Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Akármilyen szerepjáték :D
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 05, 2006 2:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elején szedtem kocsmából olyan falut ami kellett, vagy 20 db-ot, aztán meg adta az öröklés... meg az alap teknika Very Happy (besorozol 1-et és fedezel)
ezért érdemes 2. genben elkezdeni hadvezetni, mert öröklés sokat dob falukra. Első genben kell összeszedni néhány falut, hogy egyáltalán tudj örökölni Very Happy Meg még mithrillt is, mert jó ha azt is tudsz még elején Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 05, 2006 11:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igaz
mithrillel az a baj első pár genben h vagy 1et vagy semmit se kapsz.Roquenel 6. genes vok 3. szinten és kapásból 3at kaptam Very Happy
amúgy ha nincs 1 faluja se az elődnek akkor i lehet kérni?:d mer még nem próbáltam Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_csuz-lee



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 14:19
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 05, 2006 12:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Roquen írta:
lehetséges h csunyán beszéltél fórumon vagy olyan nevet írtál be ami nem odaillő^^ láttam már IQ nevü karit is xD


Nem is volt csúnya nyak anyni volthogy Tyr Pak Very HappyVery HappyVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 05, 2006 12:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xD jólvan Very Happy
kipróbáltam amit előbb kérdeztem^^ meglehet csinálni^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 05, 2006 3:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tényleg? Very Happy LOL Very Happy Én aszitem nem lehet Razz Mert pl előző genben nem volt mithrillem mikor megmurgyeltem és ebben a genben meg nem tudtam kérni :\ Pedig a játék elején igen sok pénznek számít az úgy hirtelen, mivel nekem már 8-9-et is adott...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 6:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem is volt h nem kaptam 1 idő után mithrillt aztán pár napra rá látom h még volt vagy 50 Very Happy szal sztem az öreg hangulatától függ h van-e kedve kotorászni a kincsesládikójában v sem Very Happy
rászálltam rubintündérekre meg ezerméregfogúra hadvezetésben ma pl vagy 10 ezermérgeset meg vagy 8 rubint tudtam besorozni :Pkevés de melette még vagy 6 csontvázharcos is Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 6:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szvsz egyéni vélemény de állj rá 1 falura nagyon... jobban megéri mint sok hülye. Megszerzed a falutárgyát, összeszeded a pontokat ésakkor adja rendesen a cuccot! Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 7:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pali hallod ma amúgy nagyot nyomtam: 5 ilyen ősi vár egymás után 400 és 500 arany között adott Very Happy Aszittem felrobbanok Razz A veszteségem meg fejenként 5K-s nagyságrendben mérhető Razz Szar napom van :\
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 7:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3 falut nyomatos és mind3hoz megvannak a cucok:D ienek h sikló meg villám és viharmadárVery Happy de volt h 10es szintű egy fák verejtékét kért:D meg is ilyedte mikr egy 20as szörny jött elém Very Happy
akkor boldog lehettél Very Happy ma egy 3tornyúban 200-at találtam:D
Roquennel meg úgy kezdtem el a hadvezetést h egyből h siklót találtam Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 7:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már szereztem estepelt Very Happy Meg van Sir Borthard-om is Very Happy Mindkettő persze csak hadvezetéssel, aztán hátha jó lesz, bár már kétlem, hogy fogok új falut keresni, elég ez a 3 sztem erre az uccsó nem olyan őrült sok napra Razz De azért jól néznek ki Smile
Falukhoz amúgy ezek kellenek nekem: Bosszú pallosa, Meteor csatacsillag, Viharmadár
79 erőt kér a köcsög 16-os szintű zöldóriás, de nemsoká meglesz a 19. szint, akkor meg a 79 erő is Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azér jobb sztem ha alacsony szintűeket sorol be az ember.
én max 10esig sorolok bár 2. genben csak 12 feletteik voltak:d pl sérült trollsámánok:D csak költséges :S
rubintündérek meg ezerméreg tuti h marad(márcsak mer rubintündéreket bírom^^)és talán keresek egy fagy rozsomákot.na őketsose tudtam elverni harcban:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Palee te húzzá aludni!! Már nyolcórakkor itthagytál a francba most mit csinálsz a fórumon?? Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát de nem mindegy mennyit akarsz hadvezetni Very Happy Mert nekem pl most már ilyen nagy váraknál a rovarmutánsból 1 várnál van mikor 800 hullik Very Happy És ha csak az lenne, az elég szar lenni Razz Lidérc az meg teljesen kifizetődő... Legrosszabb esetben 300 hullik, de általában 100 valamennyi...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hugom gépezett és kihasználtam ezt a pár percet xD
a lidérceket kipróbálom majd
na joccakát Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem kötelező pont a lidérceket, csak úgy értettem, hogy magasabb szintű faluk jobbak Smile Én pl remélem, hogy lidérccel meg a kevés zöldoriással már kihúzom életem végéig:D
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na bazze Rolling Eyes De utálom a Thrilliont Laughing Vagy nem arról van szóó? Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de, arról Very Happy Már egy jó ideje Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én ehhez nem tudok hozzászólni amik itt vannak... Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 9:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én meg nem is fogok, el se olvasom.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 06, 2006 11:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem is kell:) Mindenki azt olvas el amit akar! Wink
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
3 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség