Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Travian
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csipa



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 11:03
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Miskolc/Gyöngyös

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 25, 2007 11:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
thx a meghivot a klánba!
sztem eléggé alakul az falum már a melletem levöket leköröztem népességileg!
jajj csak már lenne katonám......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 25, 2007 2:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

háth mind2 falum körül csak idióták vannak Very Happy
megtámadta egy falut(rene tudja kit Very Happy)elvittem kb 400 cuccát és elkezdett rinyálni hogy ezt muszáj volt?Very Happy
jah ma támadtam mindennel egy falu ellen.leöltem egy római h?st és 6 karodból 4et énmeg mindösze 2 phalanxot és 2 kardost vesztettem Very Happy viszont zsákmány lehetne jobb is,direkt gabonát akartam :d
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 25, 2007 7:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedig általában gabonából több van Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 25, 2007 8:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem is gabonából van mindig kevés Very Happy Azt piacolni szoktam... Drágák a farmok egy id? utánm, mert el?rébb kell járni velük mint a többi cuccal...

ja amúgy nekem az nem tetszik a travianban, hogy elég gyenge a szerver :S Szinte minden nap legalább egyszer beragad a seregem, aztán várhatok +30 percet mire végre "hazaér".... Meg eleve lassúak a betöltések
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
reneg4de



Csatlakozott: 2006.12.30. Szombat 11:44
Hozzászólások: 58

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 25, 2007 8:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Nah ma megtámadtam az egyik gall falut. Kikémlelem, erre meg megtámadom és 20 egységébe ütközök, na mondom fasza, amikor kikémleltem egyse volt Razz Én 20 egységgel mentem + a h?s?mmel, ? mindent bukott én 2 emberrel tértem haza és egy kevés zákmánnyal Smile :S
Rohadt lóig de nehéz eljutni Razz

Kozbe neki is portyazott a serege es akkor kemlelted ki mikor nem volt otthon:)))
Ennyi..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 25, 2007 8:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rájöttem Smile
Engem is kurvára bosszant, hogy ha már 600 feletti az aktív játékosok száma akkor már nem bírja el a szerver Razz
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
reneg4de



Csatlakozott: 2006.12.30. Szombat 11:44
Hozzászólások: 58

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 25, 2007 9:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Equites Imperatoris
3400|1860|2760|760|


Ennyibe kerult nekem plusz 3 ora 15 perc mire kesz lett.De most mar lesz nemulass!!!

14 a sebbesege 100 cucc fer el nala es teszteltem tamadokent mindent lenyom szinte:) (harcszimulatorba)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 25, 2007 9:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

attaqrva ahhohz kellhetett ám id?^^
búzám az lassan heylreáll 40et ad naponta és fa/agyah 87 vas meg vmi 76 körül^^felhúztam még1 raktárat mer mire hazaérnék a 1700 tuti tele lenne.bár 2300 is meglesz sztem délután 4re Very Happy
lóra elkezdek énis gyúrni Germánnál,Gall falucskámmal meg rátérek ecora,falum be van védve,10 csapda meg 15 katona, ja és hülyékkel vok körülvéve Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 25, 2007 11:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

opti azt mondta a lovast drága eltartani, szal én nem sietek vele annyira... majd ha lesz hozzá cuccom, akkor csapatom ?ket Smile Addig meg gyalogos roxxolok Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 26, 2007 1:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_reneg4de írta:
Equites Imperatoris
3400|1860|2760|760|


Ennyibe kerult nekem plusz 3 ora 15 perc mire kesz lett.De most mar lesz nemulass!!!

14 a sebbesege 100 cucc fer el nala es teszteltem tamadokent mindent lenyom szinte:) (harcszimulatorba)



Jól mondtad hogy csak szinte Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 26, 2007 1:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és Beszosz, frissíti magát, csak gondolom kell egy kicsi id? Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 26, 2007 2:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

opti, zsír az avatarod, majd dobj meg vele lécci Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 26, 2007 4:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem eladó és nem is adom kölcsönbe Razz :viking:
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 26, 2007 4:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah sikerült marhajókat kereskednem 1000 gabonát 1000 vasért és gallal is elkezdek lóra gyúrni Very Happy
theut villám Very Happy 95 atk 75 nyersi és 19mez?/óra Very Happy szal vandákoldok majd,csak istállót kell 3asra felhúzni
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 26, 2007 4:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grat Razz

Csak vigyázz rájuk nagyon, mivel védelemben nem éppen a legjobbak Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 26, 2007 5:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
HAGYJÁL MÁR BÉKÉN, NEM VAGYOK EGY ÉLÉSKAMRA, AMIT BRMIKOR KIFOSZTHATSZ, A KURVA ÉLETBE IS!ELEGEM VAN BEL?LED, MENJ A PICSÁBA, ÉS FOSZTOGASS MÁST!
ROHADT SEGGFEJ!


Nah megvan az els? levelem amit a fosztogatásaim miatt kaptam Very Happy Hú azt se tom h erre h válaszoljak, peddig fogok az 100 Very Happy
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Opti



Csatlakozott: 2007.04.20. Péntek 20:37
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Teskánd

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 26, 2007 5:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fosztogasd még jobban:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 26, 2007 5:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pff kuturált emberkék vannak nálad Very Happy
nálam tök normálisan kérnek meg,és mivel szeretem, ha szépen kérnek vmire,hát hagyom ?ket^^
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 26, 2007 5:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is így vagyok vele Smile Vissza is írtam neki, kivi vagyok mi lesz a rekació Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 26, 2007 6:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

látom fórumra is feltetted travon Very Happy nemtom de mintha néha te is káromkodnál,ha eldurran az agyad Very Happy *kötekszik* Very Happy najó nem Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
13 / 17 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség