Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC egységek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 05, 2006 8:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha már igy belemerültél akkor probáld ki a 40 fullos kinai scorpiont ugyanis scorpionnak ha jol emléxem attack bonusa van a fáni ellen a kinai scorp meg amugyis nagyon ütős a +sebzés miatt
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 05, 2006 8:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah fánira 22t rápirit a scorpi pedig 7es páncélja van a fáninak;) egész jol felveszik a versenyt összesen 3 fáni maradt 40v40be

amugy ez a michis cut time ez csak gpn lett divat de hogy mért az nemtom bazeg de nevetséges... mondjuk én 1-2szer michiztem itt gpn de szépen magyarosan szolva telibe fostam h NO CUT TILL 40!!! ugyhogy átcammogtam 30kor és megöltem őket... nevetséges a no cut ez kb mint arabia no flush....
a no turk no kor az mindig is életben volt egyszerü ok miatt: korean +3as onargerek michin télleg tul durvák ugyan ez a török bombardok
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 3:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt az L_CLan_Bender-féle fáni-attakot én is láttam, egy rec-gyűjtő oldalról szedhettem le. Állítólag a valaha játszott egyik legjobb game volt. A srác, aki mongollal volt, már háromszor is szólt a szövjeinek, h nála vége van, tc-it ennyiszer le is rombolták, de a help mindig just-in-time érkezett, visszaépült, és végül nyertek. Végig olyan kereskedelem ment, hogy beszartok, és a poén az volt a mapon, h a yuca-folyókon hajókkal is csatáztak, még heavy demolition ship-eket is használtak.

A témához kapcsolódva nekem a halbik jönnek be a legjobban: rengeteget lehet belőlük gyártani, és nem fáj a szívem, ha kimúlnak, mert nem kerülnek aranyba. Szinte bármi ellen használhatóak nagyobb mennyiségben: cav archereket lehet nyomni, arbalesteket feltartani, egyedül a puskát nem szeretik. Akkor van gáz, ha az ellenfél csampikra gyúr, de ez mostanában nem annyira divat. :/

mod: Azért nem csak elefántokat gyártott Bender, mert az ellenfél papolása sem járt sikerrel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 4:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm ez a scorpi vs eli ezt egyszer kipróbálom Smile Szeretem a skorpikat, de inkább ijászokra használnám Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 4:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apollo majd dobj már meg ezzel a reccel, mert felkeltetted az érdeklődésemet Wink Akár oldalra is feltöltheted. Majd megkereslek msn-en ha látlak Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 6:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha itt tartunk, inkább oldalra tedd fel légyszíves, mert engem is kezd érdekelni! Köszi Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap elgondolkoztam egy taktikán. Még kicsit utána akarok nézni, de szeretném Bone ha te lennél akivel gyakorolnánk. Hétvégén ki is proszálhatnánk h megy Smile Másra is gondoltam, de Bone játszik a legtöbbet meg úgyis ő lesz a WoRA "sztárja" Very Happy
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja ez a rec engem is érdekel Wink amugy halbi szép is jo is szarnál többet is ér de sajnos kell gondolni a pop limitre is és mivel az aranyba kerülő egységek erősebbek ezért kevesebb kell belőlük és jobban lehet gazdálkodni velük, halbi skirm ezek a fogyo áruk inkább ilyen kiegészitésnek;) de persze ha jön 40 fáni akkor azt telibe kell fosni a halbokkal az biztos megállitja ^^ mögötte meg lehetnek a skorpik vagy a mamelukok vagy bármi apám fasza
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja apolló azt felrakhatnád Smile
láttam énis 1 iet ha jól emléxemAoC_Dave nek hívták a gyereket és a TOAO nevű klánal jáccott mindig.1ik telerakta galleonal meg cannon galleonnal vizeke és rohadtnagy segítség volt. mindenhol volt tó v egy jó hosszú folyó és mindenhol volt legalább 6-6 galleon és CG.
megkeresem majd azt felrakom mer marhajó volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És milyen az elefántos attack skorpióval spékelve?? Very Happy Multkor azt nyomtam bone ellen... kicsit kurvára aranyigényes de haladtam előre... ameddig volt aranyam Rolling Eyes Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálam a huszár a fogyó eszköz Smile
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 12:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

'sszátok meg, én nem vagyok recbuzi, h minden egyes gamet archiváljak! Evil or Very Mad Több mint fél órán át kerestem, mire megtaláltam az AOC group-on...
Viruljatok, megnézem én is mégegyszer, h biztosan az-e. Very Happy

Ez a szar fórum nem engedi, h ide töltsem fel, mert fél megánál is nagyobb, de tolok linket, ahonnan elvileg gyorsan lejön. (1-2 hét után sztem törlöm, addig bőven le tudjátok húzni)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 1:15 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hehe ezt a gamát vágom:) ha minden igaz ez az amikor koven elfelejti megfejleszteni +páncélt a mangokra^^ elég rookie hiba
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 1:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, ez az. ...és most így másodjára megnézve láttam csak, Bender hogy kisöpörte az Arch-okat a félszigetről.

A lepakolt, de fel nem épített épületek tényleg lagot okoznak? Vagy csak ha rájuk mászunk az egységekkel? (egyszer asszem Rami át is szólt az ellennek, h nem ártana felszedni, mert belassult a game)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 1:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lol ez komoly? Very Happy Amúgy mi az h nem lehet feltölteni? Priby! Very Happy
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 6:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mert senki sem állította be Very Happy
Apollo ne szarozd a fórumot, mert ez a legjobb Razz
most már fel tudnád xD
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 7:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt énis láttam jórégen^^
szegény sky picit elfelejtete h kéne az a parthian tactics agy a c-s páncélzat.pedig ha az megvan sztem végigtarolt volna zöldön^^(sárga segytségével csak persze Very Happy)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 07, 2006 10:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocs, de nekem nem igazán jönnek be az ilyen csilivili fórumok Rolling Eyes
pl. amikor téged olvaslak, egy képernyőnyi (1024*768) területen elfér kb. 2 post...
sokkal jobban tetszik az sg-féle, amin fél perc alatt akár 50 hsz-t is végigpörgetek, mert nem azt keresem, h hol van a konkrét olvasnivaló

persze ez szigorúan csak az én véleményem Very Happy
most pedig el is kezdem keresni a számomra megfelelő topikot, amibe beírom azt a kérdésem, h hogyan képzelitek el a legközelebbi aoc-bajnokságot, mert valszeg tudnék hívni pár srácot - akik eddig csak regicide-t játszottak, de annyira nem lennének rosszak (sőt!), ha végre velünk is tolnának pár gamet
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 08, 2006 7:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lol Apollo, ez beállítás kérdése Very Happy Meg szerintem elég ennyi hsz egy oldalon.
Ezt meg másik topicba leírtam.
DE ne off-oljuk már Twisted Evil
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 3:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Találtam egy 5 éves hírt ami a patch javításáról szól Smile
Akit érdekel olvassa el: Bővebben
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
3 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség