Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Melyik a kedvenc filmed?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 16, 2006 10:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A csokifagyit még nem láttam Rolling Eyes
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 16, 2006 5:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Games azokat énis^^.bár az a baj h ien varázslósat nemigen láttam GYu-kat meg Merlint kivéve de azok sem az igaziak.olyan kéne amiben télleg lődözgetnek tűzlabdákat villámokat meg hasonló.jó ez mondjuk inkább manga/anime-ban szoktak lenni^^télleg azokat is kéne már szedni vhonnan.csak kéne pár ien sorozat címe^^ tom is kitől kunyizzzak Very Happy
ja meg üvegtigrisek Very Happy azok kegyetlenek voltak Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 16, 2006 8:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nézetek akkor Dragonballt Very Happy
Üvegtigris az egy szar. Gyökér magyar poénok sora...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 16, 2006 8:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki nem érti őket annak gyökerek is én olyan fajta vagyok hogy értem a a poént és lökni is tudom ha kell de mindenki más... Én hétvégéken ütközök a haverokkal és akkor szarrá röhögöm magam mindig de a Pali bizonyíthatja h szerinte nem vicces az amiket ott elsütünk csak a fejét fogta hogy egy rakás hülye... Laughing Én ijen vagyok ami poén azon röhögök ... na nem minden szaron röhögök de ami jó azt én toom h jó Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 16, 2006 10:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is hasonlóképpen vagyok, de a magya filmbeli poénok elég szarok. Vagy gyökérül adják elő a színészek vagy elég bénák.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 16, 2006 10:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Balázs belül röhögtem csak tudod h más miatt voltam akkor nálatok Very Happy amiatt paráztam :Digen miatta Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 16, 2006 11:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hehe toom Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 17, 2006 12:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Én is hasonlóképpen vagyok, de a magya filmbeli poénok elég szarok. Vagy gyökérül adják elő a színészek vagy elég bénák.

ízlés kérdés

bár nem hinném, h amiatt le kell osztani egy filmet, mert egy bizonyos nemzetiségűek csinálják... Ott az Argó, meg a Kútfejek is, hát akinek egyik sem tetszett az vessen magára komolyan mondom.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 17, 2006 3:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor vess magadra Priby! Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 17, 2006 4:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még sokat kell tanulni a magyaroknak ahoz h egy felejthetetlen filmet csináljanak. Régiek voltak jók. Indul a bakterház, Cimmer Feri Very Happy
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 17, 2006 10:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez most olyan, hogy minden társaságban megvannak a poénokat, amit csak az adott emberek értenek... Nekem pl két igazán jó barátom van, akivel úgy sokat beszélek. És mindkettővel teljesen más témárol madjhogynem, és megvannak a sajátos poénok, amit csak az egyiknél lehet elsütni, másik poént meg másiknál Very Happy Van olyan amit meg a többség ért Razz Ez most ilyen Very Happy Beszosz ha te pl nem értetted az Üvegtigris poénjait, akkor te nem vagy hozzászokva az ilyenekhez Razz Az elég beteg film volt Very Happy Kampánykor üvegtigrisek leszünk, vagy valami hasonló... Nem láttam se 1-et... 2-őt is csak hétvégén osztálytársaméknál, mert kell a kampányhoz... Aztán megnézem majd 1-et is. Mert nem is érdekelt annyira, de azért van benne 1-2 olyan dolog, ami miatt az egész film ütőssé válik Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 9:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi kampánykor BKV-sek voltunk, ezért építettünk egy kicsit a Kontrollra, ami asszem egy magyar film, de soha nem láttam. A kampány jó volt! Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 11:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eh Very Happy Pedig kontrollban is van 1-2 nagyon hülye poén Very Happy Egyszer érdemes megnézni Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 12:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Heh ! Kilencedikben betanultunk egy rakás angol viccet angol órán... Az angol poénok ijen sunyi lapos viccek ütősség nélkül! Amúgy elmondom nektek hogy az összes filmet amit viccesnek gondolsz mind magyar poénok vannak benne az Aceventurátol a Dumb és Dumber ig mind magyar poénok ugyan is nagyon nehéz lefordítani a filmeket... lásd a magyarosítás... szószerinti fordítás hányadék lenne... Szal aki jót nevet az amerikai pitén pl akkor gondoljon arra hogy az egy magyar stúdió szülemény amit hall, amit lát az az eredeti csak... úgyhogy itt a "magyarpoén" rosszsága bukott... Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 1:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üvegtigrisbe értem a poénokat és szánalmas...
Amúgy meg ezt írtam Subi, szinkronizáli tudnak, filmet csinálni a magyarok nem... Így van zenével is...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 2:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is kuhollott a hajam, mikor meg kellett néznem az üvegtigriseket. Sítáborból jöttünk hazafelé, és akkor volt új az ÜT2, aztán megnéztük egymás után a kettőt, de marhára szenvedtem. Inkáb nézelődtem, mert egy emeletes busz felső szintjén legelöl ültem. Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 3:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én Üv-1től kifordultam a székből úgy röhögtem^^
ja és úgy fikázzátok ez a film nem milliókból készült sőt.sztem anyám 1 évi fizetésébe került max ha jól emléxem^^szal ahhoz képest jó lett
2t mikor megnéztem elb*szódott a hang és alig hallottam vmit xD
viszont amit már jórég nem látam az Rém Rendes Család. na ott vannak beszólások Very Happy ez a budapesti meg nem ér semit:ugyanazok a poénok bár a csajszi jobban néz ki 1 cseppet xD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 18, 2006 9:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de Besz ez a lényege Very Happy Annyira szar a poén hogy már fáj és ezért jó Razz A magyarok már itt tartanak Very Happy Annyira szar a poén, hogy már jó Laughing Amúgy meg szvsz egy ilyen több emberes film Razz Hogy többen kell nézni ésakkor a jó, hogyha teszel mindig 1-2 megjegyzést hozzá Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ars3nal



Csatlakozott: 2006.11.20. Hétfő 19:00
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Bóbébolt,Plus mögött

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 9:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Torrente1,2 és Ali G in da house rox
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 10:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ali G az kurva jó Laughing Az a legfaszább film 4 eva Smile Azon mennyit nevettem hát az kész Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Következő
3 / 12 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség