Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Router
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
nomagróf



Csatlakozott: 2009.05.03. Vasárnap 12:44
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 13, 2009 1:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sikerült!
Köszi szépen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 13, 2009 5:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nincs mit
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nomagróf



Csatlakozott: 2009.05.03. Vasárnap 12:44
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 13, 2009 9:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

viszon Game Parkon pl. így sem tudok csatlakozni.... :S
Az ilyen Game Park-os és IGZ-és játékoknál mindíg a host ip címéhez kell tudnom csatlakozni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 13, 2009 9:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ne Game Parkon játssz, hanem IGZ-n Smile
www.portforward.com itt megtalálod a routered és azt is, hogy mit kell beállítani
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
nomagróf



Csatlakozott: 2009.05.03. Vasárnap 12:44
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 15, 2009 11:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja, ezt olvasta és azt sikerült is megoldani, hogy hamachival tudjunk játszani, csak a megoldás úgy született, hogy azt az ip-t kell engedélyeztetni, aivel játszani akarok. azt nem tudom, hogy pl egy ilyen IGZ-hez milyen ip-t kell elfogattatni a routerrel...? :S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 15, 2009 11:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez érdekes, nemtudom miylen ip-t kéne elfogadtatni, max amikor állítod be a routerben a dolgokat akkor a saját bels? ip-det kell állítanod magadnak, ami olyasmi hogy 192.168.x.x
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nomagróf



Csatlakozott: 2009.05.03. Vasárnap 12:44
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 15, 2009 11:43 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aha aha...
az a baj hogy nem tudom normálisan elmagyarázni, majd linkelek egy képet, hogy mit látok, hátha úgy jobban tudtok segíteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 15, 2009 11:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az úgy jobb lenne, jah
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nomagróf



Csatlakozott: 2009.05.03. Vasárnap 12:44
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 15, 2009 1:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Web Page Name

pirossal bekariáztam a érdéses rész!
Oda kéne írnom a saját ip-met és nem azét aihez csatlakozni akarok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 15, 2009 2:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem is ez a rész kell neked.

http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Netgear/RP614v4/Age_of_Empires_II.htm

Itt van pontosan, hogy mit kell beállítanod.
Port forwarding menü.
Az ip pedig.
Start -> Futtatás -> gépeld be: cmd -> majd írd be: ipconfig
Ott lesz egy Ip-cím és pontosan az kell neked, amit oda kell írnod.

itt a kép, hogy nekem mi az ip-m
és ugye az alsó nyilvan, nem pedig a hamchis
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 15, 2009 5:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez a netgear egy rakás fosszar.. frissitsed, mert elfelejti a beállitást a router egy id? után! tapasztalat.....
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nomagróf



Csatlakozott: 2009.05.03. Vasárnap 12:44
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 08, 2009 9:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha elvileg a router beállítása jó, miért írhatja még hogy unable to join?
Ráadásul úgy, hogy délel?tt még m?ködött...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 09, 2009 5:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

t?zfal?

más nem igazán lehet probléma a routeren kivül
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Modesty



Csatlakozott: 2009.06.22. Hétfő 15:11
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 22, 2009 3:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérlek segítsetek!
Vettünk egy új routert, azóta nem tudok multizni az aoc-al Sad
Régen szépen megnyitottam a portokat, és habár direkt ip-vel nem ment, de hamachival már minden rendben volt. Az új routeren azonban hiába nyitom meg a portokat, nem megy. Én nem látom haver játékát, ? látja az enyémet ha én csinálom de nem tud csatlakozni. Mi lehet a gond? Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 22, 2009 4:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csinálj egy printscreent a beállításokról, amit elvégeztél a routerben. És tedd ide be
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
toutou



Csatlakozott: 2009.06.22. Hétfő 16:20
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 22, 2009 4:27 pm    Hozzászólás témája: help Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Bocsi, hogy ide írok, de ez a legaktívabbnak t?n? topic, és hátha tudtok segíteni.
Hol tudok segítséget kérni a játék használatával kapcsolatban? Mert az ilyen topicokhoz évekkel ezel?ttiek az utolsó hozzászólások és oda nem lenne értelme írnom.
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 22, 2009 5:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Semmiképp sem ebben a topicban.
Nem tudom, hogy mire gondolsz, de pl ez a téma jó lenne, én úgy gondolom.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Modesty



Csatlakozott: 2009.06.22. Hétfő 15:11
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 22, 2009 5:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Íme
http://images.netbag.hu/20090622/17434169422.JPG
Valamint a security fülnél a firewall-t disable- re raktam.
A dmz-r?l is olvasgattam, a router nekem az 192.168.1.101es ip-t adja, de a dmz-be ezt hiába rakom be, úgy sem megy. Van esetleg ötlet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 22, 2009 5:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.igzones.net/olly/IGZPSSetup.exe

telepítsd fel és teszteled le, hogy az adott portok valóban nyitva vannak, már pedig ha igen, akkor menni kéne, még hamachi nélkül is. Legalábbis a csatlakozásnak. Mondjuk az sem mindegy, hogy kihez csatlakozol, mert lehet, hogy ? nem tud hostolni, szóval oylanhoz érdemes, akir?l tudod, hogy lehet hozzá csatlakozni.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Modesty



Csatlakozott: 2009.06.22. Hétfő 15:11
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 22, 2009 5:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Haver mással gond nélkül tud játszani. És ezt a progit már megtaláltam, és valóban nyitva vannak a portjaim. Szóval tehetetlen vagyok. Sad
Szóval én nem látom senkinek a játékát se hiába írom be az age-ben az ip címét (se a direkt ip-vel se a hamachi ip-vel nem jó). Más látja a játékomat de unable to connect
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
3 / 8 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség