Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Travian
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 21, 2007 7:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem két felderít?m is van, jó dolog, de kurva keveset derít fel az ellenséges épületekr?l. Amúgy én is azon gondolkozok h a WoRA profilt kitörlöm, de akkor sztetek a klán is ugrik? Razz
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 21, 2007 8:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nkem sikerül 2 falura figyelni:PNixorral fosztogatok és jön cucc ezerel:P Roquennel meg termelést fejleszgetem és várom,hogy legyen vas a támadókatonákra,addig mást nemtok vele csinálni,viszont utána jó buli lesz gyilkolászni:P
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
reneg4de



Csatlakozott: 2006.12.30. Szombat 11:44
Hozzászólások: 58

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 22, 2007 9:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Roquen írta:
nkem sikerül 2 falura figyelni:PNixorral fosztogatok és jön cucc ezerel:P Roquennel meg termelést fejleszgetem és várom,hogy legyen vas a támadókatonákra,addig mást nemtok vele csinálni,viszont utána jó buli lesz gyilkolászni:P

es mi van zha teged kezdenek el fosztogatni??Mivel veded meg majd a masik faludat??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 22, 2007 3:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

be van biztosítva phalanxokkal és falakkal,úgy^^ ja és legalább fél napnyira van a 2 falu egymástól xD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 23, 2007 6:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hihi Twisted Evil már 2en írtak,hogy legyek szives békén hagyni ?ket xD
az a baj,hogy errefelé csak gyökér banda van,megállt a fejl?désben és úgy lehagytam ?ket,mint a franc Razz
Germán rulz ^^ jah és már csatabárdjaim is vannak ^^
többiek hogy álltok?^^
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 23, 2007 6:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gazdaság annyira jól áll, hogy nagyon sokat termelek pluszba, nem tudom az épületeket olyan gyorsan fejleszteni mint ahogy a nyersi n?. Célul tüztem ki h napi 5 hacost legyártok, de így többet kéne.
Mi lesz ha megtámadok egy játékost akinek nincs harcosa? Lerombolom az épületeit vagy mi?
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 23, 2007 6:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem,csak nem ütközöl ellenállásba és szabadon elviheted a cuccait xD
én most kicsit ráfáztam mer fa és agyagok még eélg fejletlenek,de ma meg holnap meg pár napig felgyúrom minden lehetséges placcot 5ös szintre
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 23, 2007 6:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Gazdaság annyira jól áll, hogy nagyon sokat termelek pluszba, nem tudom az épületeket olyan gyorsan fejleszteni mint ahogy a nyersi n?. Célul tüztem ki h napi 5 hacost legyártok, de így többet kéne.
Mi lesz ha megtámadok egy játékost akinek nincs harcosa? Lerombolom az épületeit vagy mi?

Normál támadás: Minden katonája(ha van) összecsap a tieddel és akkor vagy meghal az összes katonája vagy a tiéd hal meg mind. Very Happy

Rabló támadás: Nyersanyagokat rabolsz és nem csap össze mindegyik katona.( Persze itt is meghalhat mindegyik katonád,csak akkor nagy véd?seregnek kell lennie.)

Nem rombolsz le épületet katonákkal. Csak katapultokkal lehet rombolni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 23, 2007 6:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és 1 katonával ne támadj, mert meg hal, hiába nincs katonája. Cool
És még a fallal is vigyázz, mert azok is tudnak "ölni"( lehet hogy annyira elfárad a katona az átmászásban, hogy meghal Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 23, 2007 7:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lol, kössz, akkor most kicsit fejlödök valahova Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 23, 2007 7:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Opti írta:
Ja és 1 katonával ne támadj, mert meg hal, hiába nincs katonája. Cool
És még a fallal is vigyázz, mert azok is tudnak "ölni"( lehet hogy annyira elfárad a katona az átmászásban, hogy meghal Smile )


nemtudom mir?l van szó de ez nagyon komolyan hangzik hogy egy katona belehal a fal átmászásába Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 23, 2007 8:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem a a flaubeliek püfölik szétVery Happy
bázzeg kiküldtem 17 katonát egy falura és a ribanc mind1iket csapádba ejtette :@ :@ nembaj,holnap kiszabadítom ?ket,túl sokba kerütl ennyi katona
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 23, 2007 8:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van ilyen Razz

Vagy rájuk d?l a fal átmászás közben Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
reneg4de



Csatlakozott: 2006.12.30. Szombat 11:44
Hozzászólások: 58

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 23, 2007 11:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Roquen írta:
sztem a a flaubeliek püfölik szétVery Happy
bázzeg kiküldtem 17 katonát egy falura és a ribanc mind1iket csapádba ejtette :@ :@ nembaj,holnap kiszabadítom ?ket,túl sokba kerütl ennyi katona

Jah kozbe majd elengedi oket es a masik sereged ejti fogsagba velem ugyanezt csinalta 10 katonaert mentem mig uton voltam elengedte oket masik 10 et megint foglyulejtett es megolt a masik seregbol is joparat.szall vigyazz..Jah megvan az 5 os lovardam erre gyultam most mar van kozepes lovassagom ez 14 et megy elore es 100 tud elhozni es brutal a gyalog ellen.Innentol mar csak lovasagra gyurok a legiok maradnak a varba vedonek plusz 4 es kofal de azt majd meg novelem.Kicsit lemaradtam a lovasag miatt de sztem most kezde behozni majd az arat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 24, 2007 6:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ej a francba, annyira kifosztottam a környékemen él?ket vagy már olyan jól kiépítették a rejtekhelyüket, hogy gallok ellen kéne mennem. Vlki tud mondani nekem egy jó tippet hogy támadjak hogy ne veszek embert? Félek a csapdáktól :S
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 24, 2007 7:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem a felderít?vel ezt könnyen megtod oldani,bár nemtom h csapdákat megmutatja-e
nekem nemrég írt egy csaj h legyek oly szíves békénhagyni Laughing nem n?tt popja aszidtem nem is jön fl,erre kiderül miattam nem tud fejl?dni Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 24, 2007 7:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felderít? csak a falról meg a rezidencia/palotáról add infót Sad
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 24, 2007 8:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ehh az fos :S
szerencsére nekem is elengedte a foglyaimat a gyerek,vagy kiszabadultak v nemtom hogy megy ez-de mevan a seregem az a lényeg^^viszotn környéken nincs már egy értelmes játékos aki tudná mit kell csinálni...
mér én kapom ki a debileket ? Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 24, 2007 8:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah ma megtámadtam az egyik gall falut. Kikémlelem, erre meg megtámadom és 20 egységébe ütközök, na mondom fasza, amikor kikémleltem egyse volt Razz Én 20 egységgel mentem + a h?s?mmel, ? mindent bukott én 2 emberrel tértem haza és egy kevés zákmánnyal Smile :S
Rohadt lóig de nehéz eljutni Razz
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
reneg4de



Csatlakozott: 2006.12.30. Szombat 11:44
Hozzászólások: 58

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 24, 2007 9:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Nah ma megtámadtam az egyik gall falut. Kikémlelem, erre meg megtámadom és 20 egységébe ütközök, na mondom fasza, amikor kikémleltem egyse volt Razz Én 20 egységgel mentem + a h?s?mmel, ? mindent bukott én 2 emberrel tértem haza és egy kevés zákmánnyal Smile :S
Rohadt lóig de nehéz eljutni Razz

De megeri arra gyurni:))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Következő
12 / 17 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség