van írva hogy a klántagoknak kell fizetni. Ez már amúgy régen meglett beszélve...


Én is kifizetek 2000Ft-ot, ha kell. De ezt meg én beszéltem meg veled.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 3:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem bone azt mondta h az én részemet is szivesen kifizeti Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 3:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy gondoljátok. Bár nyugodtan ellenkezhettél is volna. Most legfeljebb egyszer kevesebbszer leszel részeg xD
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_csuz-lee



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 14:19
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 3:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet hogy csak én maradtam le de hol és mikor lesz a tali v még nem volt róla szó ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 4:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még nem döntöttünk azért ilyen ügyben. Ugye Pest lenne a legpraktikusabb, mert oda mindenkiviszonyleg könnyen el tud jutni. Ha nem Pest, akkor tényleg nem egy napra kéne, ami ugye meg nem olcsó mulatság. Szal ezt még el kell dönteni.
Id?pontban sztem ugy kéne gondolkodni, mint tavaly.. július eleje, közepe.. Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_csuz-lee



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 14:19
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 09, 2007 4:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most nekem is jó az az id?pont mivel nem megyek olaszba mint tavaly Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség